+1 yıl

En İyi E-Kitap Okuyucu Hangisi?

Bana e-kitap okuyucu önerileri verir misiniz? Fiyatlarıyla birlikte yazarsanız sevinirim.
1 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • En İyi E-kitap Okuyucu Hangisi?

  1- Kobo Libra H2O

  En İyi E-Kitap Okuyucu Hangisi?

  En iyi ekitap okuyucu arasında. Fiyatına göre gayet kullanışlı ve güzel. ComfortLight Pro özelliği var, bunun sayesinde mavi ışığa maruz kalmıyorsunuz. Gece rahatlıkla istediğinizi okuyabiliyorsunuz. Boyut olarak, 5,7 x 6,3 x 0,3 inç. Geniş bir kütüphanesi var tavsiye ederim. Fiyatı: 2.500 TL civarlarında.

  2- Kobo Forma

  En İyi E-Kitap Okuyucu Hangisi?

  Bu da üstteki Koba modelinin bir düşük modeli diyebilirim. Fiyatına ona göre daha uygun ama bütün isteklerinizi karşılayacak nitelikte. FHD ekranı, sayfa çevirme düğmeleri, yatay ve dikey kullanabilme özellikleri var. 197 gram ağırlığı var gayet konforlu bir okuma deneyimi yaşıyorsunuz. Ekran Boyutu: 8.0 inç. 512 MB belleği bulunuyor. Fiyatı: 1.200 TL.

  3- Amazon Kindle Oasis

  En İyi E-Kitap Okuyucu Hangisi?

  En iyi e kitap okuyucu arasında. 7 inçlik ekrana sahip. Gezinme düğmeleri vs var çok kullanışlı ve harika bir model diyebilirim. Bulunduğunuz bölgenin ışığına uyum sağlayan sensörleri mevcut. Ekranı otomatik olarak ayarladığı için siz uğraşmıyorsunuz. 8 GB depolama alanı var. Fiyatı: 2.600 TL. Ayrıca 8 GB bana az gelir derseniz 32 GB olanı da mevcut.

  4- Reeder 4

  En İyi E-Kitap Okuyucu Hangisi?

  Fiyatı çok uygun olan en iyi e-book reader arasında. Burada haber web sitelerini takip ediyorsunuz. Belirli sitelere manuel olarak abone oluyorsunuz, ve bu içerikleri okuyabiliyorsunuz. Tüm okumaları tek bir yerde topluyor, gözlerinizi yormadan minimal bir okuma sağlıyorsunuz. Ayrıca biyonik okuması da mevcut. Ekran Boyutu: 6.0 inç. Fiyatı: 679 TL.

  5- Kindle Paperwhite

  En İyi E-Kitap Okuyucu Hangisi?

  300 piksel yoğunluğuna sahip, gayet güzel bir ekranı var. Sayfa çevirme düğmesi bulunmuyor maalesef fakat dokunmatik ekranı mevcut. Bluetooth bağlantısı bulunuyor. 8 GB ve 32 Gb modelleri bulunuyor hangisi size uygunsa onu seçebilirsiniz. 8 GB fiyatı: 1.270

  6- Kobo Clara

  En İyi E-Kitap Okuyucu Hangisi?

  Yine en iyi e kitap okuyucu arasında. 300 PPI ekrana ve 8 GB depolama alanına sahip. Tek bir şarj ile uzun süre okuma yapabiliyorsunuz. Yine bu modelde de ComfortLight Pro bulunuyor.. Mavi ışığa ihtiyacınız olmadan ekranı kırmızı ve turuncu LED'ler ile aydınlatıyor. Diğer Kobo modelleri ile özellikleri hemen hemen aynı. Fiyatı: 1.820 TL

  7- Onyx Boox Max Lumi Işıklı 13.3" Monitör

  En İyi E-Kitap Okuyucu Hangisi?

  Pahalı ama en iyi ekitap okuyucuları arasında. Ayarlanabilir ön ışığı mevcut. Gece bile rahatlıkla okuyabiliyorsunuz. Aydınlatmalı geniş ekran ile göz yorgunluğu olmadan rahatlıkla okuyabilirsiniz. Büyük belgeleri bile saniyeler içerisinde indirebiliyorsunuz. 13,3 ” ekran, PDF’ler gibi A4 boyutlu dosyaları düzgün bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Fiyatı: 9.900 TL.

  8- Onyx Boox Darwin-7

  En İyi E-Kitap Okuyucu Hangisi?

  E Ink Carta Plus - elektronik kağıt teknolojisi kullanılarak yapılmış. Yüksek bir ekran çözünürlüğü mevcut. Parlak ışıkta bile rahatlıkla okuyabiliyorsunuz. Ekran ışığının mavi olması rahat bir okuma yapmanızı sağlıyor. Backlight MOON Light 2, LED'lerin parlaklığını soğuk ve sıcak ışık için ayarlayabiliyorsunuz. Fiyatı: 1.560 TL.

En İyi Erkek Görüşü

 • En Iyi E-Kitap Okuyucu Hangisi?

  En İyi E-Kitap Okuyucu Hangisi?

  Öncelikle merhaba, bence en iyi olanları sıralayım sana hangisi uygun gelirse onu tercih edersin...

  • Onyx Boox Poke 2 Color: 3.000 TL
  • Kobo Libra H2o: 3.000 TL
  • Amazon Kidle Oasis: 2.750 TL
  • Onyx Boox Poke 3 Android 10: 2.500 TL
  • Pocketbook Touch Lux 5: 2.500 TL


  Bundan aşağısı olanlar pek tercih edilmiyor.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • E book read

 • Aynı şeyler değil ama wattpad güzel