Teknoloji

7060 Numarası Kimin? Neden Arıyor? Dolandırıcı mı?

Sürekli 7060 numarası arayıp duruyor numarayı bilmediğim için açmakta istemiyorum. Neden sürekli arayıp duruyor, dolandırıcı mı bu numara? Bilenler var mı?
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • 7060 Numarası Kimin? Kime Ait?

  7060 Numarası Kimin? Neden Arıyor? Dolandırıcı mı?Beni de bir ara çok arıyordu bu numara. 7060 nolu hat Vodafone Türkiye'ye ait bir servis numarası. Araştırdığımda ise arayana dinlet diye bir ücretli servis olduğunu gördüm.

  7060 Neden Arar?

  7060 Numarası Kimin? Neden Arıyor? Dolandırıcı mı?Bu numara belirli dönemlerde bilgi vermek amacıyla arıyor. Sizi aradığında açarsanız herhangi bir ücret ödemezsiniz, ancak daha sonra siz aradığınız da konuştuğunuz her dakika da 20 kuruş kesiliyor. Vodofone size bu servis hakkında bilgi vermek için arıyor. Eğer aylık abonelik satın almak isterseniz aylık olarak 2.5 TL ödemeniz gerekiyor. Eğer ücretli abonelik aldıysanız da istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz.

  7060 Numarası Dolandırıcı mı?

  7060 Numarası Kimin? Neden Arıyor? Dolandırıcı mı?Hayır Türkiye Vodofone ait bir numara yani dolandırıcı değiller. Ancak rahatsız oluyorsanız, numarayı Spam yapıp engelleyebilirsiniz.

En İyi Erkek Görüşü

 • Selam :)
  Öncelikli olarak 7060 nolu hat Vodafone Türkiye'ye ait bir servis numarasıdır. Arayana Dinlet servisi olarak bilinen bu servis Ücretli bir servistir. 7060 nolu hattın sizi araması sonrasında herhangi bir ücret ödemesi yapmazsınız. Ancak arama sonrası Satın Alma İşlemi yaparsanız ücretlendirme yapılır.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 0
 • Öncelikli olarak 7060 nolu hat Vodafone Türkiye'ye ait bir servis numarasıdır. Arayana Dinlet servisi olarak bilinen bu servis Ücretli bir servistir. 7060 nolu hattın sizi araması sonrasında herhangi bir ücret ödemesi yapmazsınız. Ancak arama sonrası Satın Alma İşlemi yaparsanız ücretlendirme yapılır.
 • Aç ama konuşma sakın
 • Vodafone arayana dinlet