+1 yıl

Bestgore.com Nedir? Kapandı mı? Nasıl Girilir?

Arkadaşlar sürekli bestgore.com'u duyuyorum. Ne oluyor burada, ne işe yarıyor bu site? Bir de kapandı falan diyorlar ama kapandı mı? Nasıl girebilirim bilenler bana yardımcı olabilir misiniz?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Bestgore. com Nedir?

  Bir ara bende çok merak edip araştırmıştım ama keşke araştırmasaydım. :D Hiç iç açıcı bir site değil maalesef. Peki nedir Bestgore. com. Kanadalı Mark Marek’in sahip olduğu bir haber sitesi diyebilirim. Ama bu bildiğiniz gibi bir haber sitesi değil. Burada daha çok gerçek hayattan çok şiddet içeren haberler, fotoğraflar ve videolar falan ekliyorlar. Öldürülmüş insanlar fotoğraflarını vs en çıplak haliyle paylaşıyorlar diyebilirim.

  Bestgore. com Kapandı mı? Ne Zaman Kapandı?

  Bestgore.com Nedir? Kapandı mı? Nasıl Girilir?

  Bestgore. com'un sahibi Mark Marek kamy ahlakını ihlal etmek suçundan tutuklandı. 2019 yılında da bu siteye artık içerik yüklenmeyeceğini belirtti. Bestgore sitesine Türkiye'de erişim kapalı, ancak birçok yöntem ile giriş yapabiliyorlar. Çok kötü ve ürpertici fotoğraflar var erişim kapalı olsa da birçok insan merak edip yöntemleri deniyor. Ancak kesinlikle bunu önermiyorum.

En İyi Erkek Görüşü

 • Sansürsüz haber yapan bir siteydi. Ölüm videosu mu haberini sansürsüz yapardı, sende sansürsüz görüşünü bildirirdin. Haberleri yapanlar bile sansür kullanamazdı bazı haber yazılarında bile argo kelimelere rastlardın.

  • Giremezsin çünkü yayın hayatına son verdi yani yasaklanmadı. İçinde gerçek görüntüler olan bazen izlerken miden dayanamayacak olan şeyler vardı. Bir yönden iyi oldu kapanması, bir yönden kötü. Ona benzer siteler var ama bana söyle deme araştır bulursun. DH'de falan vardı benzerleri. 🙂🙂

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Geçen sene yayınına son verildi

  • Zahmet olmuş

 • En iyi vahşet demek. Bunları da ancak psikolojisi bozuk insanlar izler