+1 yıl

En İyi Telegram Grupları Hangileri? Tavsiyeleriniz Var Mı?

Telegram'ı telefonuma yeni yükledim. İşime yarayacak iyi Telegram grupları önerir misiniz?
0 2

Çok Süper Cevap

 • Telegram, bir haberleşme ve iletişim platformudur. Özellikle Whatsapp uygulamasının zorunlu gizlilik sözleşmesinden sonra adeta bir patlama yaşanmıştır. Kendinize uygun gruplara girerek bu uygulamayı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

  En İyi Telegram Grupları Hangileridir?

  1- Fırsat Merkezi Telegram Grubu

  Türkiye’nin en büyük fırsat kanalı olan Fırsat Merkezi Telegram grubu, her türlü indirimin ve fırsatın paylaşılan bir kanaldır. Şu an itibariyle 27.541 üyesi bulunmaktadır. Gruba https://t.me/firsatmerkez linki üzerinden katılabilirsiniz.

  2- Yurtiçi Fırsatları Telegram Grubu

  Türkiye’deki en sıcak indirimli ürünlerini ve indirim kodlarını paylaşan Telegram kanalıdır. İndirimlerden haberdar olmak istiyorsanız mutlaka girin derim. 25.924 üyesi bulunmaktadır. Gruba https://t.me/yurticifirsat linkinden katılabilirsiniz.

  3- Telegram Grupları ve Kanalları Telegram Grubu

  Telegram Grupları ve Kanalları grubu, adı üstünde en iyi Telegram kanallarının paylaşıldığı bir kanaldır. Her ihtiyacınıza göre bir kanal bulabilirsiniz. Şu anda 7.212 üyesi bulunuyor. Eğer gruba katılmak isterseniz, https://t.me/gruplarkanallar linkinden katılabilirsiniz.

  4- Robin Hood Trade Telegram Grubu

  Grup admininin yatırım stratejilerini paylaştığı bir gruptur. Bu grubu bir blog şeklinde düşünebilirsiniz. Grubun üye sayısı 20.552’dir. Eğer bu Telegram kanalına katılmak isterseniz, https://t.me/BorsaRobinHoodTrade linki üzerinden gruba katılabilirsiniz.

  5- Haber Cep Telegram Grubu

  Anlık olarak Türkiye’den ve dünyadan haber almak istiyorsanız, girmeniz gereken Telegram grubu Haber Cep’tir. Dünya cebinde sloganını kullanan Haber Cep grubu, 9.667 üye sayısına sahip. Katılmak isterseniz, https://t.me/habercep linkini kullanabilirsiniz.

  6- Filmler Paylaşım Telegram Kanalı

  Filmleri ve dizileri ücretsiz izleyebileceğiniz Telegram kanalıdır. Ayrıca buradan dizi ve film önerileri de alabilirsiniz. Oldukça büyük bir Telegram kanalı olan Filmler Paylaşım, 9.419 üyeye sahiptir. Katılmak için https://t.me/filmler_paylasim linkine tıklayın.

  7- KPSS Soru Test Çöz Telegram Grubu

  KPSS’ye hazırlanan milyonlarca insan bulunuyor. Bu Telegram kanalında KPSS soru test çözümleri bulunuyor. Ayrıca ücretsiz şekilde dökümanlara, PDF’lere ve arşivlere ücretsiz şekilde ulaşabiliyorsunuz. 9.978 üyesi bulunmaktadır. Katılmak isterseniz, https://t.me/kpsstestler linkine tıklayabilirsiniz.

  8- Sahibinden İkinci El Arabalar Telegram Grubu

  Aslında bu gruptan fazla söz etmeye gerek yok, adı her şeyi açıklıyor. Sahibinden sitesinde satılık ve alınık araba ilanlarınızı paylaşabileceğiniz bir Telegram grubudur. Siteye göre daha hızlı etkileşime geçmenizi sağlıyor. 6.212 üyesi bulunuyor. https://t.me/sahibindenarabalar linki üzerinden katılabilirsiniz.

  9- Yemek Tarifleri Telegram Grubu

  İçeride bolca tatlı, yemek gibi tariflerin paylaşıldığı bu grup, en çok kullanılan yemek tarifi Telegram grubudur. Şu an 5.219 üyesi bulunmaktadır. Eğer Yemek Tarifleri Telegram grubuna katılmak isterseniz, https://t.me/yemekleri linkini kullanabilirsiniz.

