+1 yıl

Freeletics Kullananlar? Nasıldır, Fiyatına Değer mi Sizce?

Evde spor yapmaya başlamak istiyorum. Freeletics'i duydum, kullananlar var mı aranızda? Freeletics nasıl bir uygulamadır, fiyatına değer mi?
0 0

Çok Süper Cevap

 • Freeletics Nedir? Nasıl Bir Uygulama? Özellikleri Nelerdir?

  Freeletics Almanya’da ortaya çıkıp sonrasında bütün dünyada popüler olan bir egzersiz uygulaması. Uzmanlar tarafından hazırlanmış beslenme programları ve egzersiz programları ile kilo alma ve kas yapabilirsin. Ayrıca Freeletics ile kilo verme ve inatçı yağlardan kurtulma antrenmanlarını da uygulayarak istediğin vücuda kavuşabilirsin.

  Freeletics Kullananlar? Nasıldır, Fiyatına Değer mi Sizce?

  Freeletics Nasıl Kullanılır? Özellikleri Nelerdir?

  Uygulamada sadece vücut ağırlığı ile yapılacak antrenmanlar bulunduğundan dolayı herhangi bir ekipman alman gerekmiyor. Yüksek tempo ile çalışarak kendi vücut ağırlığınla da istediğin vücudu yapman mümkün, Freeletics bunu sağlıyor. Antrenmanlar 5 ile 30 dakika arasında sürüyor. İlk başta hareketler çok zor gelse de sonrasında vücudun alışıyor ve daha rahat yapabiliyorsun.

  Freeletics Ücretleri / Fiyatlandırması Nasıl?

  Ücret konusunu açıklamak gerekirse, üyelik ücretsiz bir şekilde alınabiliyor ve ilk egzersizler bedavaya yapılabiliyor ama sonrasında beslenme programı ve 15 haftalık bir egzersiz programını alabilmek için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor, bunun fiyatını 40 Euro’ya yakın bir fiyat olarak hatırlıyorum. Freeletics Türkiye’ye özel fiyatlandırmada bulunmadığı için ücretleri biraz yüksek gelebilir.

  Freeletics Kullananlar? Nasıldır, Fiyatına Değer mi Sizce?

  Freeletics Fiyatına Değen Bir Uygulama mı? İşe Yarıyor mu?

  Fiyatları yüksek gelmeyecekse indirmeni tavsiye ederim çünkü senin vücuduna özel bir program ile en doğru antrenmanı yapmanı sağlıyor. Kendi internet siteleri üzerinden Freeletics kullananlara bakabilirsin.

  Eğer maddi durumun el vermiyorsa Youtube üzerinden evde yapılacak antrenmanlara bakıp oradan sana uygun olan antrenmanı seçerek evde çalışmaya başlayabilirsin. Freeletics kadar hızlı sonuç almasan da vücudun yavaş yavaş toplayacaktır. Freeletics uygulamasında daha hızlı sonuç almanın sebebi ise tamamen programın profesyoneller tarafından hazırlanıyor oluşu.

  Freeletics nedir, özellikleri nelerdir, fiyatına değer mi, işe yarıyor mu? Gibi sorulara cevap vermeye çalıştım, umarım işine yarar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
 • Adam namaz kılıyor sandım ya 😂😂

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?