+1 yıl

En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

Bebeğimizin her hareketini takip edebileceğimiz bir bebek kamerasına ihtiyacımız var. Hangi bebek kamerasını önerirsiniz? En iyi bebek kamerası hangisidir?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Birçok ebeveyn için hayattaki en önemli şeylerden bir tanesi çocuklarıdır. Özellikle ilk aylarda çocuk üzerinde olan dikkat çok daha fazladır. Yeni doğan bebeklerin sürekli olarak kontrol edilmesi gerekir. Burada anne ve babaların yardımına bebek kamerası yetişiyor. Bebek kameraları sayesinde gece bile bebeğinizin neler yaptığını görebiliyorsunuz. Lafı çok uzatmadan en iyi bebek kameraları listeme geçeyim.

  1- Kodak Cherish C225 Bebek Kamerası

  En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

  Şu an piyasada satın alabileceğiniz en iyi bebek kamerası seçeneklerinden bir tanesi Kodak Cherish modelidir. 2.8 inç büyüklüğünde HD bir ekran ile satılan model, mobil uygulama üzerinden konttol edilebilir. İki yönlü konuşma, sıcaklık uyarısı, duvara monte gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Ayrıca kızılötesi video özelliği sayesinde gece net çekimler yapabiliyor. Fiyatı 1352 TL’dir.

  2- Motorola Comfort 50 Bebek Kamerası

  En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

  Eskiden en büyük telefon markalarından bir tanesi olan Motorola, bebek kamerası konusunda piyasada kalmayı ve en iyilerden biri olmayı hak eden bir firma. Bu modelde 5 inçlik bir LCD ekran bulunuyor. Uzaktan dijital zum, yüksek hassasiyetli mikrofon ve gece görüşü gibi birçok özelliği bulunuyor. Ayrıca 5 farklı ninni seçeneği de bulunuyor. Fiyatı 990 TL civarında.

  3- Bebevo VM903 Bebek Kamerası

  En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

  Bebevo VM903 bebek kamerası da ekranla birlikte satılan modellerden bir tanesidir. 3.2 inçlik LCD ekranı ve geniş açılı kamerası bulunmaktadır. Güvenli frekans üzerinden 300 metre çekim mesafesi bulunmaktadır. Ayrıca gece görüş özelliği sayesinde geceleri de net bir görüntü sağlayabiliyor. Aynı zamanda sıcaklık termostatıdır. Fiyatı 575 TL’dir.

  4- Weewell WMV815 Bebek Kamerası

  En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

  En iyi bebek kameraları sıralamamda dördüncü olarak Weewell WMV815 modelini önerebilirim. 2.4 inç büyüklüğünde LCD ekranı bulunmaktadır. Karşılıklı konuşma, otomatik gece görüşü, açık alanda 300 metre çekim mesafesine sahip. Ortam sıcaklık sensörü ve sakinleştirici ninni özellikleri de bulunuyor. Fiyatı 595 TL civarında.

  5- Ezviz C6N Bebek Kamerası

  En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

  Ezviz C6N şimdiye kadar önerdiğim modeller arasında en uygun fiyata sahip modellerden bir tanesidir. 1080p çözünürlükte ve 360 dereceli bir kameraya sahiptir. Geniş görüş açısı sayesinde bebeği izlerken kör nokta kalmıyor. Modelle birlikte ekran verilmese de uygulama üzerinden rahatlıkla bebeğinizi izleyebilirsiniz. Fiyatı 235 TL’dir.

  6- Elfobaby HD Bebek Kamerası

  En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

  Elfobaby HD bebek kamerası sayesinde çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. HD görüntü kalitesinde çekim yapan kamera, 355 derecelik geniş bir açıya sahiptir. Hareket takibi, karşılıklı konuşma gibi birçok özellik bulunmaktadır. Fiyatı 160 TL civarındadır.

  7- Blueway Bebek Kamerası

  En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

  Blueway bebek kamerası, 360 derecelik balık gözü lensi sayesinde hiçbir açıyı kaçırmaz. 3D görünüm ve VR modu gibi çeşitli destek videoları izleyebilmek için uygundur. Cep telefonu ve Wi-Fi üzerinden doğrudan bağlantı yapılabilmektedir. Akıllı alarm ve hareket algılamayı anlık olarak bildiri. Karşılıklı konuşma özelliği de bulunuyor. Fiyatı 172 TL civarındadır.

  8- Yoyko Big Eye Bebek Kamerası

  En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

  Yoyko Big Eye bebek kamerası, 360 derece çekim yapabilen bir cihazdır. Full HD çözünürlük sayesinde bebeğinizin yaptığı bütün hareketleri net bir şekilde görebilirsiniz. Kolay montajı ve kurulum imkanı vardır. Akıllı telefonunuz üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Fiyatı 200 TL’dir.

  9- Brion Vega BV6000 IP Bebek Kamerası

  En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

  Brion Vega BV6000 modeli, kablosuz ağ bağlantısı kurabileceğiniz bir bebek kamerasıdır. HD görüntü kalitesi ile kayıt yapan cihaz, akıllı telefon ve tabletler ile her yerden izlenebilir. Hareket takibi, otomatik gece görüşü, karşılıklı konuşma gibi özellikleri bulunmaktadır. Fiyatı 153 TL’dir.

  10- Dextel 360º Bebek Kamerası

  En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

  Listemde bulunan son bebek kamerası modeli Dextel markasına ait. Bu model Wireless üzerinden bağlantı kurabiliyor. 720p örüntü kalitesine ve 12 LED ışığa sahiptir. Hareket sensörü bulunmaktadır. İki yönlü görüntülü ve sesli görüşme ve gece görüşü bulunuyor. Fiyatı 200 TL’dir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • xioami nin ürünleri de beğeniliyor

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?