+1 yıl

En İyi Fotoğraf Boyutu Küçültme Programları Nelerdir?

Fotoğrafları küçültüp bastırmak istiyorum, çünkü en son büyük bastırdırttığımda resimlerde çizgiler kaymalar olmuş, adamlar nedenini de yazmamış ben araştırınca anladım, şimdi fotoğrafları küçültüp öyle göndermek istiyorum, acaba en iyi fotoğraf boyutu küçültme programları nelerdir?
0 1

En İyi Erkek Görüşü

 • En İyi Fotoğraf Boyutu Küçültme Programları Nelerdir?

  Online fotoğraf küçültme siteleri ne kadar pratik olsa da birçok kişi bu işlemi programlar aracılığıyla yapmayı tercih ediyor. Daha profesyonel işler isteyen kullanıcılar farklı masaüstü programlar ile fotoğraf boyutlarını diledikleri gibi değiştirebiliyorlar. Bu amaçla geliştirilen birçok program var. Her ürünün kullanım şekli ve etkinliği birbirinden farklı. Bu nedenle kullanıcılar genelde deneme yanılma yöntemi ile kendilerine en uygun programı bulmayı tercih ediyorlar. Siz de sizler için hazırladığımız listedeki programları inceleyerek kendinize en uygun olan yazılımı seçebilirsiniz.

  En İyi Fotoğraf Boyutu Küçültme Programları Nelerdir?
  • PNGGauntlet: Yalnızca PNG formatlı görselleri destekleyen fakat yine de birçok kişi tarafından kullanılan bir program.
  • Media Resizer: Tüm görsel formatlarına ve videolara uygun olan bu program, oldukça başarılı bir arayüze sahip ücretli bir yazılım.
  • STOIK Smart Resizer: Tüm formatlarda kullanılabilen bu program, görselleri 10 kata kadar küçültebiliyor. Ücretsiz deneme sürümü mevcut.
  • VarieDrop: Farklı formatlardaki görsellerin boyutlarını hızlı ve kolay bir şekilde küçültebilen ücretsiz bir program.
  • ImBatch: Her türlü görselin boyutu üzerinde oynama yapabileceğiniz bu program oldukça başarılı ve ücretsiz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?