+1 yıl

Bu YouTube'da falan yayınlanan subliminal videoların olayı ne?

Çok ilginç videolarla karşılaşıyorum. genelde tiktok eldivenlerinin yayınladığı sadece 30 saniye lik videoların başlığında subliminal kelimesi oluyor. Ne bileyim işte göz rengini değiştirme subu boyunu Uzatma subu falan gibi saçma sapan hurafeler bunlar... yani eskiden cinci hocalar falan vardı ama cidden günümüzün gençleri böyle şeylere inanıyor mu? harbiden kendi kendilerini büyü yaptıklarına inandırıyor Larmı yoksa fazla mi harry potter izlemişler? Dediğim gibi anneannelerimizin dedelerimizin zamanında Cinci Hocalar vardı, hocalara gidip cin çık arttırmaya çalışırlar dı; bunun (subun) ondan ne fark var? günümüzün teknolojisi ve bütün dijital imkanlara rağmen bu gençler sub yaptıklarına inanıyor ve kendileri gibi ergenleride bu yaptıklarına inandırıyor sa, vay halimize... Ama bu videoların çıkış noktasını Merak ettim cidden... Nereden çıktı bu subliminal videolar?
Güncellemeler:
+1 yıl
Otomatik düzeltme bir yerde eldiven yazmış Tabii ki oraya erken kelimesinin gelmesi gerektiğini biliyorsunuz.
+1 yıl
Pardon Erken değil Ergen düzeltme yaparken biri telefon yazdıklarıma karışıyor ya!
0 0

En İyi Erkek Görüşü

 • Subliminal olayı bilinç altı hedefli verilen mesajlar. Bilinç altını gizliden uyarması dışında pek bir aksiyonu yok. O yüzden subliminal mesaj denir.

  • Gördüğünüz gibi telefonlarımız bile Google amca tarafından yönetilirken; bu ergenlerin anneannelerimiz zamanındaki cinci hoca tarzı batıl inançlar a inanması mantıklı Sizce arkadaşlar?

  • Cinler vardır inanmamak olmaz. Ama her ben hocayım diyene de bundan ötürü inanılmaz. Çok nadirdir bu ilme sahip olan kişiler.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Bilmeyenler için herşeyi anlattım. (KİLO VERME SUBLİMİNALLERİ DAHA FAZLA OLDUĞU İÇİN BUNU [ALINTI YAPTIM] )

  Şimdi şarkının arkasında bilinçaltının algılayacağı şekilde kilo vermeni sağlayacak olumlamalar var. Sen duymuyorsun ama bilinçaltın algılıyor ve zayıflıyorsun.

  Kurallar

  1= sadece dinlemelisin ve inanmalısın.
  2= baş ağrın varsa su içmelisin. Diyet ve spora gerek yok. Evet oturarak kilo vereceksin. Kes sesini! Gerçekten kilo vereceksin...
  3= tek yan etkisi yanma hissi ve ağrıma olabilir.
  4= bir kilo hedefi belirle. O hedefine ulaşmış gibi yap. (ulaştın zaten!)
  5= günah DEĞİL.
  6= dinledikten sonra hemen tartılmayın. Destur, biraz bekleyin.

  İnanmıyor musun?

  Çıldırtma beni çocum yorumlarda sonuç alanlara bak.

  Hala mı inanmıyorsun?

  SG👉

  İnanıyor musun bebeğim? O zaman come on baby


  Ben zayıfım... Evet gün içinde bunu tekrarla. Bilinçaltı çok güçlü! Anında bu olumlamayı kabul edecek ve sen gerçekten zayıfalayacaksın.
  Hayır hayır hayır... Diyeti kafandan at. Beslenmene devam et.

  Kim demiş diyet yapmadan kilo verilir diye? Bu soruyu da at kafandan yoksa kafanı *.

  Ben dedim ya! Bal gibi de verilir. Diyet yaparken kilo vereceğine inanıyorsun ya bunu tersine çevirelim. Yemek yerken kilo vereceğine inanıyorsun... Hayır imkansız değil. Sen her yemek yediğinde zayıflayabilirsin. Diyet yaparken de yemek yiyorsun ve zayıflıyorsun? Diyetteyken kilo vereceğine inanıyorsan abur cubur yerken de inanacaksın. Hayır detoks suları seni zayıflatmaz. Sen o içeceği içtiğinde zayıflayacağına İNANDIĞIN için zayıflıyorsun. Ne kadar kolay değil mi? O zaman herşeyi yiyipte kilo verebilirsin. Yediğin herşeyin sağlıklı olduğunu düşün, ve tabiki sana kilo verdiğidiğini. Örnek: cips yiyorsun. "bu cips motabolizmamı hızlandırıyor ve benim kilo vememi sağlıyor." unutma. Yemek+inanç=kilo kaybı. Yes baby!

  Diyet sana kilo verdirmez. Sen kilo verdiğine inandığın için verirsin. O zaman istediğini ye ve diyetteki gibi rahat ol. Sonuçta kilo vereceksin. Diyet yapıyormuş gibi de yapabilirsin. Yediğin herşeyin diyet yemeği olduğunu düşünerek+inanarak ye. Diyetteyken yediğin herşeyden kilo vereceğine inanıyorsan o zaman şimdi de vereceksin. İstediğini ye ve kilo ver!