+1 yıl

En iyi Influencer'lar kimlerdir?

Sizce en iyi Influencer'lar kimler?
0 0

En İyi Erkek Görüşü

 • En İyi Influencer'lar Kimlerdir?

  Son zamanlarda internet dünyasında pek çok influencer mevcut. Özellikle Instagram ve YouTube kanalında milyonlarca takipçisi olan bu influencer'lar ne önerse kapış kapış alınır ve fotoğraflarına beğeniler yağıyor ve yorumlar ile etkileşimler sınırsız şekilde devam ediyor. Paylaşımları ile trendleri bir anda değiştirebilen etkileyici influencer'lar arasında şüphesiz herkesin adını bildiği Danla Bilic ilk sırada yer alıyor.

  En İyi Influencer'lar Kimlerdir?
  En İyi Influencer'lar Kimlerdir?

  Danla Bilic Instagram hesabı ile 4 milyonu aşkın kişiyi fikirlerinin peşinden sürükleyebilen bir fenomen. "Danla Bilic kimdir" diye merak eden pek çok kişi aslında onun önceleri bir YouTube fenomeni olduğunu ve internet dünyasına makyaj videoları ile adım attığını görebilir. Sosyal medyanın pek çok farklı platformunda  konuşulan ve bir anda milyonlarca takipçiye ulaşan Danla Biliç, 1994 doğumludur.

  En İyi Influencer'lar Kimlerdir?
  En İyi Influencer'lar Kimlerdir?

  Danla Bilic gerçek adı ile Neslihan Damla Akdemir olarak biliniyor. Kendisi fenomen olma yolunda ilerlerken ilk önce cinsiyet değiştirmesi ile ilgili şaka videoları çekmiş ancak çok fazla takipçi kazanamamıştır. Asıl popüler olmasını futbolculara attığı mesajlara borçludur. Pek çok kişinin hatırladığı üzere futbolcu Ronaldo, Türk bir mankene Instagram üzerinden mesaj atmış ve telefon numarasını istemiştir. Aynısını birkaç futbolcuya yapan Danla Bilic mesajları Twitter'dan paylaşmış ve bir anda popüler hale gelmiştir. Öyle ki 3 ay gibi kısacık bir sürede yaklaşık 1 milyon takipçiye ulaşmıştır.

  Günümüzde de pek çok markanın hedefindeki bir influencer olarak dikkatleri üzerine toplayan Danla Bilic sevgilisi ile giydiği kıyafetleriyle, yediğiyle içtiğiyle çok konuşulan biri olmaya devam ediyor. Makyaj markaların yakın markajında olan Danla Bilic boyu ve giyim tarzı ile de moda ikonu olmaya devam ederek, hoş sohbeti ile takipçilerini peşinden sürüklüyor.

  En İyi Influencer'lar Kimlerdir?
  En İyi Influencer'lar Kimlerdir?

  Sosyal medya dünyasında kendisini YouTube fenomeni olarak tanıdığımız Oğuzhan Uğur, müzik ve oyunculuk dünyasında da yakından takip edilen influencer'lar arasında yer alıyor. Oğuzhan Uğur Instagram ve YouTube mecralarında epey ünlü bir kişiliktir. Hatta takipçilerinin de çok iyi bildiği gibi YouTube kanalında açtığı Babala TV'de skeçler ile yorumlar yapan Oğuzhan Uğur Pinç programında ise birbirinden eğlenceli insanları konuk ederek milyonlara ulaşmaya devam ediyor.

  Oğuzhan Uğur film sektöründe de adını duyurmayı başarmış bir influencer. Akdeniz Üniversitesi'ndeki eğitimini tamamladıktan sonra ünlü yönetmen Osman Sınav'ın asistanlığını yapması ile tanınıyor. Oguzhan Ugur aslında 2011 yılından bu yana tanınan bir kişilik. Ağır Abi, Pişt ve Bizans Oyunları filmlerinde rol alması, senaristlik ve yönetmenlik yapmasıyla da biliniyor.

  En İyi Influencer'lar Kimlerdir?
  En İyi Influencer'lar Kimlerdir?

  Oğuzhan Uğur kim diye merak edenler aslında sadece kendisinin değil, babasının da ünlü bir kişilik olması ile karşılaşabiliyor. Öyle ki Oğuzhan Uğur pek çok programında babasının hikayelerine değiniyor, ne kadar gurur duyduğundan bahsediyor.

  Oğuzhan Uğur Tuğrul Uğur kardeşler, internet dünyasının en ünlü influencer'ları arasında yer alıyor. Kardeşi Tuğrul Uğur, herkesin internet dünyasında içeriklerini beğenerek takip ettiği Onedio'nun yönetmenidir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Bence hiçbiri

 • Enfes çamur...