+1 yıl

Bluetooth kulaklık arıyorum, öneriniz var mı? En iyisi hangisi?

Bluetooth kulaklık alacağım, sizce hangisini almalıyım? Bluetooth kulaklık öneriniz var mı? En iyi bluetooth kulaklık hangisi?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Teknolojik ürünlerde rahatsız eden özellikler yavaş yavaş ortadan kalkmaya başladı. Kulaklıklar konusunda en can sıkıcı durum kablonun dolanması veya kablodan dolayı kulaklığın kulaktan düşmesi gibi durumlar yani kablo kulaklıklarda büyük zorluklar çıkarabiliyor.

  Bluetooth kulaklıklar uzun zamandır piyasada olmasına rağmen son yıllarda satışları çok yükseldi. Bunda yeni nesil kablosuz kulak içi kulaklıkların daha yaygın kullanılması büyük etken oldu. Teknoloji alanında en çok sorulardan bir tanesi de hangi bluetooth kulaklığı almalıyım sorusu oldu. Bluetooth kulaklık tavsiyesi vererek sana ve yardım arayan diğer kişilere yardımcı olmaya çalışayım.

  En İyi Bluetooth Kulaklık Hangisi?

  1- Apple Airpods Pro

  Bluetooth kulaklık arıyorum, öneriniz var mı? En iyisi hangisi?

  Apple marka bir telefon kullanıyorsan kesinlikle bakman gereken bir bluetooth kulaklığı. Apple Airpods Pro’nun 4.5 saat pil kapasitesi bulunuyor. Su geçirmez özelliği bulunan kulaklık, 244 metreye kadar bağlantı sağlayabiliyor. Oldukça iyi bir ses kalitesi mevcut, bu yüzden ilk bluetooth önerisi olarak bu kulaklığı yazdı.

  2- Samsung Galaxy Buds+

  Bluetooth kulaklık arıyorum, öneriniz var mı? En iyisi hangisi?

  En iyi android bluetooth kulaklıkların başında geliyor. 11 saat dayanabilen şarjı ve iyi bir ses kalitesi olması çok büyük artı. 36 metrelik bir çekme menzili bulunuyor ve hem android hem de IOS için sıkıntı olmadan kullanılabiliyor.

  3- Beats Powerbeats Pro

  Bluetooth kulaklık arıyorum, öneriniz var mı? En iyisi hangisi?

  Spor yapmak için bir bluetooth kulaklık almak istiyorsanız kesinlikle bakmanızı öneririm. Beats zaten kulaklık olarak bilinen ve sektörün liderlerinden olan bir marka. Beats Powerbeats Pro diğer Beats modellerinin olduğu kadar kaliteli ve sporda kulaktan düşmeyecek şekilde tasarlanmış.

  4- Xiaomi Redmi Airdots

  Bluetooth kulaklık arıyorum, öneriniz var mı? En iyisi hangisi?

  En çok tutulan modellerden bir tanesi olan Xiaomi Redmi Airdots, diğer bluetooth kulaklıklara göre oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli. Bir bluetooth kulaklıkta aradığınız her şey mevcut. Uygun fiyatlı olan bluetooth kulaklık yorumları fiyat performans ürünü olmasından dolayı çok iyi yönde.

  5- Huawei FreeBuds 3

  Bluetooth kulaklık arıyorum, öneriniz var mı? En iyisi hangisi?

  Akıllı telefon ve aksesuarları konusunda genelde en iyi listesine giren Huawei, en iyi bluetooth kulaklık listesinde de kendine yer buldu. FreeBuds 3 modelinde tam şarj ile 4 saatlik bir kullanım sağlanabiliyor ve yaklaşık 1 saatte şarjı doluyor. Oldukça kaliteli bir ses kalitesi ve ses yalıtımı mevcut.

  En iyi kulaklık markaları hangisi sorusuna gelen görüler için linke tıklaman yeterli.

En İyi Kız Görüşü

 • Qcy t1 c almıştım 2019 da baya memnundum ama 1 yıl sonra kulaklığın birini sert zemine düşürdüğüm için teki bozuldu servisle uğraşmak istemedim sonra i18 çakma airpods aldım o da 4 ay dayandı ama gerçekten uzun süre götürecek birşey arıyorsan kesinlikle qcy hem bassı güzel hem aramalarda ses güzel oyunlarda vs sıkıntısız sporda o kadar harekete kulaktan çıkmıyo ve şarjı 3 saat gidiyo kutusu da 3 kere fullüyo 👍

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 6
 • JBL'i önerebilirim

 • Bence hiç alma bluetooth lu zararlı sanırım çünkü kablosuz bağlanıyo e bide tam kuşağa takılıyo hep kafanın tam dibinde normald kablolu kulaklık al istersen

 • Jabra elite e25 kullanıyorum şarjı 1 hafta gidiyor işe gidip gelirken ve sporda kullanıyorum günde max 3 saat

 • Philips bu konuda çok iyi

 • JBL olur

 • Airpods

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?