+1 yıl

En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

Arkadaşlar saç kurutma makinesi alacağım, benimki elimde patladı :( Şöööyleee kaliteliiiii bir saç kurutma makinesi önerir misiniz? En iyi, en kaliteli saç kurutma makinesi hangisi?
1 0

Dyson Ne Diyor?

 • Selam, seni Dyson Airwrap ile tanıştıralım! :) Dyson Airwrap saç şekillendirici, saçlarınızı kurutur, düzleştirir ve dalgalı yapar hem de aşırı ısı kullanmadan. Saçları şekillendirmek için Coanda etkisini kullanır. Bu etki sayesinde saçları kendine doğru çeker ve başlık etrafında sarar. Saklama kutusu içerisinden çıkan farklı başlıkları ile saçınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Saç tipinize uygun sert veya yumuşak düzleştirme başlığı sayesinde saçlarınızı aşırı ısı kullanmadan içerisindeki Dyson dijital v9 motoru ile düzleştirir. Ürün hakkında detaylı bilgi için : https://www.dyson.com.tr/products/hair-care/dyson-airwrap/overview adresini ziyaret edebilirsiniz.

Çok Süper Cevap

 • En iyi Saç Kurutma Makinesi Tavsiyeleri Neler?

  1- Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi

  En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

  Dyson tarafından satışa sunulan ve negatif iyonlarıyla statik elektriği azaltmayı sağlayan saç kurutma makinesi 0,68 gram ağırlığında. En iyi, en kaliteli saç kurutma makineleri arasında. Hafif yapısı ve 2,8 metre kablosuyla kolay kullanılan bir model olan Dyson saç kurutma makinesi farklı başlık seçenekleriyle dilediğiniz saçlara kavuşmanızı yardımcı oluyor. Benim de severek kullandığım saç kurutma makinelerinden. Fiyatı: 2.999 TL.

  2- Philips Thermoprotect HP8233/00 İyonik Saç Kurutma Makinesi

  En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

  İyonik saç kurutma makinesi modellerinden biri olan Thermoprotect ultra ince daraltıcı başlığı ve asimetrik difüzörüyle farklı şekillendirme stillerini sunuyor. 6 farklı sıcaklık ve hız ayarı bulunan modelin ekstra hızlı kurutma sağlayan turbo püskürtme fonksiyonu da var. Fiyatı: 400 TL.

  3- Fakir Glorıa Saç Kurutma Makinesi

  En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

  1,8 metrelik elektrik kablosu bulunan Fakir Gloria Saç Kurutma Makinesi saça şekil vermeyi kolaylaştıran başlıklarıyla en çok tercih edilen saç kurutma makinelerinden biri. 24 yıl garantili olan ürün soğuk hava fonksiyonuna da sahip olması sayesinde daha kalıcı saç modellerini yapmayı sağlıyor. Fiyatı: 128 TL.

  4- Braun Satin Hair 7 Iontec HD710 Saç Kurutma Makinesi

  En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

  Braun tarafından iyon teknolojisi kullanılarak üretilen HD710 saç kurutma makinesi soğuk hava püskürtme fonksiyonu, profesyonel şekillendirme başlığı ve 70 derecede sabit ısı ayar fonksiyonuyla en iyi saç kurutma makineleri arasında. Çıkarılabilir filtresi bulunan ürünün garanti süresi 24 ay. Fiyatı: 600 TL. En iyi saç kurutma makinesi diyebilirim.

  5- Arzum AR5046 Fold Away Saç Kurutma Makinesi

  En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

  Katlanabilen saç kurutma makinesi modellerinden biri olan AR5046 Fold Away kolay saklanabilme ve seyahatlerde az yer kaplama avantajıyla tercih edilenler arasında. Form ve difüzör başlıkları bulunan cihazın çıkarılabilen hava çıkış filtresi kolay temizlenebilme avantajı sunuyor. Fiyatı: 149 TL.

  6- Remington D5715 Thermacare Pro Saç Kurutma Makinesi

  En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

  Hafif Tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlayan Remington D5715 Thermacare Pro saç kurutma makinesi sessiz motoru ve ısıyı eşit dağıtan seramik ızgarasıyla en çok sevilen kurutma makineleri arasında. Saçınızı şekillendirirken kabartmayan ve kalıcı bir stil yaratmanıza imkan soğuk üfleme fonksiyonu da bulunuyor. Fiyatı: 400 TL.

  7- Babyliss 6713DE Shine Pro Saç Kurutma Makinesi

  En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

  Güçlü motoruyla profesyonel şekillendirme deneyimi sunan Babyliss 6712DE saç kurutma makinesi 2,5 metre uzunluğunda elektrik kablosuna sahip. AC motoru bulunan modelin kıvırcıklarınızı belirginleştirebileceğiniz difüzör başlığı ve yoğunlaştırıcı ince ucu bulunuyor. Fiyatı: 640 Tl. Yine kalitesi saç kurutma makinelerinden birisi.

  8- Grundig HD 6480 İyonik Saç Kurutma Makinesi

  En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

  3 metre uzunluğundaki elektrik kablosuyla kolay kullanım avantajı sunan modelin yüksek üfleme gücü, profesyonel salonlarda kullanılan modellerle yarışıyor. Çıkarılabilen difüzör başlığı ve Cool Shot fonksiyonuyla tercih edilen modeller arasında. Fiyatı: 139 TL.

  9- Siemens PH5767D ExtremeIon Serisi Saç Kurutma Makinesi

  En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

  4’lü iyonizasyon sayesinde ipeksi saçlara kavuşmanızı sağlayan Siemens saç kurutma makinesi gözle görülen bir etki bırakıyor. 6 farklı ayarda çalıştırılabilen ürün 1,8 metrelik elektrik kablosu ve hava toplama başlığı ile en iyi saç kurutma makineleri arasında. Fiyatı: 459 TL.

  10- Swiss Nano 9400 Iyonik Profesyonel Saç Kurutma Makinesi

  En İyi Saç Kurutma Makinesi Hangisi?

  Salon tipi saç kurutma makinelerinden biri olan Swiss Nano 9400 İyonik saç kurutma makinesi saç rengini korurken elektriklenmeyi azaltarak saçınıza parlaklık veriyor. Çıkarılabilir filtrenin temizlenebiliyor olması işinizi kolaylaştırıyor. Fiyatı: 600 TL.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 5
 • Dyson

 • Bir kaç kuaför fön makinesi tipi araştır, yanlış hatırlamıyorsam powertec filan olabilir. Hem fiyatları daha uygun hem fön makinesi olduğu için daha işlevsel

 • Fakirin güzel olduğunu biliyorum.

 • En iyisi erkek kuaförlerinin kullandığı fön makinaları

 • Etap

 • Baby diye okunan vardı

 • Bugüne kadar kullandığım en iyi saç kurutma ve för makinesi Ventoso. 5 yıldır hiçbir sorun yaşamadan aynı performansla kullanıyorum ve çok memnunum. Yüzde yüz Tavsiye ederim, pişman olmazsınız.