+1 yıl

Under Armour nasıl bir marka? Kaliteli mi sizce? Ürün alan var mı?

Şu sıralar Under Armour’u sıklıkla duymaya başladım, ürünlere göz attım epey de geniş bir ürün portföyleri var. Under Armour kullananlar yorumlayabilirler mi, Under Armour nasıl bir marka, kaliteli mi ürünleri? Şimdiden teşekkürler!
0 1

Çok Süper Cevap

 • Selam. Under Armour Türkiye’de popülerleşmeye başlayan en iyi spor bazlı markalardan bir tanesi. Genelde sporculara yönelik modern teknolojilerle ürünler sunsalar da, günlük kullanımda da bu markanın ürünlerinin çok fazla talep gördüğü söylenebilir. Under Armour nasıl bir marka, neler satıyor, alınır mı, kaliteli mi gibi sorularını alt başlıklar halinde açıklamaya çalışacağım.

  Under Armour nasıl bir marka? Kaliteli mi sizce? Ürün alan var mı?

  Under Armour Nasıl Bir Marka? Kaliteli mi? Alınır mı?

  Kevin Plank tarafından 96 yılında kurulan Under Armour, aslına bakarsan yukarıda da bahsettiğim gibi spor meraklılarına ve atletlere yönelik bir markaydı. Günümüzde ise akışkan ve rahat kumaş teknolojileri, kaliteli ürünleri ile genç kesime hitap ediyorlar.

  UA Tech kumaşından yapılan üst giyim modelleri, gençlerin aşık olduğu sweatshirt ve hoodie modelleri de, yine çokça tercih ediliyor.

  Bence Under Armour, dönemin en kaliteli markalarından bir tanesi.

  Under Armour Ne Gibi Ürünler Sunuyor?

  Kadın ve erkekler için çanta, şapka, hoodie, tayt, sporcu şortu, spor ayakkabı, terlik, tişört, sweatshirt ve daha pek çok ürünü Under Armour imzası ile bulabilmen mümkün.

  Bu ürünlerin tamamı, yüksek teknoloji standartlarına uygun şekilde üretiliyor. Spor yaparken daha hızlı kuruyan kumaş teknolojisi sayesinde, çok rağbet gördüğü belirtilebilir.

  Under Armour nasıl bir marka? Kaliteli mi sizce? Ürün alan var mı?

  Under Armour Ürünleri Nerede Satılıyor?

  Under Armour ürünlerini Hepsiburada, Trendyol gibi online satış mağazalarında bulabiliyorsun. Bunun yanında, yine büyük AVM’lerde de bu markanın ürünlerine rastlayabileceğin pek çok mağaza mevcut.

  Under Armour’u Farklı Kılan Ne?

  En büyük fark, kumaş teknolojisi. Sporculara yönelik sunduğu kumaş teknolojisi sayesinde çok talep görüyor. Bir diğer fark ise kaliteyi görece uygun fiyata sunabilmesi zannımca. Dayanıklılık, konfor ve rahatlığın yanı sıra şık spor ürünler arıyorsan; Under Armour’a mutlaka göz atmanı tavsiye ederim.

  Görüşümde, Under Armour nasıl bir marka, alınır mı, neler satıyor gibi sorulara yönelik açıklamalarda bulundum. Umarım yardımcı olur.

  Görüşmek üzere.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Evet kaliteli bende var

 • Bilemedim

 • Bence kaliteli marka. Birçok marka gibi Türkiyede pahalı ürünleri.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?