16 gü

En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?

En iyi güncelleme programı lazım bana. Windows işletim sistemi bilgisayar kullanıyorum. Şu günlerde bilgisayarım çok yavaşladı, bayadır da bilgisayardaki ekran kartı vb güncellemiyorum. Ücretsiz olarak güncellemesi gelen tüm sürücüleri güncelleyecek bir program önerir misiniz? En iyi sürücü güncelleme programı hangisi? Bedava sürücü güncelleme programı önerir misiniz bana?
En iyi ücretsiz driver güncelleme programı hangisi?
En iyi ücretsiz driver güncelleme programı hangisi?
2 9

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Merhabalar ^^

  Bilgisayarlarımızın can damarı, en mühim öğelerinden biri işletim sistemleridir. İşletim sistemlerini de diri tutan, en iyi şekilde çalışmasını sağlayan yegane unsur sistemimizin sürücüleridir.En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?Peki, sürücüleri güncellemezsek ne olur?Sürücülerimizi güncellemezsek muhakkak hatalarla karşılaşırız. Bir oyun yükleyeceğiz diyelim, ekran kartı ve diğer grafik birimlerinin güncellenmemiş olması, yüklediğimiz oyunun da yeni nesil bir oyun olması sebebiyle çakışma ve düzgün çalışmama olabilir. Öte yandan bu sadece oyunla sınırlı değildlir, aynı durum yine yeni nesil bir program ile de geçerlidir ve çalışmama riski her zaman vardır güncel değilse sürücülerimiz. Dikkat edelim : İşletim sistemi güncelleme ile programlarımızın driver güncellemesi farklıdır.

  Peki en iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı/yöntemi hangisidir?
   • Aslında ilk bahsedeceğim bir ‘’ yöntem ‘’. Bilgisayarım’a sağ tıklayıp, özellikler deyip, gelen tabloda aygıt yönetisi’ni bulalım. Bulamıyorsak arama butonuna yazalım. Aygıt yöneticisine girince ilgili uygulama ve sürücüye tıklayalım. Sağ tık diyelim ve ‘’ sürücü yazılımını güncelleştir ‘’ diyelim. Oradan internet ve otomatik seçeneği ile ‘’ en sağlıklı ‘’ şekilde güncelleriz. Peki ya buradan olmuyorsa? Devam edelim.
   • Driver Pack Solution : Bilgisayar dünyasındaki deneyimlerimde beni en çok etkileyen stabiliteye sahip ve kararlı programlardan biridir bu uygulama. Boyutunun büyüklüğü asla korkutmasın sizi, kararlı bir şekilde indirin ve kurun. Sonrasında hayret edeceksiniz, gerçekten işini hakkıyla yapan bir program. Kurulum sonrası tarama yapar, sonrasında listeden seçim yapar ve yapmak istediğiniz eylemi seçersiniz. İnternet bağlantı hızınıza göre de driver pack solution işini hakkıyla yapacaktır. Tavsiyem; bir usb içerisinde sürekli elinizin altında tutmanız bu programı, her sistemi kurulu sonrası mükemmel bir işçilik yapacaktır.
   En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?
    • Driver Booster (free): Ücretsiz versiyonu iyi olan programlardandır. Programı kurduktan sonra tüm driver’ları tanılayabilir, sonrasında ise tarama ile güncelleme işlemini yapabiliriz. İndirirken hangi işletim sistemi ve 32/64 bit olduğuna dikkat edelim.
    En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?
     • Snappy Driver Instellar : Aslında işleyip ve mantık olarak Driver Pack solution’a çok benzer. Fakat bunu neden mi ekliyorum? Snappy ile Driver Pack Solution kurulum ve sistemi tepkimeleri olarak farklı işleyişlere sahip programlar. İlk denemeniz Driver Pack olmalı, eğer ki sistemde kurulum hatası alıyorsanız pes etmek yok! İşte daha hafif bir kuruluma sahip Snappy bizi bekliyor ^^
     En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?
      • Driver Talent : Sanıyorum ki uygulama güncelleme programlarını geçiyorum, normal kurulum programlarının içerisinde bile en ama en hızlı kurulan programlardandır. Zira benim cihazımda 4-5 saniye aralığında kurulan bir uygulamadır . Yani siz asla kurulumda uzun beklemelere maruz bırakmadan hemen sonuç verecek bir program. Kurduktan sonra güncellenebilir programları görebilir, sistem restore edebilir, geri yükleyebilir ve yedek alabilirsiniz. Ayrıca sistem özelliklerini de detaylı listelemesi bir olumlu artı bence.
      En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?
       • Driver Genius : Boyut olarak çok küçük, Windows 7 ve sonrasına da uyumluluk taşıyan, hızlı ve pratik bir güncelleme programıdır. Format sonrası kurulmayan yahut inatçılık eden sürücüler konusunda bize yardımcı olabilecek diğer bir programdır. Kurulu ve kullanımı diğer programlara göre nispeten daha rahattır.
       En iyi ve ücretsiz driver güncelleme programı hangisidir?
         Tüm bunların ışığında şahsen listemin birinci sırasındaki '' yöntemi önce, sonrasında da muhakkak driver pack solution'ı denerim sistemi kurulumu yaptığım cihazlarda. Ama aksilikler olabiliyor, o aksilikler için de listemin devamını hazırladım. Faydalanmanız dileğiyle ^^
        • Merhaba, 🌸 Görüş Fırsatı'nın kazananı sen oldun! 🥳 500 XPER hediyeni hesabına tanımlıyoruz. Sevgiler. 🙏🏻

