+1 yıl

En İyi Wi-Fi Sinyal Güçlendirici Hangisidir?

Evimde Wi-Fi sinyali çekmeyen yerler var. Wi-Fi sinyal güçlendirici almayı düşünüyorum ama hangi markadan alsam kararsız kaldım. En iyi Wi-Fi sinyal güçlendiricisi hangisi? Wi-Fi sinyal güçlendiricisi tavsiyesinde bulunur musunuz?
1 2

Çok Süper Cevap

 • Wi-Fi sinyal güçlendiriciler, özellikle evi geniş ve Wi-Fi sinyali sıkıntısı çekenler için hayat kurtarıcı olabiliyor. Odanızda veya ofisinizde Wi-Fi’den uzak kalıp Wi-Fi sıkıntısı yaşıyorsanız Wi-Fi sinyal güçlendirici almanızı tavsiye ederim. Wi-Fi sinyal güçlendirici almadan önce mutlaka en iyi Wi-Fi sinyal güçlendirici listeme bir göz atın.

  En İyi Wi-Fi Sinyal Güçlendirici Hangisidir?

  1- Keenetic Extra Wi-Fi Sinyal Güçlendirici

  Keenetic Extra en iyi Wi-Fi sinyal güçlendiricisi modellerinden bir tanesidir. 580 MHz işlemcisi ve 128 MB hafızası sayesinde çok daha güçlü bir hal alıyor. OpenVPN ve Wireguard VPN üzerinden VPN kanalları oluşturmanıza olanak tanımaktadır. 1200 Mbps’e kadar hız desteklemektedir. Bulut tabanlı uzaktan kontrol sistemi sayesinde ayarlamalarınızı her yerden yapabilirsiniz. Fiyatı 315 TL’dir.

  2- Redline RL-RE876 Wi-Fi Sinyal Güçlendirici

  Redline RL-RE876 modeli, hem basit kullanımı hem de güçlü sinyal dağıtımı ile alınabilecek modellerden bir tanesidir. Şık bir tasarıma sahip olduğu için odanızda veya ofisinizde kötü bir görüntü oluşturmaz. Güvenilir ağ modu bulunuyor. Ayrıca 300 Mpbs’e kadar Wi-Fi hızı destekliyor. Fiyatı 250 TL’dir.

  3- Zyxel NBG418N v2 Wi-Fi Sinyal Güçlendirici

  Zyxel NBG418N v2, 300 Mbps’e kadar kablosuz bağlantı hızı sağlayabiliyor. Access point, router, kablosuz istemci gibi birçok amaçla kullanılabilir. Kolay bağlantı sağlayan WPS özelliği bulunmaktadır. Video, ses ve veri uygulamaları için gelişmiş bant genişliği yönetimi bulunmaktadır. Şık bir yapıya sahiptir.

  4- ASUS RT-N12+ N300 Wi-Fi Sinyal Güçlendirici

  Elektronik cihazlar konusunda çok iyi işler başaran ASUS, RT-N12+ N300 modelinde birçok özelliği tek cihazda sunmuş. Hem router hem Access point hem de menzil arttırıcı olarak kullanılabilen bu model, daha güçlü sinyal için iki çıkarılabilir anten bulundurmaktadır. Kablosuz desteklediği hız ise 300 Mbps’dir. Fiyatı 160 TL civarındadır.

  5- Tenda AC5 AC Wi-Fi Sinyal Güçlendirici

  Çift bantlı bir Wi-Fi yönlendirici olan AC5, 1167 Mbps’e kadar kablosuz bağlantı hızı desteklemektedir. Tek bantlı Wi-Fi sinyal güçlendiricilere göre 6 kat daha güçlüdür. Akıllı trafik öncelliği özelliği sayesinde mobil cihazlara otomatik olarak daha hızlı internet dağıtır. Kurulumu çok basittir. Fiyatı 170 TL’dir.

