+1 yıl

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

Eve sürekli damacana su almaktan bıktım. Su arıtma cihazı almak istiyorum ama hangi marka iyi bilmiyorum. En iyi su arıtma cihazı markası ve modeli hangisi? Bana kaliteli bir su arıtma cihazı önerebilir misiniz?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Su arıtma cihazları, evimizde kendi temiz suyumuzu elde etmemizi sağlar. Evinizde su arıtarak paradan tasarruf edebilirsiniz. Dışarıdan sipariş verdiğiniz suyun taşıma, üretim gibi maliyetleri olduğundan çok daha pahalıya geliyor. Suyunuzu arıtmak için tek gerekli şey su arıtma cihazıdır. Bu cihazın kalitelisini bulmak oldukça önemlidir. Eğer su arıtma cihazı almayı düşünüyorsanız, yaptığım en iyi su arıtma cihazları listeme göz atmanızı tavsiye ederim.

  En İyi Su Arıtma Cihazları Hangileri?

  1- Sulamingo Bora Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

  En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

  Sulamingo Bora su arıtma cihazı, alabileceğiniz en iyi su arıtma cihazı modellerinden bir tanesidir. 5 aşamalı ultra güçlü bir filtreleme sistemi bulunduruyor. 12 lt antibaktariyel çelik depo haznesine sahiptir. Günlük olarak 500 lt su üretim kapasitesine sahiptir. PH değeri 8.5 olan kaliteli bir içme suyu üretir. Fiyatı 2500 TL’dir.

  2- Global Water Solutions AquaWave Premium Su Arıtma Cihazı

  En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

  Global Water, dünyada 110’dan fazla satan bir markadır. En iyi su arıtma cihazları markaları arasında yer almaktadır. Bu modelinde 5 pompalı bir filtreleme sistemi bulunmaktadır. 8 litre kapasiteli bir tanka da sahip olan su arıtma cihazı, kompakt bir tasarıma sahiptir. Ürünün fiyatı 2.350 TL’dir.

  3- Spring Water Vaha 9 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

  En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

  Spring Water Vaha 9 aşamalı su arıtma cihazı da tıpkı önerdiğim diğer modeller gibi oldukça kaliteli bir modeldir. Kullandığı diğer filtrenin yanı sıra 4’lü özel bir filtresi vardır. Cihaz günde 250 litre üretme kapasitesine sahiptir. Bunun dışında 8 litrelik tankı mevcuttur. Ürünün şu anki fiyatı 2.290 TL.

  4- A. O. Smith Daphne Su Arıtma Cihazı

  En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

  A. O. Smith Daphne su arıtma cihazı, kompakt ve mutfağa uyumlu bir yapıdadır. Çok aşamalı filtresyon sistemi sayesinde zararlı maddeleri arındırır. Günlük 280 lt su arıtma kapasitesi vardır. Bunun dışında 9.5 litrelik bir su tankı bulunmaktadır. Cihazı 2.655 TL fiyatla alabilirsiniz.

  5- Fujisimo Pro Su Arıtma Cihazı

  En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

  Oldukça kullanışlı bir su arıtma cihazı olan Fujisimo Pro, kullanıma hazır bir montaj seti ile gelir. Günlük olarak 300 litrelik su üretim kapasitesine sahiptir. Suyu 5 özel fitreden geçirerek zararlı bakterilerden korur. Ayrıca 12 litrelik bir tank bulundurur. Fiyatı 2.760 TL’dir.

  6- Water Point EKO Su Arıtma Cihazı

  En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

  Water Point EKO su arıtma cihazı, uygun fiyatlı ve yüksek performanslı bir modeldir. Günlük olarak 270 litre su üretimi yapabilmektedir. 8 litrelik tankı yeterince su depolamasının yanı sıra fazla yer kaplamaz. 5 aşamalı bir su arıtma cihazıdır. Şu anki satış fiyatı 1.650 TL’dir.

  7- Aquabella LG Chem Filtreli Organik 8 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

  En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

  Aquabella LG Chem, 8 aşamalı bir filtreleme işlemi gerçekleştirmektedir, bu sayede neredeyse hiçbir zararlı bakteri suda kalamaz. Günlük 280 litre su üretim kapasitesine sahip olan cihaz, 10 litrelik bir tanka sahiptir. Suyu 8.5 PH seviyesinde sağlamaktadır. Şu anki satış fiyatı 1.189 TL’dir.

