+1 yıl

En iyi kombi markası hangisi? Yorumlarınız nelerdir?

Arkadaşlar eve yeni bir kombi taktırmayı düşünüyoruz ama karar veremedik. En iyi kombi markası hangisi? Kullandığınız ve memnun kaldığınız markaları belirtebilir misiniz? Kumtel, Baymak öneriyorlar genelde ama bilemedik.
0 0

Çok Süper Cevap

 • En İyi Kombi Markası Tavsiyeleri Nelerdir?

  1- Eca Proteus Premix 30 Kw Yoğuşmalı Kombi

  En iyi kombi markası hangisi? Yorumlarınız nelerdir?

  En iyi kombi 2021 markası olarak Eca’yı önerebilirim. ECA Proteus Premix 30 KW Yoğuşmalı Kombi, %107,5 oranındaki verimiyle en çok tercih edilen kombiler arasında. Sessiz çalışma özelliğine sahip olan kombinin ölçüleri de minimal: 678 mm x 410 mm x 288 mm.

  Hem doğalgaz hem de LPG ile kullanım olanağı sunan modelin donmaya karşı koruma özelliği de var. Ayrıca sahip olduğu akıllı oda termostatı sayesinde iOS ve Android uygulamalarından kontrol edebiliyorsunuz. Fiyatı: 5.300 TL civarlarında.

  2- Demirdöküm Nitromix P-24 24KW 20000 Kcal/h Hermetik Premix Yoğuşmalı Kombi

  En iyi kombi markası hangisi? Yorumlarınız nelerdir?

  En iyi kombi hangisi? Sorusuna Demirdöküm diyebiliriz. Sahip olduğu %108’lik verim ile tercih edilenler arasında. Dijital ekran sayesinde kullanım suyu sıcaklığı, suyun basınç değeri ve hata kodlarını izleyebiliyorsunuz.

  Akıllı ısıtma sistemi bulunun modelde bulunduğu mekanın anlık ihtiyacına göre sıcaklık miktarını yükseltip ya da azaltıyor.. Böylece hem yakıt hem de verimde tasarruf sağlıyor. Fiyatı: 5.000 TL civarlarında.

  3- Buderus Logamax plus GB172i Kombi

  En iyi kombi markası hangisi? Yorumlarınız nelerdir?

  Hem tasarımı çok şık hem de yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi ile en çok tercih edilen kombiler arasında. Çok sessiz çalışan bir kombi. %109’lara ulaşan verimini sağlayan en önemli özelliklerinden biri ise özel olarak geliştirilen alüminyum-silisyum alaşımlı döküm eşanjörü oluyor. Yeni ventüri teknoloji sayesinde talep edildiğinde LPG ile de çalışabiliyor. Fiyatı: 9.000 TL civarlarında.

  4- Vaillant Ecotec Intro Tam Yoğuşmalı Kombi

  En iyi kombi markası hangisi? Yorumlarınız nelerdir?

  En iyi kombi markalarından biri de Vaillant. Yarı dokunmatik ekranıyla hem şık hem defonksiyonel bir tasarıma sahip. Düşük modülasyon ile tasarruf imkanı sunuyor. %25 modülasyonla ve otomatik kapasite ayarı ile yakıt tasarrufu yapıyor.

  Aynı zamanda kesintisiz sıcak su alabileceğiniz model, Aqua sensör donanımıyla düşük debili su seviyesinde dahi verimli çalışıyor. Fiyatı: 5.000 TL civarlarında.

  5- Bosch Condens 7000i W Kombi

  En iyi kombi markası hangisi? Yorumlarınız nelerdir?

  Şık görüntüsü ile sadece dolap içi ya da balkonda değil, ev içinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. 360x440x540mm ölçüleriyle de az yer kaplıyor. Kurulumu kolay olan modelin bakımı da tüm erişim noktaları ön tarafta bulunduğundan oldukça pratik oluyor. Sahip olduğu özel yoğuşma teknolojisi sayesinde %109’a kadar verim sağlıyor. Fiyatı: 6.000 TL civarlarında.

  6- Baymak İdee 28 24 Kw 20640 Kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi

  En iyi kombi markası hangisi? Yorumlarınız nelerdir?

  Yine en kaliteli, en iyi kombi markalarından biri de Baymak. A sınıfı enerji verimliliğine sahip olan Baymak İdee 28 24 Kw 20640 Kcal/h Premix Yoğuşmalı Kombi, 7 yıllık garanti süresi ile dikkat çekiyor.

  Kullanışlı tasarımındaki çevirmeli kontrol düğmeleri ile oda ve su sıcaklığını kolayca ayarlamak mümkün. Özel tasarlanan susturucusu sayesinde düşük ses seviyesinde çalışan modelin 541x368x364mm ölçüleri avantaj sağlıyor. Fiyatı: 7.000 TL civarında.

  7- Baymak Duotec Compact 24 Kw (20.000 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

  En iyi kombi markası hangisi? Yorumlarınız nelerdir?

  En çok satılan ve birçok kullanıcı yorumuna sahip olan modellerden birisi de Baymak Duotec. Isıtma tekniğinde tam yoğuşmalı seçeneğin kullanılması nedeni ile yüksek bir performans sağlıyor. Diğer yandan 23 kW kapasitesi ile de 160m²’ye kadar olan evler için iyi bir seçenek. Fiyatı: 4.500 TL civarlarında.

  8- Demirdöküm Atromix 20 Kw (17.196 Kcal) Tam Yoğuşmalı Kombi

  En iyi kombi markası hangisi? Yorumlarınız nelerdir?

  En iyi kombi seçenekleri arasında dikkat çeken ürünlerden bir diğeri de Demirdöküm markasının Atromix modeli. Enerji verimliliği konusunda diğer pek çok kombiye göre oldukça avantajlı olan bu ürünün ortalama enerji harcama seviyesi 20 kW düzeyinde.

  Kullanım kolaylığı ve enerji tasarrufu konusunda oldukça ayrıcalıklı seçeneklerden bir tanesi. 2 tane butonu var ve bu kullanım kolaylığını arttırıyor. Fiyatı: 4.450 TL civarlarında.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 4
 • Alarko kombi gerçek kombi gerçek konforr 😂

 • Alarko

 • Bosh veya demirdöküm

 • Aman hacı delonghi almada güzel bir marka tercihin olsun.

 • Siemens

 • Baymak, ECA markalarindan birini tavsiye ederim