  10- İndirim Avcıları Telegram Grubu

  İndirim Avcıları Telegram grubu da en büyük fırsat gruplarından bir tanesidir. Bu Telegram grubu üzerinden indirime giren ürünleri, sıcak fırsatları, kupon kodlarını öğrenebilirsiniz. Grubun şu an 14.197 üyesi bulunmaktadır. Telegram linki: https://t.me/indirimavcilari

  11- Dijital İlanlar Telegram Grubu

  Web ilanları, tasarım ilanları, sosyal medya hesap satışları gibi dijital dünya alışverişini içinde barındıran grup, sizin için bir ekmek kapısı olabilir. 1430 üyesi olan gruba girmek isterseniz, https://t.me/dijitalilanlar linkini kullanabilirsiniz.

  12- DH Sıcak Fırsatlar Telegram Grubu

  Resmi bir DH kanalı olmayan DH Sıcak Fırsatlar grubu, fırsat ve kampanyaların paylaşıldığı bir gruptur. Grup azımsanmayacak bir grup üye sayısına sahiptir. Şu anki üye sayısı 18.146’dır. Gruba katılmak isterseniz, https://t.me/donanimhabersicakfirsatlar linkine tıklayın.

  13- APK Tanıtım Telegram Grubu

  APK Tanıtım grubu, uygulamaların tanıtımlarını ve grup reklamlarını yapan bir gruptur. Burada aradığınız APK dosyalarını bulabilirsiniz. Grubun şu anda 6.078 üyesi bulunuyor. Eğer gruba katılmak isterseniz, https://t.me/apktanitim linkini kullanabilirsiniz.

  14- Grafikerler Telegram Grubu

  Grafikerler Telegram grubu, bir meslek grubuna hitap etmesine rağmen yüksek üye sayısına ulaşabilmiş bir gruptur. Bu grup içerisinde grafikerler birbirine saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde yardımcı oluyor. Şu anki üye sayısı 8.695’tir. Gruba girmek isterseniz, https://t.me/grafiktasarimcilar linkini kullanabilirsiniz.

  15- Tırnak İçinde Telegram Grubu

  Eğlenceli bir bilgi Telegram grubu olan Tırnak İçinde grubu, ortalama 4-5 dakika okuma süresi olan ve farklı kategorilerden seçilmiş bilgileri paylaşıyor. Şu an 3.759 üyesi bulunuyor. https://t.me/uptal linkine tıklayarak gruba katılabilirsiniz.

  16- Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti Telegram Grubu

  En çok üyesi olan Telegram gruplarından bir tanesidir. Özellikle popülerliği son dönemlerde kripto paralar hakkında muhabbetlerin döndüğü grup, 33.666 üyeye sahiptir. Eğer kripto paralar ile ilgileniyorsanız, https://t.me/kriptosozluktvpiyasamuhabbeti linkinden gruba katılabilirsiniz.

  17- İngilizce Öğrenme Telegram Grubu

  İngilizce öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirecek olan İngilizce Öğrenme grubu, videolar üzerinden İngilizce öğrenimini kolaylaştırıyor. Sürekli olarak yeni videoların grupta paylaşılması, daha çok pratik yapmayı sağlıyor. Grubun üye sayısı 9.005’tir. https://t.me/ingilizcep linki üzerinden gruba katılabilirsiniz.

  18- Sohbet_Hane Telegram Grubu

  Sohbet_Hane Telegram grubu, bir sohbet grubudur. Saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde sohbet etmek istiyorsanız gruba katılabilirsiniz. Şu an 4.555 üye sayısı bulunmaktadır. Gruba katılmak için https://t.me/sohbet_hane linkini kullanabilirsiniz.

  19- Garibanlar Telegram Sohbet Grubu

  Garibanlar Telegram grubu, gırgır ve şamatanın döndüğü bir gruptur. Hem gırgır yapmak istiyorsanız hem de saygı çerçevesinde sohbet etmek istiyorsanız grubu incelemenizi tavsiye ederim. Şu anki üye sayısı 1.682’dir. https://t.me/garibanlarr linki üzerinden gruba dahil olabilirsiniz.

  20- Freelancer Dünyası Telegram Grubu

  Yeni yeni büyümeye başlayan Freelancer Dünyası Telegram grubu, freelancer iş verenlerin ve freelancer çalışmak isteyenlerin bir araya geldiği bir gruptur. Şu an 387 grup üyesi bulunsa da yakın zamanda daha çok insanın gruba katılacağını düşünüyorum. Gruba https://t.me/freelancedunyasi linki üzerinden girebilirsiniz.

  En iyi Telegram grupları yazımın sonuna geldim. Elimden geldiğince her kategoriden grup sunmaya çalıştım. Umarım işine yarar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • BPT vardı ama çıktım valla

 • kitap pdfleri paylaşan gruplar var öğrenciysen işine yarayabilir

 • Ne ile ilgili olduğuna bağlı

 • üye olduğun gruplar var mı?