+1 yıl

En İyi Yatak Markası Hangisi?

Anneme hediye olarak yatak almayı düşünüyorum ama hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım. Böyle konforlu pofur pofur yatabilecekleri yatak önerileri verir misiniz? Hangi yatak markası daha iyi ve daha kaliteli?
1 5

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Paran varsa tabi ki wellmatt eğer param az diyorsan diğer markalar :)

  Bellona, yataklar ve diğer uyku ürünlerinde uzmanlaşmış bir şirkettir. Bellona yatakları, konfor ve performans göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, bu nedenle piyasadaki en popüler markalardan biri haline gelmiştir. Çevre dostu, sürdürülebilir ve dayanıklı yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

  Bambi, lider bir yatak markasıdır ve 40 yılı aşkın süredir piyasadadır. Kalitesi, rahatlığı ve dayanıklılığı ile bilinir. Bambi yataklar hem esnek hem de destekleyici olan yüksek yoğunluklu köpükten yapılmıştır. Bambi yatakların üretim sürecinde hiçbir zararlı kimyasal ve alev geciktirici kullanılmamaktadır. Bambi, %100 doğal lateks içermeyen uyku yüzeyi sunan bir yatak markasıdır. Şirket, çok uzun bir süredir yatak üretmektedir ve yüksek kaliteli, çevre dostu ürünleri ile tanınmaktadır.


  Morpho Sleep yüksek kaliteli yatakları ile tanınırlar. Morpho Sleep, Avrupa ve Amerika’daki en popüler yatak şirketlerinden biridir. Marka, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli modeller ve özellikler sunar, böylece ihtiyaçlarınız için mükemmel yatağı bulabilirsiniz. Morpho Sleep, 100 gecelik deneme süresiyle yüksek kaliteli yataklar sunan bir yatak şirketidir. Eşsiz tasarımları ve bununla birlikte gelen sayısız fayda ile tanınırlar. İnsanların mümkün olan en iyi uykuyu almasına yardımcı olmak için en son teknolojiye sahip yataklar, yastıklar ve yatak takımları sunarlar.

  Yataş fark yaratan bir yataktır. Bu markanın birçok yatağı %100 doğal malzemelerden üretilmiştir ve zararlı kimyasallar içermez. Nefes alabilen, hipoalerjenik, anti bakteriyel, yıllarca değişim gerektirmeden kullanılabilen bir üründür. Yataş yatak, piyasadaki diğer yataklardan daha konforlu olduğunu iddia eden bir yataktır. Eşsiz bir tasarıma sahiptir ve aynı zamanda uzun yıllar garantilidir.

  Wellmatt, en iyi uyku deneyimini sağlamak için tasarlanmış lüks bir yataktır. Tüm uyku pozisyonları için gerekli desteği sağlamak üzere tasarlanmış, hafızalı köpük ve cepli bobinlerin benzersiz bir kombinasyonu ile yapılmıştır. Wellmatt, patentli teknolojisi ile vücudunuz için ideal bir uyku yüzeyi sağlar. Hafızalı köpük tabakası basınç tahliyesi sağlarken cepli bobinler stabilite ve destek sağlar. Wellmatt ayrıca yatağınızı ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre kişiselleştirmenize olanak tanıyan benzersiz bir tasarıma sahiptir.

En İyi Kız Görüşü

 • Bir ara bende araştırıyordum, hoşuma giden markaları söyleyeyim.

  En İyi 10 Yatak Tavsiyesi Neler?

  1- Bamboo Ultra Full Ortopedik Yatak

  En İyi Yatak Markası Hangisi?

  En iyi ortopedik yatak arasında. Lifleri içeren kumaşı ve özel olarak kullanılan dayanıklılığı artırılmış çelik telden üretilmiş. 26 cm yüksekliği var. Yatağın hava alarak nem ve rutubetten etkilenmemesini sağlayan 4 adet lüks hava kapsülü ve yatak kenarlarında özel kenar kaplama şeritleri var. Fiyatı: 560 TL.

  2- Morpho Pupa Visco Hybrid Yatak

  En İyi Yatak Markası Hangisi?

