1 yıl

Aero Instagram Nedir? Nasıl Kullanılır?

2 1

Çok Süper Cevap

 • Günümüz dünyası artık bir sosyal medya dünyasıdır. Sosyal medya denilince akla ilk gelen platform elbette Instagram oluyor. Dünya çapında iki milyara yakın aktif kullanıcıya sahip olan Instagram, mobil uygulamasında birçok güncelleme yapıyor ancak bu kadar kullanıcıyı memnun etmek elbette kolay olmuyor. Instagram kullanmayı seviyor ama farklı bir arayüz istiyorsanız Aero Instagram tam aradığınız uygulama olabilir. Bu üçüncü taraf mobil uygulama ile daha önce hiç görmediğiniz bir Instagram deneyimi yaşayabilirsiniz. Aero Instagram Nedir, Nasıl kullanılır? Yazının devamında bu sorularınıza cevap vereceğiz.

  Aero Instagram Nedir?

  Türk yazılımcı Hazar Bozkurt tarafından geliştirilen Aero Instagram Türkiye'de popüler olan bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Kullanıcılar, günlük yaşamlarında çektikleri fotoğrafları ve videoları diğer kullanıcılarla paylaşabilirler. Aero Instagram ayrıca, kullanıcıların diğer kullanıcılarla etkileşim kurmasına, yeni arkadaşlar edinmesine ve fotoğraflarını beğenilmesine olanak tanır.

  Aero Instagram Nasıl Çalışır?

  Aero Instagram, APK ile çalışmaktadır. Uygulamayı yüklemeniz ve kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekir. Bununla birlikte, uygulamanın tam sürümünü yüklemeniz gerekir. Bu, uygulamayı daha hızlı ve daha verimli kullanmanızı sağlar. Aero Instagram size iki seçenek sunmaktadır. İlk paket olarak kullanmak istiyorsanız cihazınızdan orijinal Instagram uygulamasını kaldırmanız gerekmektedir. İkinci kurulumda ise uygulamayı kaldırmanıza gerek yoktur.

  Aero Instagram Özellikleri Nelerdir?

  Aero Instagram, özellikle mobil cihazlar için tasarlanmış ve kullanıcıların daha hızlı bir şekilde fotoğrafları görüntülemesini, beğenmesini ve yorum yapmasını sağlıyor. Ayrıca, Aero Instagram sayesinde kullanıcılar daha hızlı bir şekilde hesaplarına erişebiliyorlar. Aero Instagram özellikleri arasında en dikkat çekeni, kullanıcıların daha hızlı bir şekilde fotoğrafları görüntülemesini sağlaması. Bu sayede, kullanıcılar daha hızlı bir şekilde fotoğraflara erişebiliyor ve beğenilerini görebilme şansı elde ediyorlar. Diğer Aero Instagram özellikleri ise şu şekildedir;

  1. Instagram Kullanıcılarının Takip Edip Etmediğini Öğrenme

  Orijinal Instagram hesabınızda bir kullanıcının profilini ziyaret ederek sizi takip edip etmediğini öğrenebilirsiniz. Bu da kullanıcı deneyimi açısından önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

  2. Instagram Hikayelere Gizli Bakabilme

  Instagram üzerinden gizlice hikayeleri görmeyi sevenler için Aero Instagram uygulaması tam sizin aradığınız uygulama. Bu uygulama sayesinde güvenlik ayarlarını değiştirerek gizlice hikayeleri görmeye başlayabilirsiniz. Bu özellik Instagram'ın orijinal uygulamasında bulunmaktadır.

  3. Instagram Yazıyor Bilgisini Gizleme

  Herkesin severek kullandığı uygulamada DM özelliği de bulunuyor. Üçüncü taraf olan Instagram Aero, kullanıcıların bilgilerini gizlemesi için birçok özellik sunmakta. Bu özelliklerden biri de "Yazıyor" bilgisini gizlemek. Ayarlara girip bu özelliği kapatabilirsiniz; böylelikle karşı tarafa mesaj yazdığınız zaman "Yazıyor" bilgisi gözükmez.

  4. Instagram Gönderilerini İndirme

  Instagram uygulamasında herhangi bir gönderiyi indirebilmek için farklı farklı uygulamak yüklemek gerekiyor. Fakat Aero Instagram ile Instagram'da gördüğünüz herhangi bir fotoğrafı, hikayeleri, Reels videoyu ya da IGTV videolarını kolayca bilgisayarınıza veya cep telefonunuza indirebilirsiniz. Gönderileri indirme işlemini basit ve kullanıcı dostu bir arayüzle gerçekleşir.

  5. Instagram Beğenilen Gönderileri Gizleme

  Günümüzde en popüler sosyal medya platformu olan Instagram, sadece fotoğraf paylaşmak için değil aynı zamanda diğer kullanıcıların fotoğraflarını beğenme ve yorumlama işleviyle de büyük bir popülarite kazanmıştır. Ancak, bazı kullanıcılar beğendikleri fotoğrafların diğer kullanıcılar tarafından görülmemesini ister.. Bu, özellikle de aktif bir Instagram kullanıcısıysanız, çok yorucu ve zaman alıcı olabilir.