        • @ksFırsat teşekkürler 🍃

       Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

       Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

       Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

       35 83
       • En fazla bilineni Driver Booster'dir. Özellikleri de bence iyi aslında. Bilgisayarınızı analiz ediyor. Güncellenmesi lazım olan sürücüleri sizin için listeler (bildiğim kadarıyla otomatik de güncelliyor. Hiç size bildirmeden, göstermeden direkt güncelliyor.) Durum böyle olunca sizin uğraşmanıza gerek kalmıyor. Güzel bir program olduğunu düşünüyorum, kullanmanı tavsiye ederim.
       • Driver Pack Solitions Rus yapımı ücretsiz tüm sürücü ve eksik programları yükler. Offline ayrıca online moduda var
       • Driver pack en iyisi.
       • Free driver scout driver booster 7 free internette aslında bunları bulabilirsin ve aslında daha güvenilir dikkat et. Free driver scout gerekli tüm güncellerim otomatik olarak tarıyor diğer önemli özellikle sürücü yedekleme geri yükleme becerisidir
        Driver booster 7 free ücretsiz driver güncelleme yazılımları arasında en iyi olduğuna emin olabilirsin Bir de Windows 10 Windows 8 ve Windows 7 bütün işletim sisteminde stabil olarak çalışıyor
       • Driver booster tabii ki
       • Birimlerin kendi driver güncelleme aramasıyla buldukları yeterli olmuyor mu?
       • Driver booster var, ücretsiz, hızlı ve kullanışlı. Ama Windows 10 tüm driverları kendi de yükleyebilir, aygıt yöneticisi üzerinden manuel olarak da yapabilirsin, ya da kendi sitelerinden de indirebilirsin, bir çok yolu var. Ama her şeyi program yapsın diyorsan Driver booster buna uygun.
       • Driver booster en iyisi
       • Driver Booster var. Güncelledikten sonra mavi ekran hatası almak garanti o yüzden bu tarz programlardan uzak dur. Denetim masasından Aygıtlar ve Yazıcılar'a gir, tüm sürücülerin tek tek güncellemesini denetle. Zaman alan bir durum ama en güvenilir ve bedava yöntemi bu. Sürücü güncellemeleri windows update'te görünmüyor genelde. Senin denetlemen lâzım.
        • helal be gel bizim şirkette işe başla :D yanlız denetlemede her sürücü çıkmaz 20H1 sürümünde Windows güncelleştirmesi yaparken eksikleri yakaladıklarını kuruyor ama bazen card reader veya bazı usb sürücülerini yakalayamaz manuel kurmannlaızm

       • Driver Booster programını kullan
       • driver boster cidden çok iyidir
       • Drp. su
       • Driver booster güzel seçim. Ama onunda bulamadığı driverlar var. 🥳
       • Cclainer derim çünkü içinde hem silemediğin programları silebiliyorsun, hem gereksiz dosyaları siliyorsun ve birikmiş gereksiz kayıt defteri dosyalarını otomatik buluyor ve en son olarak driver güncelleme de yapabiliyorsun bunların hepsini tek bir program ile yapabiliyorsun ve kullanımı çok basit.
       • tavsiyem Driver Booster 7 Free
       • One booster
       • Driver Booster programını kullanıyorum..
        Hiç sıkıntı yaşamadım ama free değil, crackli..

