+1 yıl

En iyi robot süpürge hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

Selam, robot süpürge alacağım anneme kadınlar gününde ama model konusunda kararsız kaldım. Sizce en iyi robot süpürge hangisi? Model ya da marka öneriniz var mı? Genel Xiaomi kullanılıyor diye biliyorum, iyi mi?
0 0

Çok Süper Cevap

 • En İyi Robot Süpürge Markaları, Modelleri Hangileri? (2021)

  1- Xiaomi Roborock S5 Max Robot Süpürge

  En iyi robot süpürge hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

  En iyi robot süpürge denildiği zaman akla ilk olarak Xiaomi geliyor. Özel kir algılama sensörü sayesinde derinlemesine bir temizlik imkanı sunuyor. Otomatik yüzey algılama sensörüyle de öne çıkıyor.

  Bu sensör sayesinde farklı zeminlerde farklı güçler kullanan cihaz, otopilot özelliğine sahip. Ek olarak cihazın ıslak temizlik özelliği de bulunuyor. Üstelik farklı yüzeylerde farklı su basıncı kullanıyor. Uygulama üzerinden kontrol edilebiliyor. Ses komut özelliği ve otomatik şarj ünitesi bulunan cihaz, 3 saat kesintisiz temizlik keyfini sürebilirsiniz. Fiyatı: 4.000 TL civarında.

  2- Roborock S6 Maxv Aı Dual Kuru ve Islak Robot Süpürge

  En iyi robot süpürge hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

  5 saatlik şarj ile 180 dakika kesintisiz çalışabilen robot süpürge çift kamerası sayesinde hiçbir tozu ve kiri gözden kaçırmıyor. Çöplerin büyüklüğünü tahmin ederek seviyesini otomatik olarak ayarlıyor. Evdeki tüm eşyaları algılayarak kendisine en uygun çalışma prensibini geliştiriyor. Sessiz çalışma özelliğiyle gelen cihaz sadece 67 db'lik gürültü çıkarıyor. En iyi robot süpürgeler arasında. Fiyatı: 5.000 TL

  3- Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge

  En iyi robot süpürge hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

  Temizliğini yaptıktan sonra toz haznesi dolsa bile çalışmayı bırakmayan robot süpürge herhangi bir temas gerektirmeden şarj istasyonuna gidiyor ve haznesini boşaltıyor. İnsanlardan daha akıllı olan bu robot süpürge en çok tercih edilen modeller arasında. Bulunduğu zemine göre vakum gücünü ayarlayabilen akıllı makine 4000 devir motora sahip. Fiyatı: 5.600 TL.

  4- Anker Eufy RoboVac 11S Robot Süpürge

  En iyi robot süpürge hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

  Tam bir fiyat/performans ürünü diyebilirim. Eufy RoboVac 11S, 2 saate yakın bir kullanım sunuyor. Yüksek emiş gücü ve üçlü filtresiyle beğeni toplayan ürün, farklı temizlik modlarına sahip. Kaliteli sensörlerle donatılan cihaz, şarjı azaldığında şarj ünitesine dönerek kendini şarj edebiliyor. Fiyatı: 1.000 TL civarında.

  5- Dreame Vacuum Mop F9 Robot Süpürge

  En iyi robot süpürge hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

  Özel zamanlama ayarı sayesinde dilediğiniz zaman süpürge işlemini başlatabilir, istediğiniz zaman sonlandırabiliyorsunuz. Örneğin işe gideceğiniz zaman robotunuzu ayarlayarak siz evde yokken robotunuzun temizlik yapmasını sağlayabilirsiniz. 3 farklı su akış kontrolü yüzeylerdeki tüm sıvı akışlarını kontrol etmenizi sağlamaktadır. Buna göre her zemine uygun sıvı kullanıyor. Fiyatı: 2.500 TL civarında.

  6- ILIFE V5s Pro Akıllı Robot Süpürge

  En iyi robot süpürge hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

  Yıkanabilir filtresi, 5200 mAh bataryası, ve 150 dakika kesintisiz çalışma süresiyle tam bir fiyat performans ürünü olan robot süpürge farklı modlara ve düşük sesle çalışma özelliğine sahip. Emiş gücünü zemine göre otomatik olarak belirleyen süpürgede akıllı navigasyon ve otomatik şarj olma gibi özellikler de var. Fiyatı da çok uygun. 1.300 TL.

  7- LENOVO Robot Vacuum Cleaner Robot Süpürge

  En iyi robot süpürge hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

  En iyi robot süpürge markaları arasında. Lenovo'nun Robot Vacuum Cleaner adlı robot süpürgesi mobil uygulaması üzerinden kontrol edilebiliyor. Sessiz çalışabilen robot süpürge evdeki eşyaların haritasını çıkartarak temizlenebilir alanları hesaplıyor. Zemine göre vakum modunu değiştiriyor. Fiyatı: 2.500 TL.

  8- Xiaomi Mi Roborock S50 Islak ve Kuru Robot Süpürge

  En iyi robot süpürge hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

  Roborock S50; hem sıvı hem de tozlu yerlerin temizliği için temizleme tankları ve güzel tasarımıyla dikkat çeken bir model. Mobil cihazınızla kolayca yönlendirebileceğiniz bu ürün üzerinde olduğu zemine göre farklı emiş gücü uygulayarak detaylı bir temizlik yapıyor. Fiyatı: 4.000 TL civarında.

  9- iRobot Braava Jet M6 Robot Paspas

  En iyi robot süpürge hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

  Yüzeydeki kiri ve yağı derinlemesine temizliyor. Uygulama üzerinden kullanılan cihaz, kusursuz bir navigasyon sistemine sahip. Üstelik farklı yüzeylerde farklı güçler uygulayarak ahşap parkelerin zarar görmesini engelliyor. Şarjı bittiğinde şarj ünitesine dönerek kendini şarj ediyor. Ayrıca özel zamanlama sistemi de mevcut. Uygulama üzerinden istediğiniz saati ayarlayabiliyorsunuz bu sayede siz evde yokken bile akıllı robotonuz evi temizliyor. Fiyatı: 6.000 TL.

  10- Arçelik S9680 Akıllı Robot Süpürge

  En iyi robot süpürge hangisi? Tavsiyeleriniz var mı?

  Arçelik tarafından üretilen robot süpürge etkin temizliği ve uygun fiyatı ile ön plana çıkıyor. 80 dakika kablosuz kullanım süresi, 0.8 L toz hacmi gibi gayet yeterli özellikleriyle ençok tercih edilen robot süpürgeler arasında. Fiyatı: 3.000 TL.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 1
 • Bu soruya verilecek cevapları ben de takip edeyim.

 • Xiaomi al bence