Teknoloji

En İyi Çamaşır Makinesi Markası Hangisi? Önerilerinizi Alabilir miyim?

Arkadaşlar çamaşır makinemiz bozuldu, haliyle alacağız bir tane. Kullandığınız en iyi çamaşır makinesi markası hangisi? Model ya da marka tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler!
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Beyaz eşyalar arasında olmazsa olmazlar arasında yer alan çamaşır makineleri, hayatımızı büyük oranda kolaylaştırıyor. Özellikle yeni çıkan çamaşır makineleri sadece çamaşır yıkamakla kalmıyor aynı zamanda kurutma görevini de yapıyor.

  En Kaliteli & En İyi Çamaşır Makinesi Markası Hangisi?

  Bu denli hayatımızı kolaylaştıran ve uzun seneler kullanacağımız bir eşyayı kötü seçmek yanlış bir tercih olur. Kötü bir çamaşır makinesi kısa sürede arıza yaparak sizi zor durumda bırakabilir. Bu yüzden alabileceğiniz en iyi çamaşır makinesini almaya çalışın. Çamaşır makinesi tavsiyesi alırken aşağıda vereceğim markaları değerlendirmenizi öneririm.

  1- Miele

  1899 yılında kurulan ve günümüze kadar başarısını taşıyan Miele markası, ürettiği çamaşır makineleri ile kalitesini gösteriyor. İç hacim ve birçok yıkama seçeneği ile kullananlara büyük avantaj sağlıyor. Çamaşır makinesi markaları arasında en çok beğendiğim markalardan bir tanesi.En İyi Çamaşır Makinesi Markası Hangisi? Önerilerinizi Alabilir miyim?

  2- Arçelik

  Beyaz eşya konusunda yerli markalardan bir tanesi olan Arçelik, 1960’lı yıllardan beri başarılı bir şekilde çamaşır makinesi üretiyor ve o zamandan günümüze kadar kalitesinden şaşmadığını söyleyebilirim.En İyi Çamaşır Makinesi Markası Hangisi? Önerilerinizi Alabilir miyim?

  3- Bosch

  1886 yılında kurulan Alman teknoloji devi Bosch, otomobil parçalarının yanı sıra ev eşyaları üretimi de yapıyor. Kalitesinden hiç ödün vermeyen marka, çamaşır makinelerinde de bu kriterini koruyor. Bosch çamaşır makinesi kullananların yorumuna dikkat ederseniz kötü bir yorum olmadığını göreceksinizdir.En İyi Çamaşır Makinesi Markası Hangisi? Önerilerinizi Alabilir miyim?

  4- Vestel

  Bütün üretimini Bursa’daki yerleşiminde yer yapan Vestel, yerli bir marka olduğu için uygun fiyatlara kaliteyi sağlıyor. Çamaşır makinelerinde A++ enerji tüketimi ile elektrik faturasında da paranın cebinizde kalmasını sağlıyor.En İyi Çamaşır Makinesi Markası Hangisi? Önerilerinizi Alabilir miyim?

  5- Beko

  Arçelik markasına yani Koç Holding’e ait olan Beko, çamaşır makinesi konusunda gayet başarılı ürünler ortaya koyuyor. En sessiz çamaşır makinelerini ürettiğini de söyleyebiliriz. Ayrıca bu makineler geniş iç hacme ve düşük enerji tüketimine sahip çamaşır makineleri.En İyi Çamaşır Makinesi Markası Hangisi? Önerilerinizi Alabilir miyim?En iyi, en kaliteli çamaşır makinesi markası hangisi? Soruna yanıt vermeye çalıştım, umarım yardımcı olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

6 3
 • Bosch tavsiye ederim
 • Kesinlikle Bosch
 • Vestel 10 sene dayandı iyi dayandı
 • Arçelikten şaşma
 • Ben siemens diyorum piyasa da oyle diyor
 • Bosch
 • Miele
 • Bosch
 • Profilo. Dayanıklı ev aletleri 🎶