  8- BMB Vega Eko Pompalı Su Arıtma Cihazı

  En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

  BMB Vega Eko da tercih edebileceğiniz su arıtma cihazlarından bir tanesidir. 5 mikron fitre, 3 karbon filtre ve bir adet ana filtreye sahiptir. Lüks bir musluk barındıran cihaz, 8 litrelik metal denge tankına bulunduruyor. Şu anki fiyatı 1500 TL. Su arıtma cihazı almayı düşünüyorsanız, mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.

  9- Primax Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

  En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

  Primax su arıtma cihazı, 5 adet filtresi sayesinde oldukça temiz ve sağlıklı bir su üretimi yapar. Lüks bir musluğa sahip olan cihaz, 10 litrelik bir depoya sahiptir. Alabileceğiniz en uygun fiyatlı su arıtma cihazlarından bir tanesidir. Şu an 1250 TL fiyatla satın alabilirsiniz.

  10- Pony - Aqua Fabulous Su Arıtma Sistemi

  En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

  Bir diğer uygun fiyatlı ve kaliteli su arıtma cihazı tavsiyem Pony – Aqua Fabulous modeli. İyi bir filtreleme sayesinde tortu, bakteri gibi zararlı şeyler sudan ayrılır. Günlük olarak 200 litre su üretimi yapmaktadır. 8 litrelik bir depolama tankı bulunan su arıtma cihazının fiyatı 1300 TL.

  11- BMB RO-10 + Alkalin + Detox Su Arıtma Cihazı

  En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisi? Marka, Model Tavsiyesi?

  BMB RO-10 + Alkalin + Detox su arıtma cihazı 7 filtreden oluşan bir filtreleme sistemine sahiptir. Tezgah altında minimum yer kaplar, yer israfı yapmaz. İyonizer teknolojisi sayesinde suda detoks etkisi yaratmaktadır. 12 litrelik bir tankı bulunan cihaz, suda pH seviyesini 8-9’a yükseltir. Fiyatı 737 TL’dir.

  En iyi su arıtma cihazı hangisidir?” sorusuna yanıt vermeye çalıştım, umarım yardımcı olabilmişimdir. Yazıyı bitirmeden önce su arıtma cihazı alırken dikkat etmeniz gerekenlerden de bahsedeyim.

  Su Arıtma Cihazı Satın Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

  • Su arıtma cihazı aldığınız markanın güvenirliliği oldukça önemlidir. Hem garanti hem de yedek parça bakımından markanın güvenli olmasına dikkat edin.
  • Günlük su üretim miktarı da cihazın kalitesini gösteren özelliklerden bir tanesidir.
  • Filtre sistemi ne kadar güçlü olursa su o kadar iyi arıtılır. Bu yüzden bu da dikkat edilmesi gereken özelliklerden bir tanesidir.
  • Ürettiği suyun pH değeri suyun sağlıklı olup olmadığını gösterir. Eğer özellikler arasında belirtildiyse mutlaka kontrol edin.
  • Arıttığınız suyun hemen bitmemesi için su arıtma cihazının depo kapasitesi de önemli bir parçadır. Depo kapasite ne kadar yüksek olursa sizin için o kadar iyi olur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

4 1
 • Libella marka var ama sürekli arıza bıktık artık onca para verdik her arızada en iyisi damacana

  • Arıtılmış su sağlık için iyi değil bence... Arıtma su satıcılarına telefonda hakaret etmekten bıktım ben artık ama hala arıyorlar. Sanırım Arçelik te çıkartmış bu üründen. Demek ki gelecek var ilerisi için. Yemek ve gıda temizliği için uygun olabilir belki ama içmek için bence doğal kaynak suyu olmalı ki mineralleri alabilelim.

 • https://www.youtube.com/embed/1-okG1b6-b4

  10 yılı aşkındır kullanıyorum

  • Arıtılmış suyunuzu hiç teste yolladınız mı peki? Ve filtre değişim ücreti ne kadar?

 • İhlas marka alabilirsin.
  Aura Cebilon su arıtma cihazı.

 • Hiç farketmez hepsi kotu

 • En iyi su eğer belediye de gerekli testleri yapıyorsa bunu araştırın çeşme suyunu dinlendirip içmek daha iyidir