+1 yıl

En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

Evdeki nem dengesini ayarlaması için bir buhar makinesi almak istiyorum. Sizce hangi modeli almalıyım? En iyi buhar makinesi hangisi?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Buhar makineleri, ortamdaki nem seviyesini düzenleyerek havadaki kuruluğu engeller. Böylece kuru havadan oluşan alerjik sorunlara, öksürüğe ve burun tıkanıklığı gibi sorunlara çözüm olur. Eğer bu bahsettiğim sorunlardan şikayetçiyseniz, buhar makinesi kullanmanızı tavsiye ederim. Buhar makinesi almadan önce en iyi buhar makineleri listeme göz atmanızı tavsiye ederim.

  En İyi, Kaliteli Buhar Makinesi Hangisi?

  1- Weewell WHC752 İyonizerli Buhar Makinesi

  En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

  En iyi buhar makinesi markası olarak değerlendirebileceğimiz bir marka olan Weewell, WHC752 modelinde birçok özelliği bir arada sunuyor. Weewell programlanabilir bir nem ayarlayıcısına sahiptir. Soğuk veya sıcak buhar üfleme fonksiyonuna sahip olan cihaz, sağlığınız için üretilen iyonizer ünitesi bulundurmaktadır. 5 litrelik su haznesi vardır ve tuşları dokunmatiktir. Fiyatı 658 TL’dir.

  2- Sinbo SAH-6107 Ultrasonic Hava Nemlendirici Buhar Makinesi

  En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

  Ev aletleri konusunda her zaman önde gelen firmalardan bir tanesi olan Sinbo, buhar makinesi konusunda da geride kalmamış. SAH-6107 modelinde, ayarlanabilir buhar yoğunluğu, ultrasonic nemlendirme teknolojisi gibi özellikler mevcuttur. Ayrıca bu model hem bir buhar makinesidir hem de bir gece lambasıdır. Fiyatı 239 TL’dir.

  3- Kanz KZ-0626 Ultrasonik Hava Nemlendirici Buhar Makinesi

  En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

  Buhar makinesi olarak alabileceğiniz en iyi modellerden bir tanesi de Kanz KZ-0626 modelidir. 3 kademeli buhar seviyesi bulunmaktadır. Tank kapasitesi 4 litre olan bu cihaz, tankı tam dolu olduğunda 2 saat kullanılabilir. Ayrıca cihaz ultra sessiz çalışma sistemine sahiptir. Kontrol sistemi tuşları dokunmatiktir. Fiyatı 275 TL’dir.

  4- Havvaca HD-1350B Ultrasonik Soğuk Buhar Makinesi

  En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

  Havvaca HD-1350B modeli de tercih edebileceğiniz modellerden bir tanesidir. Bu buhar makinesinde 2.8 litre tank kapasitesi ve dijital kontrol paneli bulunmaktadır. Cihazı uzaktan kumanda ile kontrol edebiliyorsunuz. Üç kademeli buhar ayarı ve kireçlenmeyi önleyen seramik filtresi bulunmaktadır. Fiyatı ise 240 TL civarındadır. En iyi soğuk buhar makinesi hangisi sorusuna bir yanıt olarak verilebilecek kalitededir.

  5- Weewell WHC650 Buhar Makinesi

  En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

  Wewell markasından bir diğer önerim olan WHC650, diğer önerdiğim modele göre fiyat olarak daha uygun fiyattadır. 3.5 litre su haznesi bulunan cihazın, esans ekleme alanı da mevcuttur. Üstün performanslı motoru, ultra sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca LED gece lambasıdır. Fiyatı 313 TL’dir.

  6- Beurer LB12 Mini Buhar Makinesi

  En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

  Beurer LB12 modeli mini bir buhar makinesi olduğu için ofis ve seyahatlerde kullanılabilir. Sessiz yapısı sayesinde sizi rahatsız etmez. Plastik şişeler su haznesi olarak kullanılabilir. Işıklandırmalı buhar çıkışı özelliği de mevcuttur. Bunun dışında su bittiğinde otomatik kapanarak enerji tasarrufu sağlar. Fiyatı 380 TL’dir.

  7- Soobox Soo-700 Soğuk Buhar Makinesi

  En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

  Soobox Soo-700 modeli, şık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca ultrasonik nemlendirme teknolojisi sayesinde odadaki nem seviyesini en iyi hale getirir. Çift teknolojisi sayesinde ister soğuk buhar makinesi isterseniz de aroma difizörü olarak kullanabilirsiniz. Yedi farklı değişken LED ışığı bulunmaktadır. Fiyatı 160 TL civarındadır.

  8- Feel Life Air Pro Yonker Buhar Makinesi

  En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

  Feel Life Air Pro Yonker buhar makinesi yanınızda taşıyabileceğiniz ve istediğiniz yerde kullanabileceğiniz bir buhar makinesidir. Cihazın ağırlığı 125 gram, boyutu ise 13 cm’dir. Bebekler, çocuklar için de kullanılabilir. Sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca USB ile şarj edebilirsiniz. Fiyatı 290 TL’dir.

  9- Goldmaster GHM-7910 Mina Buhar Makinesi

  En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

  Goldmaster GHM-7910 Mina buhar makinesi, 4 litre buhar hacmine sahiptir. Suyun sertliğini arttıran ve kireçlenmesini engelleyen seramik bir filtre bulundurmaktadır. Ayarlanabilir buhar çıkış seviye kontrolü sayesinde buhar çıkışı tamamen sizin kontrolünüzdedir. Ayrıca su sızıntısında otomatik kapanma özelliği vardır. Fiyatı 380 TL’dir.

  10- Deerma F300 Üstten Dolum Ultrasonik Buhar Makinesi

  En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

  Mini bir tasarıma sahip olan Deerma F300 buhar makinesi, kolay su eklenebilecek şekilde tasarlanmıştır. 360 derecelik buhar salınımı sayesinde odanın her tarafına buhar verir. Yetersiz su miktarında otomatik olarak kapanma koruması vardır. Ürünün fiyatı 200 TL’dir.

  En iyi buhar makineleri listem bu şekildeydi. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 0
 • En İyi Buhar Makinesi Hangisi? Ürün Öneriniz Var mı?

  Ben bunu kullanıyorum tavsiye ederim. Bu kullandigim ikinci cihaz bir önceki deerma markaydi ama dijital değildi bu yüzden memnun kalmadım.

 • Ketıl