+1 yıl

En İyi Android TV Box Hangisi? Önerileriniz Var mı?

Android TV Box alacağım, televizyonumu akıllı yapıp keyfimce Netflix izleyebilmek adına ama fiyatlara epey zam gelmiş. Xiaomi stick ucuz bir ama o da ne kadar iyidir bilemedim. Kullandığınız en iyi Android TV Box hangisi? Önerileriniz var mı?
1 1

Çok Süper Cevap

 • Günümüzde akıllı televizyonlar birçok eve girdi. Akıllı televizyon alamayan veya tercih etmeyen kişiler, Android TV Box cihazları sayesinde televizyonlarını akıllı hale getirebiliyorlar. Bu cihazları televizyona taktıktan sonra televizyon, kutu içerisinde bulunan işlemciyi ve Android işletim sistemini kullanıyor. Böylece normal bir televizyon, akıllı televizyonun işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

  En İyi Android TV Box Hangisi?

  1- Xiaomi Mi Box S Android TV Box

  En İyi Android TV Box Hangisi? Önerileriniz Var mı?

  En iyi Android TV Box 2021 listesinin başında birçok kişi tarafından yakından tanınan Xiaomi markası bulunuyor. Ürettiği cihazların birçoğunda başarıyı yakalayan Xiaomi, Android TV Box konusunda da oldukça başarılı bir iş çıkarmış.

  4K görüntü desteği bulunan cihaz, 2 GB DDR3 RAM ve Android 8.1 işletim sistemi bulunduruyor. Bu işletim sayesinde Youtube, Netflix gibi özellikleri televizyonunuzdan izleyebiliyorsunuz. Şu anki fiyatı 714 TL.

  2- Beelink Gt-King Android TV Box

  En İyi Android TV Box Hangisi? Önerileriniz Var mı?

  Beelink Gt-King en iyi Android TV Box seçeneklerinden bir tanesi. Android 9.0 işletim sistemini kullanan cihaz, Mali-G52 grafik işlemcisi ve 4 GB RAM bulunduruyor.

  Bunlar dışında 6 çekirdekli bir işlemcisi olan Android TV Box, yüksek bir performans verebiliyor. Ses tarafında ise 5+1 ses sistemi desteği bulunuyor. Ayrıca 4K görüntü desteği de bulunuyor. Fiyatı 1.400 TL.

  3- X96 Air S905X3 Android TV Box

  En İyi Android TV Box Hangisi? Önerileriniz Var mı?

  X96 Air S905X3 modeli de güçlü Android TV Box modellerinden bir tanesidir. 64-bit işlemcisi ve G31 grafik kartı ile bütün uygulamaları sorunsuz bir şekilde çalıştırıyor. 4 GB RAM kapasitesi ve 64 GB hafızası bulunuyor. Ayrıca kumandası üzerinden sesli komut verebiliyorsunuz. 8 K görüntüyü 24 FPS’de oynatabiliyor. Fiyatı 750 TL.

  4- Techstorm I96 Prime S905X3 Android TV Box

  En İyi Android TV Box Hangisi? Önerileriniz Var mı?

  Android TV Box önerilerimde dördüncü sırada yer alan Techstorm I96 Prime modeli, 4 GB RAM kapasitesine ve Android 9.0 işletim sistemine sahip. Diğer önerilerime göre artısı ise 64 GB SSD bulundurması, bu özellik sayesinde işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Fiyatı 600 TL.

  5- Goldmaster Netta 2 Android TV Box

  En İyi Android TV Box Hangisi? Önerileriniz Var mı?

  Goldmaster Netta 2 modeli, 9.0 Android işletim sistemine sahip bir Android TV Box modelidir. 6K görüntü desteği sağlamaktadır. 6K görüntü, 4K’ya %40 daha net bir görüntü ortaya koyar. Ayrıca kablosuz ekran yansıtma özelliği bulunmaktadır. Kolay kuruluma sahip olan cihaz, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri de içerisinde bulunduruyor. Fiyatı 750 TL.

  6- Case 4U Tanix TX6 Android TV Box

  En İyi Android TV Box Hangisi? Önerileriniz Var mı?

  Uygun fiyatlı olan Case 4U Tanix TX6, 4K görüntü desteği olan cihazlardan bir tanesidir. 4 GB DDR3 RAM ve 32 GB hafızaya sahiptir. Android 9.0 işletim sistemi sayesinde Google Play Store üzerinde bulunan birçok uygulamayı televizyonda kullanabilirsiniz. Dört çekirdekli işlemcisi de cihaza güç veren özelliklerden bir tanesidir. Şu anki satış fiyatı 500 TL.

  7- Inka V9 Amlogic S905X3 Android TV Box

  En İyi Android TV Box Hangisi? Önerileriniz Var mı?

  Türkiye’de son senelerde adını duyuran Inka, başarılı ürünler ortaya koymaya devam ediyor. Bu ürünlerden bir tanesi de Android TV Box. Amlogic işlemcisini kullanan cihaz, 64 GB hafıza ve 4 GM RAM kapasitesine sahip. 8K görüntü kalitesini destekleyebiliyor. Fiyatı ise 479 TL.

  8- Dreamstar A4 Android TV Box

  En İyi Android TV Box Hangisi? Önerileriniz Var mı?

  Dreamstar A4 Android TV Box, 4K görüntü kalitesini destekleyen modellerden bir tanesi. Ürün içerisinde Netflix, Youtube gibi uygulamalar yüklü şekilde elinize ulaşıyor. Daha sonradan isterseniz diğer uygulamaları da yükleyebilirsiniz. Cihazda 32 GB hafıza ve 4 GB RAM bulunuyor. Cihazın fiyatı 589 TL.

  9- Magbox T-96D Android TV Box

  En İyi Android TV Box Hangisi? Önerileriniz Var mı?

  Uygun fiyatlı ve iyi performanslı bir diğer Android TV Box Magbox T-96D. Cihazda işletim sistemi olarak Android 9.0 işletim sistemi bulunuyor. 16 GB dahili hafıza ve 4K görüntü desteği bulunduran cihaz, çift çekirdekli bir işlemci bulunduruyor. Cihazın satış fiyatı 350 TL.

  10- Wechip H96 Max Android TV Box

  En İyi Android TV Box Hangisi? Önerileriniz Var mı?

  Wechip H96 Max, Android 9.0 işletim sistemini kullanan modellerden bir tanesi. 4 GB DDR3 RAM ve 64 GB hafızası bulunuyor. Dört çekirdekli işlemcisi sayesinde neredeyse her uygulamayı sorunsuz ve hızlı bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca cihaz 5+1 ses çıkışına kadar destek sağlıyor ve 4K görüntü desteği bulunuyor. Cihazın fiyatı 600 TL.

  En iyi uyducu alıcısı için sorulan soruya göz atmak için linke tıklaman yeterli.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 4
 • Xoami

 • Xiaomi mi box iyidir işini fazlasıyla görür

 • Xiaomi stick iyidir

 • Bedava izle o zaman

 • stick alacagina biraz daha paraya kiyip daha iyisini al.. bye