1 yıl

En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?

Daha önce hiç NFT satın aldınız mı? En pahalı NFT örnekleri ve fiyatları neler?

En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?
0 1

Çok Süper Cevap

 • En Pahalı NFT Örnekleri

  NFT'ler veya karşılıksız tokenler, benzersiz ve kopyalanamayan dijital varlıklardır. Genellikle blok zincirinde satın alınabilen, satılabilen veya alınıp satılabilen değerli öğeleri temsil etmek için kullanılırlar. NFT'ler diğer dijital varlıklar gibi satın alınabilir, satılabilir veya takas edilebilir, ancak her NFT benzersiz olduğu için değerleri büyük ölçüde değişebilir. İşte şimdiye kadar satılan en pahalı NFT'lerin bazı örnekleri.

  1. CryptoPunk #6965

  En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?

  CryptoPunk dünyasında #6965 oldukça özel bir eserdir. Sadece yaratılan en eski punklardan biri değil, aynı zamanda en nadir olanlardan biridir. Bu sanat eseri tam tamına.55 Milyon ABD dolarına satıldı.

  2. İlk Tweet - 2.9 Milyon dolar

  En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?

  Twitter, ilk tweetlerinin bir NFT olarak açık artırmaya çıkarılacağını duyurdu. Şu anki teklif 2,9 milyon dolar değerinde ve hala yükseliyor!
  Bu sadece Twitter için değil, tüm kripto para birimi ve değiştirilemez token dünyası için büyük bir anlaşma. NFT pazarının burada kalacağının ve büyük markaların dikkat çektiğinin bir işareti. Daha da etkileyici olan, söz konusu tweetin sadece altı kelime uzunluğunda olması: "sadece twttr'mi kuruyorum."

  Twitter'ın kurucu ortağı ve CEO'su Jack Dorsey tarafından 2006'da, sosyal medya platformunun henüz yeni başladığı zamanlarda gönderilmişti. Bu, Twitter'da gönderilen ilk tweet ve internet tarihinin bir parçası. Açık artırmanın şanslısı sadece tweet'in kendisini almakla kalmayacak, aynı zamanda onunla birlikte gelen dijital orijinallik sertifikasını da alacak.

  3. Replicator

  En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?

  NFT Replicator, açık piyasada satılabilen veya alınıp satılabilen dijital varlıklar oluşturmanıza olanak tanıyan yeni bir teknolojidir. Dijital varlığınızı temsil eden benzersiz bir belirteç oluşturmak için blok zincirini kullanır ve bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda saklanabilir.

  NFT Replicator, çalışmalarını çevrimiçi satmak isteyen sanatçılar, müzisyenler ve diğer yaratıcılar için mükemmel bir araçtır. Kullanımı kolaydır ve dijital varlıklarınızı oluşturmak ve yönetmek için güvenli ve güvenli bir yol sağlar. Bu dijital eser ise 4,1 milyon dolara alıcı buldu.

  4. Stay Free

  En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?

  NFC dünyasında en pahalı eserlerden biri de Edward Snowden‘e ait Stay Free. Fiyatı tam tamına 5.4 dolar. NFT Stay Free, NFT ekibinin kullanıcıların NFT'lerini hırsızlık ve kayıptan korumalarını sağlayan yeni bir projedir. Proje, sanatçıların çalışmalarını yüklemeleri için bir platform sağlar ve kullanıcıların, yaratıcı ortaklar altında lisanslanan yaratıcı çalışmaları aramasına ve indirmesine olanak tanır. Proje ayrıca sanatçılar ve kullanıcılar arasında tartışma ve işbirliği için çevrimiçi bir forum sağlıyor.

  5. World Wide Web Kaynak Kodu

  En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?

  5,4 milyon dolardan satılan NFC, Tim Berners Lee tarafından geliştirildi. Bu eser zaman damgalı kaynak kod dosyaları, kodun oluşturulmasının bir video animasyonu, mühendisin bir mektubu ve koda ilişkin tasarladığı dijital posteri içiyor. Toplamda 4 farklı eser bulunuyor içerisinde.

  6. Ocean Front

  En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?

  En pahalı eserler arasında Ocean Front bulunuyor. Fiyatı 6 milyon dolar. Beeple‘ın iklim değişikliğinin tehlikelerini anlatan “Everydays” başyapıtlarından.

  7. Crossroad

  En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?

  Bu eserin fiyatı 6.6 milyona alıcı buldu. Eski ABD Başkanı Donald Trump‘ın 2020 ABD başkanlık seçimlerini kaybettikten sonraki tasvirini soyutlayan bir eserdir. Hareketli olan NFT'nin fiyatı dudak uçuklatıcı.

  8. CryptoPunk #7804

  En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?

  NFT CryptoPunk #7804, dünyadaki en eşsiz ve nadir dijital varlıklardan biridir. Şimdiye kadar yapılmış sadece 9.000'den biri olan ultra nadir bir CryptoPunk'tur ve Ethereum blok zinciri tarafından doğrulanmıştır. Bu NFT'yi bu kadar özel ve değerli yapan şey tasarımıdır. Bu CryptoPunk, dünyaca ünlü sokak sanatçısı Banksy tarafından yaratılmıştır ve onun ikonik fare karakterine sahiptir.
  Bu, ilk ve tek doğrulanmış Banksy CryptoPunk'tur ve onu gerçekten türünün tek örneği bir varlık haline getirir. Ayrıca, açık artırmada 617.000 $ 'a ulaşan en yüksek fiyatlı CryptoPunk'tur.

