+1 yıl

En İyi Yağlı Radyatör Markaları Hangileridir?

Arkadaşlar yağlı radyatör almayı planlıyoruz. Aranızda kullanan var mı evinde? En iyi yağlı radyatör markaları hangileri? Varsa bilindik bir marka ürün, memnun kaldım dediğiniz; iletebilirseniz çok sevinirim. Fiyat performans açısından sağlam bir ürün istiyoruz.
1 0

Çok Süper Cevap

 • Yağlı Radyatör Nedir?

  Yağlı radyatör, kalorifer peteği görünümünde ısıtmayı sağlayan bir cihazdır. Normal kaloriferlerde ısıtılan su peteğe gönderilir ve bu su sıcaklık yayar. Yağlı radyotörlerde ise elektrik ile ısıtılan özel yağ, radyotör içerisinde dolaşır ve çevreye sıcaklık yayar. Özel tasarımı sayesinde kapandıktan sonra bile bir süre odaya eşit sıcaklığın yayılmasını sağlar.

  En İyi Radyatör Markaları Hangileri?

  1- Beko Yağlı Radyatör

  En İyi Yağlı Radyatör Markaları Hangileridir?

  Koç Holding bünyesinde bulunan Beko, dünya çapında bir beyaz eşya markasıdır. Beyaz eşyaların yanı sıra, küçük ev aletlerinin üretimlerini de yapmaktadırlar. Çok fazla yağlı radyatör modeli bulunmasa da az ama öz sayıda yağlı radyatörü vardır. Beko Brı 11D Kumandalı Yağlı Radyatör ısıtıcısını inceleyebilirsiniz. Hem yerli olmasından hem de kaliteli olmasından dolayı en iyi yağlı radyatör markası olarak değerlendirebiliriz.

  2- Kumtel Yağlı Radyatör

  En İyi Yağlı Radyatör Markaları Hangileridir?

  Önereceğim diğer marka da yerli markalarımızdan bir tanesidir. Kumtel, 1972 yılında kurulmuş bir beyaz eşya markasıdır. En çok ısıtıcıları ile tanınan bir firmadır. Isıtıcıları ile tanınan bir firmanı yağlı radyatör sektöründe olmaması saçma olurdu. Hem uygun fiyatlı hem de yüksek performanslı olarak Kumtel Kum-1225 modelini önerebilirim.

  3- Premier Yağlı Radyatör

  En İyi Yağlı Radyatör Markaları Hangileridir?

  1980’li yılların başında radyo, fotoğraf makinesi, kaset çalar gibi cihazlar üreten ve ithalat yapan Premier, 2000’li yılların başından itibaren TV, ev sinema sistemleri gibi üretimler de yapmaya başlamıştır. Üretmeye başladığı başka bir cihaz ise yağlı radyatördür. En iyi radyotör markaları arasında yer alan Premier markasından, POR 30TF model yağlı radyatörü tavsiye edebilirim.

  4- Vestel Yağlı Radyatör

  En İyi Yağlı Radyatör Markaları Hangileridir?

  1984 yılından faaliyete başlayan firma, 1994 yılında Zorlu Holding bünyesine katılmıştır. Üretim tesisi Manisa’da olan marka, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin üretimini yapmaktadır. Yağlı radyatör üretimi de yapan Vestel, bu konuda gerçekten başarılı markalardan bir tanesidir. Özellikle Turbo modelleri oldukça kalitelidir. 700 TL’den 1800 TL’ye kadar yağlı radyatörlerini bulabilirsiniz.

  5- Delonghi Yağlı Radyatör

  En İyi Yağlı Radyatör Markaları Hangileridir?

  En iyi yağlı radyatör markaları arasında en çok seçeneğe sahip olan markalardan bir tanesidir. İtalya merkezli olan Delonghi, küçük ev aletleri üretmektedir. 1902 yılında kurulan şirket, 1950 yılına kadar küçük sanayi parçaları üretmiş ve 1950’den itibaren günümüzdeki halini almıştır. 800 TL’den 2000 TL’ye kadar yağlı radyatör bulabilirsiniz.

  6- Fakir Yağlı Radyatör

  En İyi Yağlı Radyatör Markaları Hangileridir?

  Alman menşeili bir ev aletleri üreticisi olan Fakir, 1933 yılında Stuttgart’ta kuruldu. Alman mühendisler tarafından geliştirilen ürünler Enz’de bulunan üretim merkezinde üretiliyor. Fakir ev aletleri şu an 106 ülkede satışa sunuluyor. Yağlı radyatörleri biraz pahalı olsa da hepsi fiyatının hakkını veren ürünler. 1200 TL’den 1500 TL’ye farklı özelliklerde yağlı radyatörler bulabilirsiniz.

  7- Vigo Yağlı Radyatör

  En İyi Yağlı Radyatör Markaları Hangileridir?

  Isıtıcılar konusunda güvenilir başka bir marka olan Vigo, elektrikli sobadan yağlı radyatöre kadar birçok ısıtıcı ürünü üretmektedir. Uzaktan kumandalı ve manuel panelli modelleri bulunmaktadır. Fiyatları orta seviyededir. 1050 TL’den 1300 TL’ye kadar birçok yağlı radyatör modeli bulundurmaktadır.

  8- Tekzen Yağlı Radyatör

  En İyi Yağlı Radyatör Markaları Hangileridir?

  Yapı malzemeleri ve mobilya satışı ile bilinen TEKZEN, 1995 yılında Türk-Alman iş birliği ile kurulmuştur. 139’dan fazla şubesi olan TEKZEN, ev aletleri de üretmektedir. Çok fazla sayıda modeli olmasa da yağlı radyatörler de ürettiği ev eşyalarından bir tanesidir. Yağlı radyatör fiyatları ise 700 TL’den başlamaktadır.

  9- Altus Yağlı Radyatör

  En İyi Yağlı Radyatör Markaları Hangileridir?

  Arçelik markasına bağlı olan Altus, 1998 yılından bu yana beyaz eşya ve ev aletleri üretmektedir. 11 üretim tesisi ve 4000’i aşkın satış noktası bulunmaktadır. Yağlı radyatör modelleri arasında Altus AL 9 R modelini önerebilirim. Ürün hem uygun fiyatlı hem de yüksek performanslıdır. Bu ürünü 500 TL’den satın alabilirsiniz.

  10- Goldmaster Yağlı Radyatör

  En İyi Yağlı Radyatör Markaları Hangileridir?

  1975 yılında üretime başlayan Goldmaster, Türkiye’nin ilk elektrikli ev aletlerini üreten markalardan bir tanesidir. Şu an 700’ün üzerinde servisi ve 4000’in üzerinde satış noktası bulunmaktadır. Yağlı radyatör modellerinden Goldmaster GM-7918 modelini tavsiye edebilirim. Ürünün kullanıcı yorumları ve puanları oldukça yüksektir. Bu modelin satış fiyatı ise 840 TL’dir.

  En iyi yağlı radyatör markalarını yorumlar ve kullanıcı puanları üzerinden seçtim ve ortaya böyle bir en iyi yağlı radyatör marka sıralaması çıktı. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

  Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?