  6- Inca IAP-752DB Wi-Fi Sinyal Güçlendirici

  Inca IAP-752DB modeli, 300 Mbps’e kadar veri aktarım hızı verebilmektedir. Prize uygun tasarımı sayesinde evinizde veya ofisinizde çok fazla yer kaplamaz. Kolay bir kuruluma sahiptir ve kolay, hızlı bağlantı özelliği sağlayan WPS butonu bulunmaktadır. Fiyatı 150 TL.

  7- Xiaomi Mi Wi-Fi Pro Wi-Fi Sinyal Güçlendirici

  Xiaomi Mi Wi-Fi Pro da en iyi Wi-Fi sinyal güçlendiricilerinden bir tanesidir. 2 harici anten bulunduran model, 300 Mbps’e kadar hızlı veri aktarımı yapabiliyor. Özel yapısı sayesinde çok katlı evlerde güçlü Wi-Fi bağlantısı sağlayabilir. Kullanım için takıp çalıştırmanız yeterli olacaktır. Otomatik olarak yükseltme özelliği bulunmaktadır. Fiyatı 111 TL’dir.

  8- TP-LINK TL-WA854RE Wi-Fi Sinyal Güçlendirici

  TP-LINK TL-WA854RE Wi-Fi sinyal güçlendirici, 300 Mbps hızla veri aktarımı yapabilen bir modeldir. Kolay kurulum ve kullanımı vardır. WPS özelliği sayesinde hızlı bir şekilde güvenli bağlantı yapabilirsiniz. Üzerinde bulunan akıllı sinyal gösterge ışığından sinyal gücünü görebilirsiniz. Ayrıca kontrol sağlayabileceğiniz Tehter uygulaması da bulunuyor. Fiyatı 110 TL. 2021’de en iyi Wi-Fi sinyal güçlendirici seçeneklerinden bir tanesidir.

  9- Dark RangeMAX WRT360 Wi-Fi Sinyal Güçlendirici

  Mini yapıda olan Dark RangeMax WRT360 Wi-Fi sinyal güçlendirici, 300 Mbps hızla veri aktarımı yapabiliyor. Mini yapısı ve adaptörsüz direkt fişe takılabilir olması yerden tasarruf etmenizi sağlıyor. Türkçe arayüzü sayesinde rahatça bütün ayarları yapabiliyorsunuz. Fiyatı 110 TL civarında.

  10- Mercusys MW300RE Wi-Fi Sinyal Güçlendirici

  Mercusys MW300RE Wi-Fi sinyal güçlendirici de yukarıda önerdiğim birçok model gibi 300 Mbps veri aktarım hızına sahiptir. MIMO teknolojisine sahip üç anteni sayesinde normal antenlerden daha iyi performans sağlar. Kolay kullanımı sağlayan WPS düğmesi mevcuttur. Fiyatı ise 95 TL’dir.

  Wi-Fi Güçlendirici Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Wi-Fi sinyal güçlendirici alırken dikkat etmeniz gereken noktalar şu şekilde:

  • Desteklediği veri aktarım hızı
  • Antenlerin gücü
  • Anten sayısı
  • Güvenilir bir markadan olması
  • Fiyatı

  Bu kriterlere dikkat ederek Wi-Fi sinyal güçlendirici alırsanız pişman olmazsınız.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 6
 • TP linkGoogle nest wi fi pointNetgearAsus

  • TP link Google nest wi fi point Netgear Asus

 • Çapkın insanlar diyerek işi şakaya vuruyorum 😂😂😂 bu konu hakkında bi fikrim yok maalesef

 • Xiaomi Mi Wifi Repeater 2 öneririm

 • Xiaomi öneriyorlar sürekli bende almayı düşünüyorum

 • Asus.

 • Orta derece birşey istersen xiaomi güzel tavsiye ederim

 • Xiaomi kullanıyorum ve gayet iyi

 • Komik gelecek biliyorum. Modemin antenlerine Patates batır. Bildiğin sapla.

  • Anten yoksa

  • @RuLinggirl O durumda mecbur wifi güçlendirici alması gerekecek

 • Tplink ler güzel