  9. CryptoPunk #3100

  En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?

  NFT CryptoPunk #3100, benzersiz, sanal bir tahsil edilebilir karakteri temsil eden dijital bir varlıktır. CryptoPunk #3100, blok zinciri tabanlı CryptoPunks oyununun ilk günlerinde sanatçı Matt Hall tarafından yaratılan 10.000 farklı tahsil edilebilir karakterden biridir. Her CryptoPunk, bir algoritma tarafından oluşturulmuş 8x8 piksellik bir görüntüdür ve her biri tamamen benzersizdir. CryptoPunk #3100 ender görülen bir karakterdir, çünkü saçları dolu bir avuç CryptoPunk'tan biridir.

  CryptoPunk #3100, "Pomp" olarak bilinen kripto toplayıcı tarafından Aralık 2017'de 100 ETH veya yaklaşık 17.000 $ karşılığında satın alındı. CryptoPunk #3100 şu anda Ethereum blok zincirinde saklanıyor ve mülkiyeti akıllı bir sözleşme ile doğrulanıyor. CryptoPunk #3100, nadir bulunan ve değerli bir dijital varlıktır ve değiştirilemez tokenin (NFT) ilk örneklerinden biridir.

  10. The First 5,000 Days

  En Pahalı NFT Örnekleri ve Fiyatları Nelerdir?

  69 bin dolara satılan NFT Beeple olarak da bilinen Mike Winkelmann adlı dijital sanatçı ve grafik tasarımcı tarafından yapılmıştır. Proje, her biri NFT alanı tarihinde bir günü temsil eden 5.000 NFT koleksiyonunu içeriyor.

  Diğer NFT Örnekleri Nelerdir?

  NFT'ler hala erken aşamadadır ve zaman içinde nasıl gelişecekleri görülmeye devam etmektedir. Bununla birlikte, şimdiden göz atmaya değer bir dizi heyecan verici NFT örneği var.

  Bir NFT'nin en iyi bilinen örneklerinden biri Cryptokitties'tir. Cryptokitties, oyuncuların dijital kedileri yetiştirmesine, toplamasına ve takas etmesine izin veren dijital bir oyundur. Cryptokitties, blockchain teknolojisini kullanan ilk oyunlardan biriydi ve kısa sürede sansasyon yarattı.

  NFT'nin başka bir örneği Decentraland'dır. Decentraland, bir blok zinciri üzerinde çalışan sanal bir dünyadır. Kullanıcılar Decentraland'da sanal arazi satın alabilir, satabilir veya ticaret yapabilir ve ayrıca kendi sanal evlerini inşa edebilir ve özelleştirebilir.

  Son olarak, bir NFT'nin en umut verici örneklerinden biri WAX jetonudur. WAX, kullanıcıların sanal varlıklarla ticaret yapmasına olanak tanıyan blok zinciri tabanlı bir platformdur. WAX'ın kendi pazar yeri vardır ve ayrıca kullanıcıların kendi pazar yerlerini oluşturmalarına olanak tanır. WAX zaten bir dizi büyük oyun şirketi tarafından kullanılıyor ve bir NFT'nin en umut verici örneklerinden biri.

  NFT Örneklerine Nereden Bakılır?

  NFT örnekleri bulabileceğiniz birkaç yer var. Bir yer, birçok NFT'nin oluşturulduğu ve ticaretinin yapıldığı Ethereum blok zinciridir. NFT'leri Bitcoin, Tron ve EOS gibi diğer blok zincirlerinde de bulabilirsiniz. NFT örneklerine bakmak için başka bir yer sosyal medyadır. Twitter, Reddit ve Telegram gibi platformlar. NFT'leri satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz OpenSea ve Rarible gibi NFT pazar yerleri de vardır.

  Son olarak, NFT'leri video oyunlarında da bulabilirsiniz. Örneğin, Decentraland oyununun, oyun içi varlıkları satın almak için kullanılabilecek MANA adlı kendi para birimi vardır. CryptoKitties oyununun ayrıca dijital kedileri satın almak ve takas etmek için kullanılabilecek ETH adlı kendi para birimi vardır.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 2
 • Almadım ama su maymun sanırım 10.000 dolar seviyelerinde.

 • Bayc, mayc, moonbirds , degods en pahalılar bunlardı bi ara bayc 140 eth floor yani taban fiyattı bi ara moonbirds 30-40 eth flooru gördü 1 eth o zamanlar 3000 dolardı. Bu nft lerin özellikleri cüzi miktarlara mint edilip sonradan değerlenmesi. Geçen sene Nisan ayında bir nft mintledim henüz nft hype başlamadan tahmin ederek mintlemiştim ama değerlenmedi flow ağında olduğu için ben mauro diye bir sanatçının nftleriydi ama değerlenmedi maalesef

 • KS'ye once NFT ne demek onu sorman lazimdi knk. Burada cogu kisi bilmez