        #Vesselam
       • Drıver booster tavsiye ederim
       • Driver packe crack yap kullan driver booster bozabiliyor güncellerken
       • Selamlar kardeşim,

        - IObit yazılımlarını kullanmamanızı tavsiye ederim. Böyle programlarda sıkıntı çıkabiliyor. Windows Update yapıyor zaten ama elinizle kurulum yine en iyisi olacaktır.
        - http://www.driverupdate.net/ buda yararlanabileceğiniz güzel bir programdır.

        - http://driveragent.com/ birde bu.

        - Slim driver programıda işini görebilir.

        - Driver update full sürümüde indirebilirsin.

        - https://www.youtube.com/watch?v=ONkbP_EnKvI

        Videoda hem açıklayıcı bilgiler hemde link paylaşılmış inceleyebilirsin.

        - s8.dosya.tc/server3/2ocea9/DriverPack.exe.html

        Bu linkide değerlendirebilirsin.

        Bende konuya çok hakim değilim yazılım forumlarından araştırdığım kadarıyla sana ancak bu kadar yardımcı olabilirim.

        Kolay gelsin ✋
       • Free Driver
        Driver Booster
       • Driver booster
       • Ben bir bilgisayarcı ve yazılımcı olarak driver güncelleme programlarını öneriyorum hele ki ücretsizler benim gözümde tamamen bir tuzak. Bunun yerine önerebileceğim şey, laptop ise üretici pc'nin sayfasından sana uyan modeli bularak driver'ları indirmek. Masaüstü ise parça üreticilerinin sayfasından senin parçalarına uygun driverları indirmek. Bunları da gerek "çalıştır" dan dxdiag komutuyla gerekse de aygıt yöneticisinden görebilirsin. En kötü ihtimalle de kasayı açtığın zaman tüm kartların modelleri üzerinde yazmakta. Biraz zahmetli gibi gözüküyor olsa da emin olun güvenlik zahmetten çok daha önemli...
        • Beğenmeyenler olmuş, sizlere trojan ve solucanlarla başarılar diliyorum. haa bir de bir türlü bilgisayarlarınızdan silemediğiniz uygulamalar da dahil :)

       • Driver booster
        • İtiraz ediyorum herkes driver booster yüklenmiş cevapta o benim hakkımdı ama konuyu Yargıtay'a taşıyacağım 😁😁

       • epeydir masa üstü laptop kullanmayı bile unuttum
       • bilgisayarın yavaşlaması normal 3 tane güncel olmak üzere mini casus yazılım var hatta bunu ispatlamak için virüs proframını kaldırıp anti panda virüsü kur kurma esnasında yakalicaktır cdiyi mutlaka çıkarma çünkü cdyede ihtiyaç duyuyor 3 casus yazılım diğer casus yazılımla çakışma yaşadığı için yavaşlama ortaya çıkıyor ve o virüs programından sonra normale 100de 100 hızlanıcaktır saygılar 🙂🙂
       • Driver booster 7 free
       • Piyasada bol miktarda sürücü (driver) yazılımları mevcut. Eskiden, driver pack ya da driver booster kullanırdım. Ancak şu an kullandığım en iyi yazılım, Windows'un kendi güncelleme araçlarıdır. Windows'unuzun lisanslı olmasının avantajlarını zaten anlatmayacağım ancak Windows'unuzu güncel tuttuğunuz sürece, sürücülerinizin kurulumu için ekstra bir programa ihtiyaç duymazsınız.

        Windows'un da güncelleme yapamadığı bazı araçlar vardır ki, örnek BIOS. Bunun için bilgisayarınızı üreten firmanın web sitesinden bu yazılımları temin edebilirsiniz. BIOS güncellemek riskli bir iştir. Bilginiz kısıtlı ise uzman bir kişiden destek almalısınız.

        Oyuncu ve bir oyuncu bilgisayarına sahipseniz. Monitör ve özellikle ekran kartınızın güncellemeleri, belli periyotlarda üretici firmanın sitesinde yayımlanır. Bunun içinde Nvidia ya da ATI'nin kendi web sitelerinden yazılımları indirmelisiniz.

