Teknoloji

En İyi VPN Uygulaması Sizce Hangisi? VPN Kullanıyor musunuz?

VPN kullanıyor musunuz? Sizce şu sıralar en iyi VPN uygulaması hangisi? Var mı tavsiye edebileceğiniz ücretli ya da ücretsiz iyi bir VPN?
0 1

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • VPN gerçek IP’nin gizlenip başka bir IP üzerinden sitelere bağlanmanızı sağlayan programdır. VPN programları hem güvenlik açısından hem de gizlilik açısından büyük önem taşır. VPN programlarının sağladığı IP üzerinden yasaklı olan sitelere giriş yapılabiliyor. Bunun dışında sizin IP adresinizi gizlediği için belli bir seviyede güvenlik sağlıyor. Ülkemizde VPN uygulamalarının sık kullanılması akıllara “En iyi VPN hangisi?” veya “Hangi VPN kullanılmalı?” sorularını getiriyor.

  En İyi & En Hızlı VPN Programı / Uygulaması Hangisi?

  1- NordVPN

  En İyi VPN Uygulaması Sizce Hangisi? VPN Kullanıyor musunuz?Yaklaşık 5000 sunucu desteği ile müşterilerine hizmet veren NordVPN, yıllardır en iyi VPN servisleri arasında bulunuyor. Özel şifreleme sistemiyle diğer VPN servislerinden çok daha iyi. Ücretli olması bir dezavantaj olsa da parasının hakkını veriyor. Kendilerine ait bir yazılım ile bilgisayarınızı kötü yazılımlara karşı koruyabiliyor. NordVPN bence en iyi VPN eklentisi.

  2- Express VPN

  En İyi VPN Uygulaması Sizce Hangisi? VPN Kullanıyor musunuz?Son zamanlarda çok popüler olan bir VPN servisi. Tıpkı NordVPN gibi birçok ülkede sunucuları bulunuyor. Sunucularının sayısı 3000’den fazla. Netflix, Youtube gibi platformlarda da çalışabiliyor. Kesinlikle bakılması gereken bir VPN servisi de bu bağlamda Express VPN.

  3- CyberGhost VPN

  En İyi VPN Uygulaması Sizce Hangisi? VPN Kullanıyor musunuz?90’dan fazla ülkede sunucusu bulunan CyberGhost VPN servisinin 6000’den fazla sunucusu bulunuyor. Kendiliğinden kötü amaçlı yazılımları engelleyerek güvenliği üst düzeye çıkarıyor. Arayüzünün biraz karışık olması kötü ama yine de incelenebilir.

  4- SurfShark VPN

  En İyi VPN Uygulaması Sizce Hangisi? VPN Kullanıyor musunuz?30 günlük deneme süresi olan SurfShark VPN hizmetini beğenmediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz. Bütün cihazlarda sınırsız erişim vermesi büyük avantaj sağlıyor ama Android uygulamasında bazen problemler çıkabiliyor.

  5- Hotspot Shield

  En İyi VPN Uygulaması Sizce Hangisi? VPN Kullanıyor musunuz?Kolay kullanımı ve hızlı yapısıyla en çok tercih edilen VPN servislerinden bir tanesi. 3200’den fazla sunucusu bulunuyor ve oldukça güvenli. Hotspot Shield'in mobil uygulamalarda geliştirilmesi gereken bölümleri olsa da en iyi VPN uygulamaları listesi içinde bulunmayı hak ediyor.

  En iyi VPN uygulaması hangisi? Sorusunu yanıtlamaya çalıştım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

0 2
 • Opera bedava vpn özelliği var
 • Hola yi tavaiye ederim

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?