+1 yıl

En iyi ücretsiz VPN programları nelerdir?

Selamlar,

VPN kullanmak istiyorum ama hangi VPN programları güvenlidir konusunda fikrim yok. Kullandığınız en iyi ücretsiz VPN programları nelerdir? Yazarsanız çok sevinirim.
1 2

Çok Süper Cevap

 • En İyi Ücretsiz VPN Programları (Servisleri) Nelerdir?


  Kişiye özel bir koruma sunan bu programlar genelde aylık belirli bir ücret karşılığında hizmet veriyor. Yani VPN programlarının büyük bir kısmı ücretli diyebiliriz. Fakat elbette internet ortamında ücretsiz VPN indirme seçeneği de var. Fakat bu tip programları kullanırken dikkatli olmak gerekiyor. Güçlü bir kripto ağı olmayan VPN uygulamaları kişisel bilgilerinizi saldırıya açık hale getirebilir. Birazdan güvenilir ve denenmiş birkaç VPN önerisi vereceğiz. Eğer bu programlar dışında bir uygulama kullanacaksanız öncesinden iyice araştırmayı ihmal etmeyin.

  En iyi ücretsiz VPN programları nelerdir?

  VPN Zenmate

  Zenmate VPN sağlayıcısının ücretsiz versiyonu biraz kısıtlı da olsa bu uygulama oldukça fazla kişi tarafından kullanılıyor. Özellikle Google Chrome VPN eklentisi olarak tercih edilen Zenmate'i cihazınıza kurarak internette özgürce dolaşabilirsiniz.

  Hotspot Shield

  VPN denildiğinde birçok kişinin aklına ilk gelen program Hotspot Shield'dır. Hem ücretli hem ücretsiz seçeneği bulunan bu VPN sağlayıcı uzun zamandır hizmet veriyor. Hotspot Shield'ın kullanımı da oldukça kolay. Bu sağlayıcıyı hem telefona hem de bilgisayara kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

  Opera VPN

  Tıpkı Google gibi bir tarayıcı türü olan Opera, kendi VPN sağlayıcısını kendi geliştirdi. Tarayıcıya VPN eklentisi olarak gelen bu sağlayıcıyı kullanmak için Opera'nın son sürümünü indirmeniz gerekiyor. Opera VPN, tarayıcının "Ayarlar" menüsündeki "Gizlilik ve Güvenlik" sekmesi üzerinden aktifleştirilebiliyor.

  Express VPN

  Express en çok kullanılan VPN sağlayıcılarından biri. Fakat bu uygulama yalnızca 30 gün için ücretsiz. Yani bir deneme süresi var. Siz de dilerseniz bu süre boyunca uygulamayı deneyerek kararı kendiniz verebilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 2
 • Bilgim yohhh

 • Opera tarayıcı olabilir. VPN var içinde.

 • Browsec
  Vpnhub
  Hotspot Shield

 • Oo biri p*rno izleyecek ajsjsj