+1 yıl

En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?

En iyi güncelleme programı lazım bana. Windows işletim sistemi bilgisayar kullanıyorum. Şu günlerde bilgisayarım çok yavaşladı, bayadır da bilgisayardaki ekran kartı vb güncellemiyorum. Ücretsiz olarak güncellemesi gelen tüm sürücüleri güncelleyecek bir program önerir misiniz? En iyi sürücü güncelleme programı hangisi? Bedava sürücü güncelleme programı önerir misiniz bana?
En iyi ücretsiz driver güncelleme programı hangisi?
En iyi ücretsiz driver güncelleme programı hangisi?
2 9

Çok Süper Cevap

 • Merhabalar ^^

  Bilgisayarlarımızın can damarı, en mühim öğelerinden biri işletim sistemleridir. İşletim sistemlerini de diri tutan, en iyi şekilde çalışmasını sağlayan yegane unsur sistemimizin sürücüleridir.

  En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?

  Peki, sürücüleri güncellemezsek ne olur?Sürücülerimizi güncellemezsek muhakkak hatalarla karşılaşırız. Bir oyun yükleyeceğiz diyelim, ekran kartı ve diğer grafik birimlerinin güncellenmemiş olması, yüklediğimiz oyunun da yeni nesil bir oyun olması sebebiyle çakışma ve düzgün çalışmama olabilir. Öte yandan bu sadece oyunla sınırlı değildlir, aynı durum yine yeni nesil bir program ile de geçerlidir ve çalışmama riski her zaman vardır güncel değilse sürücülerimiz. Dikkat edelim : İşletim sistemi güncelleme ile programlarımızın driver güncellemesi farklıdır.

  Peki en iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı/yöntemi hangisidir?

   • Aslında ilk bahsedeceğim bir ‘’ yöntem ‘’. Bilgisayarım’a sağ tıklayıp, özellikler deyip, gelen tabloda aygıt yönetisi’ni bulalım. Bulamıyorsak arama butonuna yazalım. Aygıt yöneticisine girince ilgili uygulama ve sürücüye tıklayalım. Sağ tık diyelim ve ‘’ sürücü yazılımını güncelleştir ‘’ diyelim. Oradan internet ve otomatik seçeneği ile ‘’ en sağlıklı ‘’ şekilde güncelleriz. Peki ya buradan olmuyorsa? Devam edelim.
   • Driver Pack Solution : Bilgisayar dünyasındaki deneyimlerimde beni en çok etkileyen stabiliteye sahip ve kararlı programlardan biridir bu uygulama. Boyutunun büyüklüğü asla korkutmasın sizi, kararlı bir şekilde indirin ve kurun. Sonrasında hayret edeceksiniz, gerçekten işini hakkıyla yapan bir program. Kurulum sonrası tarama yapar, sonrasında listeden seçim yapar ve yapmak istediğiniz eylemi seçersiniz. İnternet bağlantı hızınıza göre de driver pack solution işini hakkıyla yapacaktır. Tavsiyem; bir usb içerisinde sürekli elinizin altında tutmanız bu programı, her sistemi kurulu sonrası mükemmel bir işçilik yapacaktır.
   En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?
    • Driver Booster (free): Ücretsiz versiyonu iyi olan programlardandır. Programı kurduktan sonra tüm driver’ları tanılayabilir, sonrasında ise tarama ile güncelleme işlemini yapabiliriz. İndirirken hangi işletim sistemi ve 32/64 bit olduğuna dikkat edelim.
    En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?
     • Snappy Driver Instellar : Aslında işleyip ve mantık olarak Driver Pack solution’a çok benzer. Fakat bunu neden mi ekliyorum? Snappy ile Driver Pack Solution kurulum ve sistemi tepkimeleri olarak farklı işleyişlere sahip programlar. İlk denemeniz Driver Pack olmalı, eğer ki sistemde kurulum hatası alıyorsanız pes etmek yok! İşte daha hafif bir kuruluma sahip Snappy bizi bekliyor ^^
     En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?
      • Driver Talent : Sanıyorum ki uygulama güncelleme programlarını geçiyorum, normal kurulum programlarının içerisinde bile en ama en hızlı kurulan programlardandır. Zira benim cihazımda 4-5 saniye aralığında kurulan bir uygulamadır . Yani siz asla kurulumda uzun beklemelere maruz bırakmadan hemen sonuç verecek bir program. Kurduktan sonra güncellenebilir programları görebilir, sistem restore edebilir, geri yükleyebilir ve yedek alabilirsiniz. Ayrıca sistem özelliklerini de detaylı listelemesi bir olumlu artı bence.
      En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?
       • Driver Genius : Boyut olarak çok küçük, Windows 7 ve sonrasına da uyumluluk taşıyan, hızlı ve pratik bir güncelleme programıdır. Format sonrası kurulmayan yahut inatçılık eden sürücüler konusunda bize yardımcı olabilecek diğer bir programdır. Kurulu ve kullanımı diğer programlara göre nispeten daha rahattır.
       En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?
         Tüm bunların ışığında şahsen listemin birinci sırasındaki '' yöntemi önce, sonrasında da muhakkak driver pack solution'ı denerim sistemi kurulumu yaptığım cihazlarda. Ama aksilikler olabiliyor, o aksilikler için de listemin devamını hazırladım. Faydalanmanız dileğiyle ^^
        • Merhaba, 🌸 Görüş Fırsatı'nın kazananı sen oldun! 🥳 500 XPER hediyeni hesabına tanımlıyoruz. Sevgiler. 🙏🏻

