+1 yıl

En iyi termos markaları hangileridir?

Selamlar, termos almayı düşünüyorum. Uzun süre sıcak veya soğuk tutabilen kaliteli termos öneriniz var mı? En iyi termos markası hangisidir?
1 1

Çok Süper Cevap

 • Termoslar, sıcağı sıcak tutan soğuğu ise soğuk tutabilen eşyalardır. Özellikle sıcak yaz aylarında ve soğuk kış aylarında çok yararlı eşyalar haline geliyorlar. Tabii bunun için iyi bir termos gerekiyor. En iyi termoslar için listemi kontrol edebilirsiniz.

  En İyi Termos Hangisi?

  1- Joystar 1,2 L Vakumlu Çift Cidarli Siyah Termos

  En iyi termos markaları hangileridir?

  1.2 litrelik hacmi ile en iyi termos seçeneklerinden bir tanesi olan Joystar, dışarısı için tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik olması uzun süre kullanım sağlıyor. Ayrıca sızdırmaz iç kapak sayesinde güvenle taşıyabiliyorsunuz. Bardak özelliği kazandıran bir dış kapağı bulunuyor. Fiyatı 170 TL’dir.

  2- Daphnela LED Sıcaklık Göstergeli Akıllı Vakumlu Yalıtımlı Termos 500ML

  En iyi termos markaları hangileridir?

  500 ml Daphnela termos, 24 saat soğuk ve 12 saat boyunca sıcak tutma fonksiyonuna sahiptir. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Son derece kolay yıkanan bir yapıda tasarlanmıştır. Ayrıca LED ekrandan sıcaklığını görüntüleyebilirsiniz. Şu anki satış fiyatı 109 TL’dir.

  3- Starbucks® Klasik Seri Termos

  En iyi termos markaları hangileridir?

  Starbucks markasını bilmeyen yoktur. Kahvesi kadar ünlü olan başka bir şeyi varsa o da termoslarıdır. Termos yapısı uzun süre sıcak ve soğuk tutacak şekilde ayarlamıştır. 355 ml gibi gayet yeterli bir kapasitesi bulunmaktadır. İçecek başlığı sayesinde gıdayı kolayca tüketmenizi sağlar. Fiyatı 260 TL’dir.

  4- Cooker Paslanmaz Çelik Termos 2 Litre - CKR2025

  En iyi termos markaları hangileridir?

  Diğer önerdiğim termoslara göre daha geniş bir hacme sahip olan Cooker CKR2025, 12 saat sıcak ve 24 saat soğuk tutabilme özelliğine sahiptir. 2 litrelik yapısı sayesinde içinde bolca su veya diğer gıdalardan bulundurabilirsiniz. Ergonomik ve kolay kullanıma sahiptir. Bu model için piknik tipi termos diyebiliriz. İçi 304, dışı ise 201 paslanmaz çelikten yapılmıştır. Cooker, en iyi termos markalarından bir tanesidir. Şu an 107.55 TL’den satılıyor.

  5- Stanley Klasik Trigger Action 0,47 Lt Termos

  En iyi termos markaları hangileridir?

  Stanley Action termos, 0.47 litre kapasiteye sahip olan ve pratik, dayanıklı bir termostur. Tek parmak hareketi ile açabileceğiniz özel basmalı bir kapağı bulunmaktadır. İçeceklerinizi 7 saat sıcak ve 7 saat soğuk tutabilirsiniz. Hem elde hem de bulaşık makinesinde kolayca yıkayabilirsiniz. Fiyatı 310 TL’dir.

  6- Cooker Paslanmaz Çelik Termos 750 ml Termos

  En iyi termos markaları hangileridir?

  Cooker markasından bir ürünü yukarıda da önermiştim. Ancak 750 ml kapasiteye sahip olan versiyonu da önermeden geçmeyeyim. Çift kat paslanmaz ve kırılmaz çelikten üretilen termos, oldukça dayanıklıdır. Modern ve şık bir tasarımla üretilmiştir. İçecekleri 12 saat sıcak ve soğuk tutabilmektedir. Fiyatı 80 TL’dir.

  7- Lotus Lüx French Press Siyah Paslanmaz Çelik Termos Mug 500 ml

  En iyi termos markaları hangileridir?

  Lotus Lüx Çelik termos, çok fonksiyonlu bir üründür. Çelik dökümden üretildiği için sağlamdır. İnsan sağlığına uygun şekilde üretim yapılmıştır. Tasarımı ise oldukça ergonomiktir. Ayrıca 500 ml kapasitesi olan bu termosun french press özelliği de bulunuyor. French press özelliği sayesinde bitki çaylarınızı ve kahvelerini uzun süre taze tutabilirsiniz. Fiyatı 115.50 TL’dir.

  8- Aladdin Enjoy Paslanmaz Çelik Yemek Termosu

  En iyi termos markaları hangileridir?

  Aladdin Enjoy termos, paslanmaz çelikten üretilmiştir. Sıcak ve soğuk gıdaları 5.5 saat kadar korur. Sızdırmaz yapısı sayesinde güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz. Şık silikon bir kayışa sahiptir. Ayrıca çift yalıtım duvarı bulunmaktadır. 0.40 litre kapasiteli bu termosun fiyatı 150 TL.

  9- Korkmaz A638/03 Termos

  En iyi termos markaları hangileridir?

  En iyi termos markaları listesine Korkmaz markasını almazsak olmaz. 500 ml kapasiteye sahip olan bu termos, paslanmaz çelikten bir gövdeye sahiptir. Geniş ağız yapısı sayesinde kolaylıkla temizlenebilmektedir. Çift katmanı sayesinde içecekleri uzun süre muhafaza eder ve lezzetini korumasını sağlar. Fiyatı 100 TL’dir.

  10- Mannhart by Spigen B203 Termos

  En iyi termos markaları hangileridir?

  Listemizde yer alan son termos modeli Mannhart by Spigen B203 termos modelidir. Hafif ve ince bir tasarıma sahip olan termos, şık bir görnüme sahiptir. 8 saat sıcaklık, 24 saat ise soğukluk koruması bulunmaktadır. Çift kilit mekanizması sayesinde sızıntılara karşı koruma sağlar. Fiyatı 250 TL’dir.

  En iyi termos markası listemin sonuna geldim, umarım işine yaramıştır.

En İyi Kız Görüşü

 • parasını takmam çok kaliteli olsun diyorsan stanley alabilirsin ben Tantitoni Füme Paslanmaz Çelik Termos 350ml BOMB KA-8213F kullanıyorum çok da memnunum hem fiyat açısından hem kullanım açısından 6 saate kadar sıcak tutuyor sonrasında da yavaştan ılımaya başlıyor akıntı vs yapmıyor bakmanı öneririm

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

5 3
 • Starbucks

 • Cooker

 • Stanley pahalı ama mükemmel bir markadır sanırım 2. Dünya savaşında Almanlar tarafından kullanılmıştı parasını hak eden bir marka pişman olmayacağına eminim

 • Fakir en iyisi

 • Migros😂

 • Stanley

 • Penguen

 • termoscaytermos markası