+1 yıl

En İyi Akülü Araba Modelleri Hangileridir?

Yeğenime akülü araba almak istiyorum ama modelleri ve markaları çok fazla bilmiyorum. Hem fiyatı uygun hem de kaliteli akülü araba önerileriniz var mı? En iyi akülü arabalar hangileridir?
1 1

Çok Süper Cevap

 • Akülü arabalar, çocukların en sevdiği oyuncaklardan bir tanesidir. Eskiden oldukça pahalı fiyatlara satılan akülü arabalar, yıllar geçtikçe daha çok üretilmeye başlandı ve daha uygun fiyatlı hale geldi. Eğer akülü araba almayı düşünüyorsanız, en iyi akülü arabalar listeme bakmayı ihmal etmeyin.

  En İyi Akülü Arabalar Hangileri?

  1- Alfmoto Akülü Araba

  En İyi Akülü Araba Modelleri Hangileridir?

  Alfmoto akülü araba lityum iyon pilli bir çocuk akülü jeep modelidir. Led aydınlatmalara, ileri ve geri vites fonksiyonuna sahiptir. Bunlar dışında şarj gösterkesi ve aydınlatma düğmesi de mevcuttur. Çıkabildiği en yüksek hız saatte 25 km hızdır. 70 kg taşıma kapasitesi vardır. En önemli özelliği ise çıkarılabilir römorka sahip olmasıdır. Fiyatı 7.500 TL’dir.

  2- BMW I8 Coupe Akülü Araba

  En İyi Akülü Araba Modelleri Hangileridir?

  BMW I8 Coupe akülü araba, resmi lisanslı bir modeldir. Gerçek i8 ile birebir görüntüye sahip şekilde tasarlanmıştır. Ebeveyn kontrolü yapabilen bir uzaktan kumandaya sahiptir. Ayrıca deri koltuklar ve tam özellikli araç içi konsolu bulunmaktadır. Yavaş kalkış ve süspansiyon sayesinde ani kalkış yapmaz, sarsıntı oluşturmaz. Fiyatı 3.827 TL’dir.

  3- Pilsan Tery Bery Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

  En İyi Akülü Araba Modelleri Hangileridir?

  Pilsan Tery Bery, 35 kilogram kapasiteli ve hızı maksimum saatte 7 km’ye çıkabilen bir modeldir. Güvenlik amacıyla ayak gazdan çekildiği zaman otomatik olarak frenleme yapar. Ayrıca aşırı ısı ve akıma karşı devre koruma özelliği bulunmaktadır. Üç farklı hız seçeneği bulunuyor. Cihaz, uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Fiyatı 1600 TL’dir.

  4- Dolu 8086 Sahara Akülü Araba

  En İyi Akülü Araba Modelleri Hangileridir?

  Dolu 8086 Sahara modeli, 35 kilogram ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Thermoprotector özelliği sayesinde aşırı ısınmalara ve akıma karşı devre koruması bulunmaktadır. İleri geri vites, anahtar ile çalışma sistemi ve panel üzerinde USB bulundurmaktadır. Ayak gazdan çekilince otomatik olarak frenleme yapmaya başlar. Fiyatı 1350 TL’dir.

  5- Feber Twinkle Car Akülü Araba

  En İyi Akülü Araba Modelleri Hangileridir?

  Feber Twinkle Car akülü araba, uygun fiyatlı bir modeldir. Tek kişinin kullanabileceği bir model olan araç, 35 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Maksimum hızı 7.2 km’dir. Aküsü ise 12 V gücündedir. Araç uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Fiyatı 1100 TL’dir.

  6- ALS Çift Kişilik Uzaktan Kumandalı Turbo Motor Akülü Araba

  En İyi Akülü Araba Modelleri Hangileridir?

  Çift kişilik bir model olan ALS, turbo motor akülü bir modeldir ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen bir modeldir. 12 Volt 12 Amper gücünde bir motora sahiptir. Ayrıca MP3 çalar özelliği bulunmaktadır. USB, AUX ve SD kart girişi bulunmaktadır. Kontak çalıştırılıdığında araba çalışma efekti vermektedir. 25 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Fiyatı 2357 TL’dir.

  7- BabyHope Audi 436 Akülü Araba

  En İyi Akülü Araba Modelleri Hangileridir?

  BabyHope Audi 436 modeli çift şanzımanlı ve çift motorlu bir modeldir. Bluetooth bağlantısı bulunan uzaktan kumandası ile kontrol edilebiliyor. LED ışıklı farkları ve LED ışıklı arka rüzgarlığı bulunmaktadır. Ayrıca ileri geri vitesi de bulunuyor. Diğer modellerin dışında müzikli direksiyonu bulunuyor. Fiyatı 1335 TL civarındadır.

  8- Aliş Turbo Coupe 606 Akülü Araba

  En İyi Akülü Araba Modelleri Hangileridir?

  Aliş Turbo Coupe 606 akülü araba modeli, kumandalı ebeveyn kontrolü ile kontrol edilebilmektedir. 3-7 yaş kullanımına uygundur. Maksimum taşıma kapasitesi 35 kilogramdır. 2 vitesli bir şanzımanı bulunmaktadır. 90 dakikaya kadar akü dayanma süresi bulunuyor. Tam tur özellikli direksiyonu bulunuyor. Fiyatı 1840 TL civarındadır.

  9- Andcar Maserati Akülü Araba

  En İyi Akülü Araba Modelleri Hangileridir?

  Andcar Maserati akülü araba, 2 adet motor ile üretilmiştir. Müzik kutusu, MP3 girişi ve USB bağlantısı bulunmaktadır. Taşıma kapasitesi 30 kilogramdır. Kumanda üzerinden üç farklı hız seçeneği bulunmaktadır. Hız göstergesi bulunmaktadır. Fiyatı 2306 TL’dir.

  10- BabyHope W431R Kumandalı Akülü Araba

  En İyi Akülü Araba Modelleri Hangileridir?

  Önereceğim son model BabyHope markasına ait bir modeldir. 12 Volt 7 Ah aküye sahip olan cihaz uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. MP3 çalar, USB girişi ve SD kart girişi bulunuyor. Akü göstergesi sayesinde ne kadar süre daha kullanılabileceği anlaşılabiliyor. Maksimum 30 kg taşıma kapasitesi bulunuyor. Fiyatı 1289 TL’dir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Bilmş

 • Lila - peg perego -craft- pilsan- baby hope- alfmoto daha onlarca marka var önemli olan senin kaç yaşında bir çocuğa ve ne kadar bütçe ile araç aradığın tek ve çift motorlusu tek kişilik çift kişiliği kumandalisi manueli gibi bir çok özellik var

 • Yerli markalar var güzel alacaksan 12 v olanlardan al. Bide küçükse yeğen kumandalı al. İlk başta siz yönlendirirsiniz

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?