  Aero Instagram Beğenilen Gönderileri Gizleme; kullanıcıların beğendikleri fotoğrafların diğer kullanıcılar tarafından görülmemesi için bu işlevi gizlemenizi sağlar.. Üçüncü taraf uygulaması ile ayarlara girerek beğenilen gönderileri kolayca gizleyebilirsiniz.

  6. Mesajlarda Okundu Bilgisini Gizleme

  Instagram kullanıcılarının çoğu, mesajlarının karşı taraf tarafından okunduğunu görmek istemez. Ancak Instagram, bu bilgiyi varsayılan olarak gösterir. Aero Instagram ise; kullanıcıların bu bilgiyi gizleyebilmelerine olanak sağlar.. Bunun için, Ayarlar > Temalar > Aero temasını seçmelisiniz. Daha sonra Temel Ayarlar > Mesajlar bölümünden "Okundu" bilgisini gizleyebilirsiniz.

  7. Instagram Hikayeleri ve Videoları Otomatik Sesli Başlatma

  Aero Instagram, üçüncü tarak bir uygulama olarak kullanıcılarına birçok faydalı özellik sunar. Bunlardan biri de, kullanıcılarının Instagram hikayelerini ve videolarını otomatik olarak sesli olarak başlatabilmesidir. Bu, kullanıcıların Instagram hikayelerini rahatça izleyebilmelerine ve eğlenebilmelerine olanak tanır. Aynı zamanda da kullanıcılar ek bir işlem yapmadan direkt sesli olarak videoları başlatabilirler.

  8. Instagram'ın Veri Toplamasını Engelleme

  Kullanıcılar bir hesaba giriş yaptıktan sonra Instagram, kullanıcının profilindeki etiketlenen fotoğrafları, beğenilen fotoğrafları, yorumları ve diğer etkinlikleri toplamaya başlar. Toplanan bu veriler, kullanıcıların daha iyi bir deneyim elde etmesi için kullanılır, ancak bazı kullanıcılar bu verilerin toplanmasından rahatsız olabilir. Üçüncü taraf uygulaması ile verilerin toplamasını engelleyebilirsiniz. Kişisel bilgilerinize erişmesine izin vermeden özet akışınıza göz atabilirsiniz. Bu, verilerinizin güvende olacağı ve sizin izniniz olmadan toplanması ve kullanılması konusunda endişelenmenize gerek olmayacağı anlamına gelir. Bu sayede, kullanıcılar daha güvenli bir şekilde Instagram kullanabilirler.

  9. Instagram'ı Reklamsız Kullanma

  Instagram'daki reklamları üçüncü taraf uygulaması ile kaldırabilirsiniz. Bunun için, uygulamayı ilk açtığınızda, ayarlar kısmından "Reklamları Gizle" seçeneğini işaretleyin. Böylelikle, reklamlar görünmeyecektir. Bu özellik sayesinde Instagram akışında daha rahat gezebilirsiniz.

  Instagram Aero Renk Değiştirme Nasıl Yapılır?

  Instagram Aero indirmeden önce size renk seçenekleri sunar. Renkler; altın, kırmızı, ekstra karanlık, mavi, mercan pembesi, yeşil, açık ton, parlak mor ve pembe temalarıdır. Size hitap eden rengi seçtikten sonra indirmeye başlayabilirsiniz. Fakat indirdikten sonra rengi değiştiremezsiniz; eğer farklı renkleri de denemek istiyorsanız silip tekrardan farklı rengin APK'sını indirmeniz gerekmektedir.

  Aero Instagram İndirme Nasıl Yapılır?

  Aero Instagram'ı iki şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki adımları kullanarak kullanabilirsiniz;

  İlk paket kurulumu için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

  1. Instagram uygulamasını cihazınızdan kaldırın.
  2. İndirme klasöründen Aero Instagram APK'sını indirin ve yükleyin. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.
  3. Uygulamayı açın ve Instagram hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini girin.
  4. İki yönlü kimlik doğrulama etkinse hesabınızı OTP ile doğrulayın.

  İkinci paket yüklemesi ise şu şekildedir;

  1. İndirme klasöründen Aero Instagram APK'sını indirin ve yükleyin.
  2. Uygulamayı açın ve Instagram hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini girin.
  3. İki yönlü kimlik doğrulama etkinse hesabınızı OTP ile doğrulayın.

  Aero Instagram APK'si Var mıdır?

  Evet, Aero Instagram APK'si bir uygulamadır. Yukarıda indirme yöntemlerini deneyerek APK'yı indirebilirsiniz.

  Aero Instagram Güvenli midir?

  Aero Instagram; Instagram'ın resmi bir uygulaması olmadığı için tam anlamı ile güvenli bir uygulama diyemeyiz. Uygulamanın kendi sitesinde hiçbir verinin kopyalanmadığı yazmaktadır. Ancak yine de önlem amaçlı sürekli şifrenizi değiştirmenizi öneririz.

  • teşekkür ederim çok açıklayıcı olmuş.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 1
 • Aşşağı da çok detaylı açıklamışlar zaten. ama instagram gibi

 • Kullanımı kolay ama tek sorun şifreni değiştir arada.

  • teşekkürler

 • Sahte instagram işte silinen fotoları görebilirsin sana yollanan silinen mesajları görebilirsin o şekilde

  • teşekkürler