+1 yıl

En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri Hangileri?

Ücretsiz Proxy siteleri arıyorum. Güvenliği yüksek önerebileceğiniz ücretsiz Proxy siteleri var mı? En iyi Proxy siteleri hangileri?
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Proxy siteleri, bilgisayarınızdan bir siteye bağlanmak istediğiniz zaman araya farklı bir sunucu koyarak kendi IP’niz yerine Proxy IP’si ile girmenizi sağlar. Genelde yasaklı sitelere giriş için kullanılmaktadır. İnternet sitelerinde Proxy kullanarak rahatça gezmek istiyorsanız iyi bir Proxy sitesine ihtiyacınız olacaktır. Aşağıda bulunan en iyi ücretsiz Proxy sitelerinden bir tanesini seçip kullanabilirsiniz.

  En İyi Proxy Siteleri Hangileridir?

  1- Hidester

  En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri Hangileri?

  Herhangi bir indirme yapmadan bu Proxy sitesini kullanabilirsiniz. Cep telefonu dahil olmak üzere neredeyse bütün cihazlardan site kullanılabiliyor. Sunucuları ABD ve Avrupa ülkelerindedir. Site üzerinden istediğiniz ülkeyi seçebiliyorsunuz. Hidester sitesine girdikten sonra “URL Girin” dediği bölüme bağlanmak istediğiniz internet sitesini yazıp giriş yapabilirsiniz.

  2- Proxysite. com

  En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri Hangileri?

  Sosyal medyalar dahil birçok site için kullanabileceğiniz Proxysite. com, en iyi Proxy sitelerinden bir tanesidir. SSL şifrelemesi sayesinde gezinmeleri daha güvenli hale getirir. Aynı zamanda bu Prox sayesinde reklamları da engelleyebiliyorsunuz. Reklamları engelleme özelliği birçok kişi tarafından çok beğeniliyor.

  3- Kproxy

  En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri Hangileri?

  Kproxy sitesi, ücretsiz girişlere belli sınırlamalar koymaktadır. Eğer ücretsiz olarak beğenirseniz, size uygun paketi seçip abonelik oluşturabiliyorsunuz. Bazı abonelik seçenekleri arasında reklam engelleme ve Premium sunuculara erişim bulunmaktadır. Ayrıca Kproxy, Firefox ve Chrome uzantılarına da sahiptir.

  4- Hide. me

  En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri Hangileri?

  Hide. me Proxy sitesi de kullanabileceğiniz en iyi Proxy sitelerinden bir tanesidir. Herhangi bir kaydınızı saklamadığı için en üst düzeyde gizlilik sağlar. Ücretsiz sürümünde bile reklamları kapatma seçenekleri bulunmaktadır. Chrome web mağazasından hide. me uzantısını indirip kullanabilirsiniz.

  5- HideMyAss

  En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri Hangileri?

  HideMyAss Proxy sunucusu da kullanabileceğiniz iyi Proxy seçeneklerindendir. Ücretsiz ve Pro sürümleri bulunmaktadır. Eğer sadece sitelerde kullanmak için Proxy arıyorsanız ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz. Pro sürümü bazı oyunlarda ve uygulamalarda kullanılabiliyor. HideMyAss Proxy sunucusu iyi bir bağlantı sunmaktadır.

  6- VPN Book

  En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri Hangileri?

  VPN Book Proxy, Avrupa ve ABD’de birçok sunucu bulundurmaktadır. En önemli özelliği ise tamamen ücretsiz olmasıdır. Kayıt gerektirmediğinden kolayca erişilebilir bir yapısı bulunmaktadır. Bu Proxy sayesinde birçok yasaklı web sitesine giriş yapabilirsiniz. Kısacası hem kullanımı kolay hem de ücretsiz bir Proxy arıyorsanız, VPN Book seçeneğini gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

  7- Whoer. net

  En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri Hangileri?

  Whoer. net Proxy sitesi, 16 ülkede birçok sunucu bulunmaktadır. İstediğiniz sunucuyu seçip bağlanabilirsiniz. Hangi sunucuya bağlanacağınız konusunda kararsızsanız, rastgele sunucu seçimini Proxy’e yaptırabilirsiniz. Özellikle halka açık Wi-Fi’lerde güvenlik sağlamaktadır.

  8- MegaProxy

  En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri Hangileri?

  Megaproxy, tüm reklamları durdurmanıza ve ayrıca web sitelerinden gelen çerezleri durdurmanıza yaramaktadır. Güvenlik ve gizliliği üst seviyede tutabilen bir Proxy seçeneğidir. Tek sıkıntısı ise bazı web siteleri için kullanılamamasıdır. Ancak iyi bir Proxy olduğunu söyleyebilirim.

  9- Zend2 Proxy

  En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri Hangileri?

  Zend2, herhangi bir ücret ödemeden kullanabileceğiniz bir Proxy sunucusudur. Youtube ve sosyal medya sitelerinde de kullanılabilmektedir. Sunucu kullanılırken şifrelenmiş URL’ler ve şifreler devre dışı bırakılır. Bu Proxy’de de güvenlik ve gizlilik üst düzeydedir.

  10- Croxyproxy

  En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri Hangileri?

  Croxyproxy sunucusu birçok sitede kullanılabilmektedir. Bu sunucu ile web sitelerinde gezerken ses ve video akışında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sadece bilgisayarlar için değil aynı zamanda Android işletim sistemine sahip cihazlar için de kullanılabilir. Kullanım bakımından kolay bir Proxy’dir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Kproxy iyidir

 • Bir ürün ücretsizse ürün sizsinizdir 😇

 • proxy siteleri yerine opera browser indirip vpn özelliğini açıp istediğin siteye girebilirsin

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?