+1 yıl

Bluetooth Hoparlörde JBL mi Harman Kardon mu Daha İyidir? Tavsiyeleriniz?

Arkadaşlar bluetooth hoparlör almayı düşünüyorum yakın zamanda. İki marka arasında kaldım. Bluetooth hoparlörde JBL mi Harman Kardon mu daha iyidir sizce? Yorumlarınızı alabilir miyim? Teşekkürler!
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • JBL mi Harman Kardon mu? Hangisi Daha İyi?

  Ses sistemleri konusunda kendisini kanıtlamış iki marka. Ancak ikisini kalite konusunda yarıştırmak doğru olmaz çünkü ikisi de aynı kuruluş altında yer alıyor yani JBL, Harman markasının alt kuruluşu olarak geçiyor, bu yüzden JBL mi Harman Kardon mu veya JBL vs Harman Kardon gibi bir karşılaştırma mantıklı olmaz diye düşünüyorum.

  Yine de ben iki marka hakkında da bilgi vereyim. Bilgiler tercih yapmada kolaylık sağlayabilir.

  JBL Nasıl Bir Marka? Kaliteli mi, Alınır mı?

  Amerika merkezli olan JBL, 1946 yılında kurulmuştur. Araç içi ses sistemleri, kulaklıklar ve hoparlörler konusunda oldukça iyi iş çıkartmayı başarıyorlar. Şu anda Samsung’a bağlı olan Harman kuruluşuna ait ve satışlarına başarı ile devam ediyor.

  Her bütçe için kulaklıklarının, hoparlörlerinin olması dünyada çok tercih edilmesini sağlıyor. Kalite konusunda da oldukça başarılı. Dünyanın en iyi ses sistem üreticileri arasında gösteriliyor. Her ürününü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsin, bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum.

  JBL vs. Harman Kardon
  JBL vs. Harman Kardon

  Harman Kardon Nasıl Bir Marka? Kaliteli mi, Alınır mı?

  1953 yılında Sidney Harman ve Bernard Kardon tarafından kurulmuştur. Ev ve arabalar için ses sistemleri üretmektedir. 2016 yılında Samsung tarafından satın alınan marka, son dönemlerde bluetooth hoparlörler üzerine üretim yapıyor. JBL’in üst kuruluşu olsa da JBL’den çok daha az ürün seçeneği bulunuyor. Bundan dolayı da Türkiye’de oldukça az bilinen bir marka.

  Eğer bluetooth hoparlör aramıyorsan JBL’e bakmanı tavsiye ederim çünkü JBL kulaklık üretimi konusu üzerinde de duruyor. Ancak bluetooth hoparlör bakacaksan kesinlikle Harman Kardon markasına göz atmanı tavsiye ederim.

  Bu markaların ikisi de seni pişman etmeyecek markalar, senin burada yapman gereken ihtiyacına göre ürün bakmak. Fiyatına, performansına ve ihtiyacına göre Harman Kardon mu JBL mi sorusuna yanıt verebilirsin. Ayrıca kablosuz kulaklık önerileri için de ilgili sayfaya linkten ulaşabilirsin.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 4
 • JBLL

 • Ben JBL diyorum kesinlikle

 • Jbl derim

 • Benqolufsen veya sony alabilirsin bunlarda urun çeşidi çoktur ve ses kalitesi mukemmeldir bende sony kullanıyorum

 • Jbl bence