        • @ksFırsat teşekkürler 🍃

       Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

       Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

       Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

       35 83
       • Driver pack en iyisi.

       • Çak crack'ı driver booster'i bas

       • Free driver scout driver booster 7 free internette aslında bunları bulabilirsin ve aslında daha güvenilir dikkat et. Free driver scout gerekli tüm güncellerim otomatik olarak tarıyor diğer önemli özellikle sürücü yedekleme geri yükleme becerisidir
        Driver booster 7 free ücretsiz driver güncelleme yazılımları arasında en iyi olduğuna emin olabilirsin Bir de Windows 10 Windows 8 ve Windows 7 bütün işletim sisteminde stabil olarak çalışıyor

       • Birimlerin kendi driver güncelleme aramasıyla buldukları yeterli olmuyor mu?

       • Driver booster tabii ki

       • Driver booster var, ücretsiz, hızlı ve kullanışlı. Ama Windows 10 tüm driverları kendi de yükleyebilir, aygıt yöneticisi üzerinden manuel olarak da yapabilirsin, ya da kendi sitelerinden de indirebilirsin, bir çok yolu var. Ama her şeyi program yapsın diyorsan Driver booster buna uygun.

       • Driver Booster

        • Driver booster

       • Windows 10 kullanıyorsan zaten kendisi sürücüleri otomatik olarak güncelleyecektir. Başka işletim sistemi kullanıyorsan veya ufak tefek sürücüleride güncellemek istiyorsan Driver Booster a rakip yok.

        Malûm dolar bazlı olduğu için full satın almak çok zor fakat crackli versiyon indirmeni tavsiye ederim, hiçbir zararı yok (YouTube'dan araştırma yap hem video hem indirme linkleri olur) Son olarak ufak bir tavsiyem ise işin bittikten sonra tamamen silmen. Zırt pırt arka plana gelip güncelleme var mı diye kontrol etmesi çok kasmaya neden oluyor.

       • En fazla bilineni Driver Booster'dir. Özellikleri de bence iyi aslında. Bilgisayarınızı analiz ediyor. Güncellenmesi lazım olan sürücüleri sizin için listeler (bildiğim kadarıyla otomatik de güncelliyor. Hiç size bildirmeden, göstermeden direkt güncelliyor.) Durum böyle olunca sizin uğraşmanıza gerek kalmıyor. Güzel bir program olduğunu düşünüyorum, kullanmanı tavsiye ederim.

       • Cclainer derim çünkü içinde hem silemediğin programları silebiliyorsun, hem gereksiz dosyaları siliyorsun ve birikmiş gereksiz kayıt defteri dosyalarını otomatik buluyor ve en son olarak driver güncelleme de yapabiliyorsun bunların hepsini tek bir program ile yapabiliyorsun ve kullanımı çok basit.

       • Driver booster en iyisi

       • Driver Pack Solitions Rus yapımı ücretsiz tüm sürücü ve eksik programları yükler. Offline ayrıca online moduda var

       • Driver Booster

       • Driver Booster programını kullan

       • driver boster cidden çok iyidir

       • Driver Booster var. Güncelledikten sonra mavi ekran hatası almak garanti o yüzden bu tarz programlardan uzak dur. Denetim masasından Aygıtlar ve Yazıcılar'a gir, tüm sürücülerin tek tek güncellemesini denetle. Zaman alan bir durum ama en güvenilir ve bedava yöntemi bu. Sürücü güncellemeleri windows update'te görünmüyor genelde. Senin denetlemen lâzım.

        • helal be gel bizim şirkette işe başla :D yanlız denetlemede her sürücü çıkmaz 20H1 sürümünde Windows güncelleştirmesi yaparken eksikleri yakaladıklarını kuruyor ama bazen card reader veya bazı usb sürücülerini yakalayamaz manuel kurmannlaızm

       • Drp. su

       • driver booster olabilir neden olmasın :)

       • Harddisk değiştir SSD tak ve güncelle

       • Norton 360 deluxe al derim.

       • Daha Fazla (98)