+1 yıl

Smart Casual Erkek Giyim Marka Öneriniz Var mı?

Arkadaşlar smart casual erkek giyim marka öneriniz var mı? Sizce en iyi marka hangisi bu türde? Alışveriş yapacağım ancak bir türlü karar veremedim. Şimdiden teşekkür ederim!
0 0

Çok Süper Cevap

 • Öncelikle bilmeyenler için smart casual nedir? Sorusunu yanıtlamak da gerekebilir. Smart casual, ofiste ya da günlük hayatta takım elbise yerine geçebilecek şık ve modern kıyafet kombinleridir. Bakıldığında, son yıllarda pek çok erkek takım elbise yerine smart casual giyinmeyi tercih etmektedir. Peki, smart casual giyim konusunda en iyi marka hangisidir?

  En İyi Smart Casual Erkek Giyim Markası Hangisidir?

  Bence pek çok marka smart casual konusunda başarılı, ancak ben en çok kullandığım ve hayranı olduğum markaları paylaşmaya çalışacağım. Mutlaka mağazalarına girmeni ve vitrinlerine göz atmanı öneririm.

  1- Kiğılı

  Evet, başlangıçta sadece bir takım elbise markası olarak görünebilir ancak Kiğılı, smart casual akımının mimarlarından bir tanesi ve çok güzel parçalar da içermekte. Bu sebepten, listenin başına aldım. Mutlaka göz atmanı tavsiye ederim.

  Smart Casual Erkek Giyim Marka Öneriniz Var mı?

  2- Altınyıldız

  Smart casual ve business casual konusunda en iyi markalardan bir tanesi de bence Altınyıldız. Classics tarafında değil de, trend reyonlarında pek çok güzel parçaya rastlayabilirsin. Bu sebeple öneriyorum. Ayrıca, online sitelerinde de pek çok kampanyaları mevcut.

  3- DeFacto

  Görece diğer markalara göre daha ekonomik bir marka da DeFacto olabilir. Bence erkek giyim reyonlarında çok kaliteli ürünler bulunduruyor ve son dönemin trend ürünlerini de burada koleksiyon halinde bulabilmeniz mümkün oluyor.

  4- H&M

  Smart casual giyim denince akla gelen markalardan bir diğeri de şüphesiz H&M. 2020’nin en güzel koleksiyonlarını, erkek business casual parçalarını bu mağazada bulabilir, ayrıca online mağazada pek çok kampanyaya da rastlayabilirsin.

  Smart Casual Erkek Giyim Marka Öneriniz Var mı?

  5- Hemington

  Son olarak, smart casual erkek giyim markaları listesine Hemington’u da ekleyebilirim. Online mağazalarında dört mevsim için kolaylıkla sipariş edebileceğiniz pek çok güzel parçası bulunmakta. Muhakkak göz atın derim.

  Smart casual giyimde en iyi erkek markası hangisi? Sorusuna cevap vermeye çalıştım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 2
 • Us polo assn, Cacharel, Damat twin, Colins ve Altınyıldız her zaman tercih ettiğim markalar.
  Kiğili mı bir daha asla..
  Kaç tane pantolonu 2 günde çöpe attım..

 • Defacto ve HM

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?