+1 yıl

En İyi Online PDF Düzenleme Programı Hangisi?

Elimde PDF dosyaları var ama bir türlü düzenleyemedim Acrobat ile. Online PDF düzenleme programı bilen var mı? En iyisi hangisidir?
0 1

Çok Süper Cevap

 • En çok kullanılan dosya türlerinden bir tanesi olan PDF, düzenlemesi meşakkatli dosya türlerden bir tanesidir. Bunun için PDF düzenleme programı kullanmanız gerekebilir. Sadece programlar değil, bunun için özel tasarlanmış online PDF düzenleme siteleri de işe yarayabilir. Bu siteler ve programlardan birkaç tanesini sizinle paylaşayım.

  En İyi PDF Düzenleme Programı Hangisi?

  1- Smallpdf PDF Düzenleme Programı

  En İyi Online PDF Düzenleme Programı Hangisi?

  Smallpdf, oldukça kolay kullanıma sahip bir PDF düzenleme programıdır. Bu aracı kullanarak PDF dosyaları üzerine metin ve resim ekleyebilir ve e-imzalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dosyada istediğiniz yerlere yorum ve vurgu ekleme seçeneği de verir. Hem online hem de çevrimdışı düzenleme imkanı verir. Ücretsiz denemesi sınırlı olduğu için PDF düzenleme programı ücretsiz kategorisinde yer almıyor.

  2- PDF-XChange Editor PDF Düzenleme Programı

  En İyi Online PDF Düzenleme Programı Hangisi?

  PDF-XChange Editor, Windows bilgisayarlarda kullanılabilen programdır. En iyi PDF düzenleme programı ücretsiz kategorisinin başında gelmektedir. Yani en iyi ücretsiz PDF düzenleme aracı olduğunu düşünüyorum. Arayüz olarak biraz karışık olsa da birçok kullanışlı özelliği bulunuyor. Özellikle PDF’leri birleştirme gibi özellikleri çok işe yarayabiliyor.

  3- PDFescape PDF Düzenleme Programı

  En İyi Online PDF Düzenleme Programı Hangisi?

  Online PDF düzenleyicisi PDFescape, masaüstü programı olarak da indirilebiliyor. Masaüstü programı ücretli fakat online yani site üzerinden yapılan düzenlemeler ücretsizdir. Dosyalara bağlantı ekleme gibi birçok özelliği vardır. Kötü yanı ise 10 MB’den büyük dosyaların siteye yüklenememesidir.

  4- Sejda PDF Düzenleme Programı

  En İyi Online PDF Düzenleme Programı Hangisi?

  PDF düzenleme araçları arasında en çok kullanılan sitelerden bir tanesi olan Sejda, yüklenen dosyaları 5 saat sonra sunucudan siler, bu yüzden sunucuda herhangi bir sorun çıkmaz. Güvenli olduğu kadar kullanışlı ve basit bir arayüze de sahiptir. Bu ücretsiz online PDF düzenleyici üzerinden metin, bağlantı, görüntü gibi düzenleme ve eklemeler yapabilirsiniz.

  5- PDFSam Basic PDF Düzenleme Programı

  En İyi Online PDF Düzenleme Programı Hangisi?

  PDFSam Basic; belgeleri bölme, sayfaları çevirme ve sayfaları birleştirme işlemlerini yapabileceğiniz bir PDF düzenleyici programdır. Bu programla içerikte değişiklik yapamasanız bile bölme gibi işlemleri çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. PDF içerisinde değişiklik yapmayıp, bölme ve ekleme gibi işlemler yapacaksanız bakmanızı öneririm.

  6- PDF Candy PDF Düzenleme Programı

  En İyi Online PDF Düzenleme Programı Hangisi?

  PDF Candy, web tabanlı bir PDF düzenleme aracıdır. Ancak direkt olarak içeriği değiştirme şansı vermez, dosya biçimini değiştirerek içerikte değişiklik yapabilirsiniz. Bunun dışında filigran ekleme, belgelere bölme ve görüntüleri ayıklama gibi araçları bulunmaktadır.

  7- FormSwift PDF Düzenleme Programı

  En İyi Online PDF Düzenleme Programı Hangisi?

  FormSwift, PDF dosyalarını düzenleme ve yükleme imkanı verir. Kullanımı oldukça basittir. Düzenlemek istediğiniz PDF dosyasını tarayıcıya sürükleyin, daha sonrasında FormSwift aracı ile düzenlemelerinizi yapın. Düzenleme araçlarının sınırlı sayıda olduğunu belirteyim.

  8- Inkscape PDF Düzenleme Programı

  En İyi Online PDF Düzenleme Programı Hangisi?

  Inkscape programı aslında resim düzenleyici bir programdır ama piyasada olan çoğu PDF düzenleyicinin yapabildiği kadar PDF düzenlemesi yapabilmektedir. Programı sadece PDF dosyasındaki görüntüleri veya metinleri düzenlemek için kullanmanızı tavsiye ederim. Programı Windows, MacOS ve Linux üzerinden kullanabilirsiniz.

  9- LibreOffice Draw PDF Düzenleme Programı

  En İyi Online PDF Düzenleme Programı Hangisi?

  LibreOffice Draw programı üzerinden PDF’leri açabilir ve düzenleyebilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz PDF’yi seçmek için programdan “Dosya>Aç” adımlarını izleyin ve PDF dosyasını seçin. Düzenleme işlemlerini yaptıktan sonra “Dosya>Farklı Dışa Aktar” seçeneğini seçin ve çıkın. LibreOffice; Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanılabilir.

  10- PDF BOB PDF Düzenleme Programı

  En İyi Online PDF Düzenleme Programı Hangisi?

  Ücretsiz bir online PDF düzenleyicisi olan PDF BOB, herhangi bir üyelik istememektedir. Sadece PDF dosyasını yükleyip ihtiyacınız olan değişikliği yaptıktan sonra PDF’ye aktarmanız yeterli olacaktır. Yazı tipi, görüntü seçici gibi birçok ayarı yapabilirsiniz. Ayrıca sayfaları PDF’den silebilir ve yenisini ekleyebilirsiniz. Bakılmaya değer bir PDF düzenleyici.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

5 5
 • Valla acrobat ile çok şey yapabiliyorum. sen ne yapmaya çalışıyorsun da olmuyor

 • Master pdf editör

 • https://www.fullprogramlarindir.com/

  buradan ne istersen indir. güvenle indir kullan

 • Aby tavsiye ederim.

 • Excele çevirme gibi birşey düşünüyorsan pdf reader uygulamasını öneririm onun dışında pek bilmiyorum