  Kumaş yüzeyi Sanitized ile üretilmiş, hijyen teknolojisi ile güvenli ve sağlıklı bir uyku sunuyor. Visco katmanı olduğu için, vücudunuzun şeklini alıyor bel ve omuriliğinizi destekliyor. Kullananlar yatağın son derece rahat olduğunu söylüyor. Fiyatı: 2.900 TL.

  3- Yataş Smart Track Hybrid Seri Yatak

  En İyi Yatak Markası Hangisi?

  Yataş en iyi yatak markaları arasında. Türkiye’de ilk defa kullanılan gelişmiş yay sistemi Memory Coil ile Smart Track ile üretilmiş, konforlu pofur pofur bir uyku deneyimi sunuyor. Süngerlerin vücut kavrama özelliği var. Memory Coil yay sistemi, baş, boyun, bel ve basen gibi vücudun konveks noktalarına tam uyum sağlarken, vücut hareketlerine tepki veriyor ve vücudunuzun şeklini alıyor. Fiyatı: 7.000 TL.

  4- İstikbal Yıkanabilir Pedli Çift Yön Full Ortopedik Yatak

  En İyi Yatak Markası Hangisi?

  En iyi yatak hangisi sorusuna rahatlıkla İstikbal markası önerilebilir. Bir tarafı sert diğer tarafı yumuşak yapısıyla iki farklı konfor seçeneği sunuyor, hangi tarafı istiyorsanız orayı kullanabiliyorsunuz. Pedler çıkarılabilir olduğu için, rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz. Quantech Sleep Teknolojisi İle üretilmiş. Ayrıca kötü kokuları hapsetme özelliğine de sahip. İç malzemesinde Viscojel teknolojili kullanılmış. Süngeri ve havuzlamalı SL yay sistemi sayesinde rahat bir uyku çekebiliyorsunuz. Fiyatı: 2.600 TL.

  5- Safi̇r Çi̇ft Ki̇şi̇li̇k Full Ortopedi̇k Pedli Yaylı Yatak

  En İyi Yatak Markası Hangisi?

  Özel örme kumaş ile üretilmiş. Slikonize elyaf ve dolgu süngeri ile konforlu bir yatak. Ağırlığı yüzeye eşit olarak dağıtan özel termobond keçe uygulaması yapılmış. Bakteri oluşumunu engelleyen hava kapsülleri ile hijyenik bir yatak. Fiyatı: 1.000 TL.

  6- Bellona Ecoplus Yatak Özel Ölçü Çift Kişilik

  En İyi Yatak Markası Hangisi?

  Konforlu bir uyuma için bütün özel teknolojiler koyulmuş yatağa.. Üst kısımda 9 cm sünger var. Alt kısımda da 5 cm kuş tüyü süngerler bulunuyor. Spacer kumaş ile üretilip, hava geçirgenliği sayesinde gayet hijyenik. Kötü kokuların oluşumunu engelliyor, ayrıca hava geçirgenliği fazla olduğu için bakteri vs oluşturmuyor. Yıkanabilir kılıfları sayesinde gayet pratik. Fiyatı: 1.113 TL.

  7- İdaş Mira Coil Ortopedik Yatak

  En İyi Yatak Markası Hangisi?

  Leggett&Platt tarafından Türkiye'de sadece İdaş yatakları için geliştirilmiş olan 3 bölgeli Mira-pocket yay sisteminde birbirinden bağımsız olarak hareket eden yaylar ile üretilmiş. Omurganızın şeklini alıyor ve size konforlu bir uyku sağlıyor. Özel kumaş yapısı, vücut voltajını düşürüyor bu da daha düşük bir kortizol seviyesine ve daha derin ve daha rahat bir uykuya neden oluyor. Fiyatı: 2.183 TL.

  8- US. SLEEPINGUs. Sleepıng Ultra Ortopedik Natural Visco Yatak

  En İyi Yatak Markası Hangisi?

  Visco hafızalı bir süngere sahip. Uygun fiyatlı yatak arıyorsanız bunu öneririm.. 6 cm yüksekliğinde visco katmana sahip. Yattığınız zaman içine gömülüyorsunuz gayet konforlu :) 10 tane farklı katmanı var. Süngeri 14 cm. Fiyatı: 560 TL.

