+1 yıl

En İyi Radyo Dinleme Siteleri Hangileri?

Radyo dinlemeyi çok seviyorum ama maalesef bazı frekanslar çok kötü oluyor. Hangi sitelerden radyo dinleyebilirim? Nereleri önerirsiniz?
1 0

Çok Süper Cevap

 • En İyi Radyo Dinleme Siteleri Hangileri?

  1- Karnaval

  En İyi Radyo Dinleme Siteleri Hangileri?

  Benim en çok sevdiğim radyo dinleme sitelerinden bir tanesi Karnaval. Eminim birçok kişide burayı seviyordur. Aynı web adresi altında 35 farklı tarzda radyoyu dinleme imkanı sunuyor ve gayet keyifli oluyor. Süper FM, Joy FM, Metro FM, Virgin Radio, JoyTürk gibi bilinen birçok radyo kanalı burada mevcut.

  2- Radyo Fenomen

  En İyi Radyo Dinleme Siteleri Hangileri?

  En çok dinlenen radyo sitelerinden bir tanesi. Bütün müzik türlerini bir araya getirmiş. Pop, yabancı ne ararsanız var. Ayrıca dünyada en çok dinlenen ve sevilen pop müzikleri yayınlıyorlar. Daha önce girip bakmadıysanız mutlaka bakın derim.

  3- BBC

  En İyi Radyo Dinleme Siteleri Hangileri?

  17 radyo hizmeti veriyor. Online bir şekilde dinleyebiliyorsunuz.. BBC'nin İngiltere sayfasına girin sitede "Stations" isimli bir bölüm var ve buradan 17 farklı radyoyu dinleyebiliyorsunuz. Yeni çıkan bütün şarkıları dinleyebiliyorsunuz, oldukça sevilen bir radyo sitesi.

  4- Radyo Eksen

  En İyi Radyo Dinleme Siteleri Hangileri?

  Radyo siteleri denildiği zaman akla ilk gelen sitelerden biri de Radyo Eksen. Hem karasal hem de online olarak dinleyebileceğiniz radyolardan bir tanesi. Özellikle alternatif müzik severlerin sıkça dinlediği radyo sitelerinden.

  5- PowerApp

  En İyi Radyo Dinleme Siteleri Hangileri?

  Türkiye'nin birçok bölgesinde karasalda da dinleme şansı bulunuyor. Karnaval ile benzer diyebiliriz. PowerApp'in web sitesine girip istediğiniz radyoyu seçebilirsiniz. İstediğiniz bütün tarzlar mevcut.

  6- Süper FM Online Radyo Dinle

  En İyi Radyo Dinleme Siteleri Hangileri?

  Süper FM üzerinden yapılan programlar online olarak yayınlanıyor. Müzik akışı açısından oldukça zengin. İçerisinde çeşitli radyo kanalları da var. Hem frekans olarak hem de web sitesi üzerinden canlı olarak yayınları dinleyebiliyorsunuz.

  7- Radyo Babylon

  En İyi Radyo Dinleme Siteleri Hangileri?

  Benim çok sevdiğim, en çok dinlenen radyo sitelerinden bir tanesi. Dinlemesi gerçekten çok keyif veriyor diyebilirim. Tam bir etkinlik ve konser mekanı. Burasının uygulaması da var ama karasal ve online olarak da dinleyebiliyorsunuz. Web sitesinin kullanımı da oldukça kolay. Burada tamamen müziğe odaklanıyorsunuz.

  8- Açık Radyo

  En İyi Radyo Dinleme Siteleri Hangileri?

  Uzun yıllardır olan bir radyo sitesi. Burayı da hem karasal hem de online olarak dinleyebiliyorsunuz. Burada müzikle ilgili her şeyi öğreniyorsunuz. Müzikle ilgili bilgileri veren bir radyo. Her türden müzikleri dinleyebilirsiniz. Yerli, yabancı, klasik aklınıza ne geliyorsa burada var. Web sitesinin kullanımı çok basit, kullanırken zorlanmıyorsunuz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 8
 • Tune in radyo uygulaması var o güzel, onun dışında karnaval var TRT dinle var, bide hangi radyoların dinliyorsanız ilgili radyoların uygulamaları var mı diye kontrol edin isterseniz.

 • Radyo 7.

 • Radyo kulesi

 • Kral fm

 • Radio ne?

 • Youtubeden istediğin radyo yu yaz ve dinle

 • İnternet üzerinden karnaval tek geçerim.

 • Tunein radyo