+1 yıl

En İyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

Son zamanlarda çok fazla kişinin Bitcoin alım satımı yaptığını görüyorum ve ben de bu işe girmek istiyorum. Kripto para alım satım yapabileceğim siteler önerir misiniz? En iyi Bitcoin siteleri hangileridir?
0 1

Çok Süper Cevap

 • En iyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

  1- Binance

  En İyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

  24 saat hacimleri olarak 10 milyarı bulan Binance, bu alanda en büyük Bitcoin alım satım sitesidir. Şu an sitede 258 farklı coin 876 farklı para birimi ile satın alınabilir. Günlük ziyaretçi sayısı 28 milyonu bulmaktadır. Bu istatistiklerle en iyi Bitcoin sitesi olma özelliğini taşımaktadır. Güvenlik konusunda da oldukça başarılı bir sitedir.

  2- Coinbase Pro

  En İyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

  Coinbase Pro da kullanabileceğiniz güvenilir Bitcoin borsalarıdan bir tanesidir. Dünya genelinde 5 milyona yakın kullanıcısı bulunmaktadır. Günlük işlem hacmi ise 2 milyar Dolar’ı geçmektedir. Sade arayüzü sayesinde yeni başlayanların bile rahatça kullanabileceği bir sitedir. En iyi bitcoin sitelerinden bir tanesidir.

  3- Kraken

  En İyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

  2011 yılında ABD’de kurulan kripto alım satım platformu Kraken, 176 ülkede kripto para hizmeti vermektedir. Coinmarketcap verilerine göre dünyanın en iyi 5 kripto para borsasından bir tanesidir. Kraken 49 coin için 226 işlem çifti sunmaktadır. 24 saatlik hacmi ise 1 milyar Dolar’a yakındır. Bu Bitcoin sitesinde gayet hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  4- Bitfinex

  En İyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

  Bitfinex, Hong Kong merkezli bir kripto para borsasıdır. Ifinex INC tarafından yönetilen Bitfinex, 167 coin bulundurmaktadır ve 318 çift ile işlem yapmak mümkündür. Platform, Tehter’in sahibi olarak kabul edilmektedir. Son zamanlarda çok daha popüler ve güvenilir bir hale gelmiştir.

  5- Kucoin

  En İyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

  24 saatlik hacim konusunda en iyi kripto borsalarından bir tanesi olan Kucoin, 2017 yılından bu yana hizmet vermektedir. 100’den fazla ülkede kullanılabiliyor ve beş milyonu aşkın kullanıcı sayısına sahiptir. Bazı dönemlerde kullanıcılarına komisyon oranlarından hediyeler dağıtmaktadır. En iyi Bitcoin sitelerinden bir tanesi olarak değerlendirilebilir.

  6- BTCTurk

  En İyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

  Türkiye’de kripto para borsası denince akla BTCTurk gelmektedir. Sadece az coin sayısı kullanıcılar tarafından şikayet sebebi oluyor. 14 coin için 39 çift üzerinde işlem fırsatı sunmaktadır. 250 milyon civarında işlem hacmi bulunmaktadır. Oldukça güvenilir bir kripto para borsasıdır.

  7- Bitstamp

  En İyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

  En eski kripto para borsalarından bir tanesi olarak kabul edilen Bitstamp, Slovenya merkezli bir Bitcoin sitesidir. 167 coin için 318 çift işlem sunmaktadır. Oldukça hızlı çalışan Bitstamp, kolaylıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bitcoin alım satımı yapmak istiyorsanız, bu siteye göz atmanızı tavsiye ederim.

  8- Bitpanda

  En İyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

  Bitpanda, Viyana merkezli bir borsadır. Kolay bir kullanıma sahip olan Bitpanda, 50'den fazla coini alıp satabileceğiniz bir platformdur. Türk müşterilere de hizmet veren Bitpanda'ya EFT, havale ve kredi kartı ile para yatırabilirsiniz. Tüm yürürlükte olan kanunlara uygun bir sitedir.

  9- Paribu

  En İyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

  2017 yılında kurulan ve o dönemden bu yana hizmet veren Paribu, 1 milyona yakın kullanıcı sayısı bulundurmaktadır. Hızlı ve kolay kullanıma sahip ola Paribu, Türkiye merkezli bir kripto para borsasıdır. 24 saatlik ortalama hacmi ise 200 milyondur. Bünyesinde 22 coin bulundurmaktadır.

  10- CEX. IO

  En İyi Bitcoin Siteleri Hangileri?

  CEX. IO, eski bir madencilik bir platformudur. 10 üzerinden 8 gibi bir güven puanına sahiptir. 24 saat için ortalama olarak 25 milyon hacme sahiptir. Bu güvenilir borsanın içerisinde 53 kripto para bulunmaktadır. Kötü tarafı ise Türkçe dil desteğinin bulunmamasıdır.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 4
 • Binance kullanıyorum

 • Btc Türk
  Binance

 • Ben bitay kullanıyorum ordan daha hiç para yatırmadan 60 tl bi gelir elde ettim

 • Binance iyidir Tüm coinleri bulabilirsin benden bir tavsiye paranı dolara çevir öyle işlem yap

 • Artık geç kaldın başlarda alıcaktın

  • Yanlış yönlendirme milleti

  • Eşimin var bitcoin Almanya iÇin konuşuyorum belki Türkiye de yeni yagınlaşmıştır

  • Farketmez ülke. Bitcoin bazlı bakma binlerce altcoin var, borsada fırsat bitmez.

  • Hepsini Göster