        Farklı işletim sistemleri için (Linux, ubuntu.. vb) bilgisayarınızın üreticisi sürücüleri web sitelerine yükler. Ama unutmamalısınız ki, her ürünün yazılım ya da donanım desteği maksimum 10 yıldır. On yıl öncesi bilgisayarlar için işiniz epey bir zorlaşabilir :)
       • Driver doctor
       • Driver doodster
       • Advanced System Care indirin program içinde farklı işleri gören başka programları satın alabilirsiniz internette kodarı var ücretsiz bir biçimde kullanmak için. Programları otomatik olarak güncelliyor farklı kiplerle bilgisayarı istediğin modda çalıştırabiliyor (ekonomi, oyun, iş). Gereksiz dosyaları siliyor ram açığa çıkartıyor aklına gelebilecek her şey var
       • Genel olarak kullanılan driver booster. Ama size tavsiyem bilgisayarım yönet kısmından bakarak tek tek kendi resmi sitesinden indirmeniz.
       • Driver Booster
       • Driver booster kullanıyorum genelde fakat eğer istersen bilgisayarının yönetici panelinden ellede tek tek güncelleyebilirsin. Bazen güncelleme programları bilgisayarını yanlış şekilde güncelleyebilir ve bunun sonucunda bilgisayarına format atmak zorunda kalabilirsin. Manuel olarak nasıl yapılacağını bilgisayar özellikler bölümünden adımları izleyerek yapabilirsin.
       • Muhtemelen güncelledikten sonra hızlanmayacak. Hızlandırmak için en baştan kurulum en kesin çözümdür. Onun dışında tavsiye edebileceğim program driver booster'dir.

        Hızlandırmak için de ek olarak Windows + R tuşuna basarak çalıştır komutunu açın. %temp% yazıp entere basın. Ordaki klasörlerin hepsi onbellekte kalanlardir. Onları silip yeniden bilgisayarı baslatirsaniz bir tık daha verim alabilirsiniz.
       • Ücretsiz diriver proglarmları bire bir orjinal drever yüklemeye bilir en mantıklı ve performans alabilecegil marka model numarasından orjinal sitesinden indirmek
       • Advanced System Care yi dene, hep antivirüs özelliği var hem bilgisayarının performansını arttırır hem de güncel olmayan sürücü ve programları güncellemene yardımcı olur. Ayrıca Alet çantası die bir bölümde ekstra olarak yapmak isteyeceğin bazı düzeltmeler sunar. Program sürekli kendini güncelliyor. Bazı internet sayfalarında pro sürümünün şifreleri güncel olarak paylaşılıyor. Tavsiye ederim.
       • Format at geç, kasma bu kadar..
       • İOBit driver booster
       • orjinal güncelemenin dışında hiç bir mantıklı program olamaz
       • En iyisi driver pack programı 2020 veya 2021 sürümünü kullanın 5 dk bütün güncellemeleri yapıyor
       • Driver booster 7 free
       • İçindeki gereksiz şeyleri boşaltıp clean clear programı yükliyebilirsiniz
       • Programa gerek yok aygıt yöneticisinden gir tek tek kendin güncelle
       • Driver booster tavsiye ederim
       • Driver boster
       • En temizi deriver pack ama tavsiyem bilgisayarin bilesenlerinin kendi sitesinden indirmen nvidia yaa ordan indir msi ya da gigabiyte ise onun sitesinden indir laptop ise zaten sitelerinde driverlari var
       • Driver Booster 7 iyi
       • DrivebooDrivebooster
       • Driver booster
       • Driver booster
       • Driver Booster
        • Driver booster

       • Driver booster kesinlikle
        Yazımini tam olarak bende bilmiyorum ama kesinlikle o ben onu kullanıyorum
       • DriverPack Solution tek geçerim hem online hemde indirip flash belleğe falan attıktan sonra internet olmadığı zaman manuel olarak güncelleme yapabiliyorsun.
       • Driver booster
       • AVG Driver Updater (Free)
       • bunun için paket programlar var, bilgisayara yüklüyorsun, o program bilgisayarında eksik olan veya güncel olmayan driver varsa kendisi bulup otomatik yüklüyor.
       • Driver booster
       • Driver booster kullanmanızı tavsiye ederim:)

       • Driver pack solition kullan
        Butun driver var istersen
       • Daha Fazla (58)