+1 yıl

Forstalk Nedir? Forstalk Uygulaması Güvenli mi?

Forstalk diye bir uygulama duydum. Nedir bu Forstalk? Güvenli mi?
1 2

Çok Süper Cevap

 • Forstalk Nedir?

  Son zamanlarda sosyal medya kullanımlarında ciddi bir artış olduğu herkesin malumu. Özellikle yoğun Instagram kullanımı beraberinde birçok stalk uygulaması çıkmasının önünü açmıştır. Forstalk, bu stalk uygulamalarından bir tanesidir.

  Forstalk Nedir? Forstalk Uygulaması Güvenli mi?

  Forstalk, profilinize kimin baktığını, ne zaman baktığını ve hangi gönderilerinize baktığını göstermektedir. En azından bunu iddia ediyor. Uygulama sayesinde çok sık merak edilen “Profilime kim baktı?” sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Ancak hesabınızın güvenliği konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

  Forstalk Uygulaması Güvenli Mi?

  Son zamanlarda oldukça sık sorulan sorulardan bir tanesi de “Forstalk güvenli mi?” sorusudur. Bu ve benzeri uygulamalar maalesef pek güvenli uygulamalar değildir. Instagram hesabınız ile giriş yapmanızı isteyen bu uygulamalar, genelde beğeni hilesi veya takipçi hilesi satan yerlere sizin şifrenizi verir.

  Şifreniz takipçi hilesi veya beğeni hilesi satan yerlere verildikten sonra hesabınız sizden bağımsız olarak birilerini takip etmeye ve gönderilerini beğenmeye başlar. Bu yüzden Forstalk gibi uygulamaları kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Forstalk Kullanıcı Yorumları Neler?

  Forstalk uygulaması yorumlarına baktığınız zaman birçok iyi yorum görebilirsiniz. Bu yorumlar genelde sahte yorumlardır. Diğer yandan bu olumlu yorumların arasında “Sakın girme hesabına giriyorlar” veya “Benim hesabımdan iznim olmadan paylaşım yapıyor” gibi yorumlarda görebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğim gibi bu tarz uygulamalardan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederim.

  Elimden geldiğince Forstalk nedir, ne işe yarar ve Forstalk kullanıcı yorumları nelerdir sorularına yanıt vermeye çalıştım. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • kullanınca hesaplarınızın birden bire tanımadığınız kişileri takip ettiğini görebilirsiniz aşslkdalsk

 • O neymiş

 • hayır güvenli değil hesabın gidebiliyo illa girmen gerekiyosa fake hesap aç ordan gir bence

 • Ne işin var senin orada