  9- Starline Plus Fermuarlı Pedli Ultra Full Ortopedik Yaylı Yatak

  En İyi Yatak Markası Hangisi?

  Ayarlanabilir ped özelliği ile gayet konforlu bir yatak. Yüksek yoğunlukla örme olarak üretilmiş, Silikonlu thermoband elyaf kumaştan oluşuyor. Ortopedik oluşu rahat ve konforlu bir uyku sağlıyor. Yatak ömrünü uzatan, hava sirkülasyonunu sağlayan yardımcı hava kapsülleri mevcut. Fiyatı: 929 TL.

  10- Yataş Joyful 300 DHT Yaylı Seri Yatak

  En İyi Yatak Markası Hangisi?

  Yine yataştan bir model önermek istiyorum. Konfor katmanları var ve bu katmanları tamamlayan, uyku kalitesini arttıran elyaflar mevcut. Elyaflar kuş tüyü gibi bir yatakta yatmanızı sağlıyor. Uyku sırasında vücudunuzun şeklini alıyor. Fiyatı: 1.102 TL.

  Yatak Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Yatak seçerken ilk önce ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

  Yatakta kullanılan kumaşın kalitesi çok önemli. Sentetik malzemeden üretilen yataklar hem uyku kalitenizi artırıyor hem de yatağınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.
  Boyunuza ve kilonuza göre yatak seçimi yapmalısınız. Yanlış ölçülerde alacağınız yatakta vücudunuz rahat edemeyeceği için iyi bir şekilde uyumanız da zor olur. Uyku düzeniniz bozulur.

  Ortopedik Yatak Nedir?

  Ortopedik bel ve omurga anlamına geliyor. Ortopedik yatak bel ve omurgaya destek veren, rahatlık sağlayan yataklardır.

  Tempur Yatak Nedir?

  Tempur yataklar ilk olarak Nasa tarafından astronotlar için geliştirilen ve roket kalkış esnasında kullanılan basınç emici malzemeden üretilen bir yatak türü. Vücut ağırlığını yüzeye eşit dağıtıyor, aynı zamanda vücut ısısını ayarlıyor. Bedene uygun destek ve konfor sağlayarak sağlıklı ve rahat bir gece uykusu için size destek oluyor. Tempur yataklar, vücudun herhangi bir bölgesinin yatış sırasında aldığı basıncı emiyor ve azaltıyor. Yatağın tüm yüzeyi boyunca eşit şekilde dağıtmasına yardımcı oluyor.

En İyi Erkek Görüşü

 • Bambi'nin çok fonksiyonlu ve konforlu yatak modelleri mevcut. Bir çok yatak markasından çok daha iyi, fiyat performans olarakta fiyatının hakkını verdiğini düşünüyorum. Sanada bu markayı öneriyorum, kafanızı yastığa rahatça koyabileceğiniz bir seçim olacaktır. 🙂

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

9 11
 • İşte hayırlı evlat 😂

 • Bambi❤

 • Bellona

 • Yataş

 • Joop en iyi yatakları yapıyor 👌🏻👌🏻👌🏻

 • Bambimmm var benimm

 • Üniversite zamanlarımda otobüsle çok git gel yapardım İstanbul içinde. En iyi yatak markası iett idi. Şimdi bırak uyumayı oturursan şanslısın.

 • Bambi Bellona

 • istikbal yatakları.

  En İyi Yatak Markası Hangisi?
 • Yataşşşşşş

 • Bellona

 • Bambi ve İşbir yatak markalarına bakabilirsin.

 • en pahalısı en iyidir diyelim :D isim yapmış markalara bak özelliklerini karşılaştır uygun fiyatlı olanı tercih et

 • Hülya Avşar’ın reklamında oynadagı yatak güzele benziyordu

 • visco al

 • Bellona güzel bence

 • İdaş

 • Süngerden bahsediyorsan Sünsan tavsiye ederim

 • Markasına bakmam boyutu dayanıklığı olsun yeter ekstra özelliği olmasına gerek yok uyumak için.

 • Bambi