+1 yıl

En İyi Vantilatör Hangisi?

Yaz geliyor vantilatör alacağız, hangisi alalım? Hangi markayı önerirsiniz? En iyi vantilatör hangisi?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Yaz yaklaştıkça her soğutma cihazında olduğu gibi vantilatörlerde de fiyatlar artıyor. Eğer vantilatör almayı düşünüyorsanız elinizi hızlı tutmanızı tavsiye ederim. Modeller konusunda kararsız kaldıysanız, en iyi vantilatör listeme göz atabilirsiniz.

  En İyi Vantilatör Hangisidir?

  1- Klarstein Skyscraper Hava Soğutucu Vantilatör

  En İyi Vantilatör Hangisi?

  Klarstein Skyscraper vantilatör, 3 hız seviyesine sahip bir modeldir. 3 hız seviyesi dışında normal, gece ve doğal olmak üzere 3 çalışma modu bulundurmaktadır. Toz ve kir parçacıklarının temizlenebilmesi için kolay temizlenen bir filtreye sahiptir. Şu anki satış fiyatı 1.364 TL’dir. Listedeki en iyi vantilatör desem yeridir.

  2- Rowenta VU5670F0 Vantilatör

  En İyi Vantilatör Hangisi?

  En iyi vantilatör markası olarak gösterebileceğimiz seçeneklerden bir tanesi olan Rowenta, VU5670F0 modelinde 5 hız ayarı bulundurmaktadır. Sessizlik teknolojisi sayesinde rahatsız etmez. Ayrıca Turbo Boost fonksiyonu bulunmaktadır. Bu fonksiyonda yoğun bir hava akışı oluşturur. 8 saate kadar zamanlayıcı ayarlanabilir. Fiyatı 700 TL’dir.

  3- Xiaomi Smart Standing 1 C Vantilatör

  En İyi Vantilatör Hangisi?

  Xiaomi Smart Standing 1 C vantilatör modeli akıllı bir cihazdır. Salınım özelliği bulunduran bu cihaz, 45 W gücündedir ve 3 hız kademesi bulundurmaktadır. Sessiz çalışma, mobil uygulamadan kontrol, sesli komut ve Wi-Fi üzerinden bağlantı gibi özellikleri bulunmaktadır. Fiyatı 500 TL.

  4- Fakir VC 20 S 16"3 Kademeli Vantilatör

  En İyi Vantilatör Hangisi?

  Fakir VC 20 S vantilatör, 2 saatlik zamanlayıcısıyla otomatik kapanma özelliği bulunan bir modeldir. Yüksekliği 135 cm’ye kadar ayarlanabilmektedir. 55 Watt gücü bulunan vantilatör, 3 kademeli hız ayarına sahiptir. Pervane çeşidi ise 5’li pervanedir. Fiyatı 321 TL.

  5- Ventus Vt-18 Vantilatör

  En İyi Vantilatör Hangisi?

  Ventus Vt-18 modeli birçok alanda kullanılabilen bir vantilatör türüdür. 3’lü metal pervaneye sahip olan bu cihaz, 3 kademeli hız kontrolü ve sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Termal sigortalı motor, tam korumalı güvenlik ızgarası, osilasyon fonksiyonu gibi özellikleri de mevcuttur. Satış fiyatı 380 TL’dir.

  6- Altus Al 16 A Zaman Ayarlı Ayaklı Vantilatör

  En İyi Vantilatör Hangisi?

  Altus Al 16 A vantilatör, ayaklı bir vantilatör modelidir. 50 Watt üç ile çalışan vantilatör, 3 ayrı hız ayarına sahiptir. 2 saate kadar zaman ayarı bulunmaktadır. İstendiğinde sağa-sola döner başlıklı salınım hareketi yapabiliyor. Fiyatı 295 TL’dir.

  7- Master Mtr-F100 18 İnç Sanayi Tipi Vantilatör

  En İyi Vantilatör Hangisi?

  Master Mtr-F100 sanayi tipi bir vantilatördür. Kısa yer tipi ayakları sayesinde yerde kullanma özelliği de mevcuttur. 3’lü metal pervane sahiptir. 3 kademeli hız kontrolüne ve 60 dakika çalışma ayarına sahiptir. Bunların dışında sessiz çalışma, termal sigortalı motoru ve tam korumalı güvenlik ızgarası gibi özellikleri mevcuttur. Fiyatı 262.25 TL’dir.

  8- Rubenis Rbs-20 Vantilatör

  En İyi Vantilatör Hangisi?

  Rubenis Rbs-20, yüksek motor hızına sahiptir. Ultra-geniş salınım açısı mevcuttur. Şık tasarım ve konforlu bir stile sahiptir. Duvara ve masaya monte edilebilen yapıda üretilmiştir. 3 hız kademesi mevcuttur. Yüksek motor hızına sahip olmasına rağmen ses seviyesi düşüktür. Fiyatı 266,90 TL’dir.

  9- Vestel Av 4510 B Vantilatör

  En İyi Vantilatör Hangisi?

  Kule tipi bir vantilatör olan Vestel Av 4510 B, 55 Watt hıza sahiptir. 3 farklı hız ayarı bulunmaktadır. 24 ay garanti süresi bulunmaktadır. Fiyatı şu an 230 TL’dir. Kullanıcılardan 5 üzerinden 4.8 gibi yüksek bir puan almıştır. Uygun fiyatlı bir vantilatör arıyorsanız mutlaka bakın derim.

  10- Vals SF 16 STD-16'' Ayaklı Vantilatör

  En İyi Vantilatör Hangisi?

  Listede bulunan son vantilatör önerim Vals SF 16 STD-16 modelidir. 55 Watt güce sahiptir ve 3 hız kademesi bulunmaktadır. Pervane çapı 16” olarak belirtilmiş. 5 kanatlı bir yapıya sahiptir. Termal sigortalı motor, osilasyon fonksiyonu gibi özelliklere sahiptir. Fiyatı 205 TL’dir.

En İyi Erkek Görüşü

 • Rowenta, www.mediamarkt.com.tr/.../...yaz-mavi-1164974.html
  Hem sessiz hem uzaktan kumandalı oluşu tercih sebeplerinden bazılarıdır.
  Turbo modunda 80m3 /s hava akımı sağlar ve 5 bıçak ile daha fazla hava akımı özelliği barındırır. Gece modu özelliği de mevcuttur.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 10
 • Fakir 😂

 • Ihlas al. Çok dayanıklı,15 senedir kullanıyoruz. 🤣

 • Ben Koçtaş’tan almıştım çok güzel

 • Eskiden raks tı benim çocukluğum ışıklı zaman ayarlı raks fanlarla geçti bozulmaz etmezdi şimdilerde nemlendiricili olanları çıktı

 • Dur acele etme yaz daha gelmedi 😂

 • Ufo hem ısıtmakta iyi hem soğutmakta

 • Raks

 • Klima. al vantilatör boş ver

 • Arcelik

 • Klıma yollım

 • İki tane sulu 1 tane normal raks marka var ama normali geçen sene 350 ye aldık. Sulu lar 1000 lira falandı sulu tavsiye ederim