+1 yıl

En Uygun ve Kaliteli Mikrodalga Fırın Hangisi?

En kullanışlı ama en ucuz mikrodalga fırın sizce hangisi? Evde dondurulmuş hazır gıda tüketimi bir hayli arttı. Eski mikrodalga fırınımız ise bu trafiğe dayanamayıp bizi yarı yolda bıraktı. Onun için yeni bir mikrodalga fırın arayışı içerisine girdik.
en ucuz mikrodalga fırın
en ucuz mikrodalga fırın
En Uygun ve Kaliteli Mikrodalga Fırın Hangisi?
Vestel Midi MikroDalga Fırın
A seç
En Uygun ve Kaliteli Mikrodalga Fırın Hangisi?
Arçelik Ankastre MikroDalga Fırın
B seç
En Uygun ve Kaliteli Mikrodalga Fırın Hangisi?
Samsung MikroDalga Fırın
C seç
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızım Erkeğim
2 1

En İyi Erkek Görüşleri

 • Mikrodalga fırınlar evimizin olmazsa olmaz beyaz eşyalarından bir tanesi haline geldi. Hele ki yoğun bir hayat yaşıyorsanız ve yemek yiyebilecek kısıtlı bir zamanınız varsa, mikrodalga fırınlar hayat kurtarıcı olabiliyor.

  En iyi mikrodalga fırını seçerken birkaç kriteri göz önünde bulundurmalısınız. İç hacmi, program sayısı, fiyatı ve genel performansına bakarak en iyi mikrodalga fırını seçebilirsiniz. Sizin için bir mikrodalga tavsiye listesi hazırladım. Buradaki modellerden bir tanesini seçebilirsiniz.

  En İyi ve En Ucuz Mikrodalga Fırın Hangisi?

  1- Samsung GE83X/AND

  En Uygun ve Kaliteli Mikrodalga Fırın Hangisi?

  Tartışmasız en iyi beyaz eşya markaları arasında bulunan Samsung, mikrodalga konusunda da oldukça iyi bir noktada. Samsung GE83X/AND modelinde 23 lt geniş bir hacim, hızlı defrost özelliği, 99 dakika pişirme özelliği gibi birçok özellik bulunuyor. En iyi mikrodalga fırın listemizde ilk sırada olan bu ürünün fiyatı 900 TL civarı.

  2- Awox AWX-H20

  Awox AWX-H20
  Awox AWX-H20

  En ucuz mikrodalga fırın modellerinden bir tanesi olan Awox AWX-H20, kullanış bakımından diğer mikrodalga fırınların arkasında kalmıyor. Bu mikrodalga fırının iç hacmi 20 lt’dir. Buz çözme fonksiyonu, 35 dakikaya kadar zamanlayıcı, pişirme sonu uyarıcısı gibi birçok özelliği bulunuyor. Fiyatı ise 450 TL civarı.

  3- Arçelik MD 674

  Arçelik MD 674
  Arçelik MD 674

  Yerli beyaz eşya markamız olan Arçelik tarafından üretilen Arçelik MD 674 mikrodalga fırını da en iyi mikrodalga fırınları arasında yer alıyor. 30 dakikaya kadar pişirme süresi, 5 kademeli güç düğmesi bulunuyor. Bunun dışında 20 litredir. Özellikleri arasında buz çözme özelliği de bulunuyor. Fiyatı ise 750 TL civarında.

  4- Hotpoint Ariston MWHA 2031

  Hotpoint Ariston MWHA 2031
  Hotpoint Ariston MWHA 2031

  Hotpoint Ariston markasına ait bu mikrodalga fırın, oldukça kullanışlı ve dayanıklı bir yapıya sahip. Dijital kontrol paneli ve tek tuşla açılıp kapanma özelliği kullanımda kolaylık sağlıyor. Ayrıca çocuk kilidi ile çocuklarınıza karşı tehlikeli bir cihaz olmaktan çıkıyor. 20 litre iç hacmi ve 5 kademeli güç ayarı bulunuyor. Fiyatı ise 600 TL civarında.

  5- Vestel MD-20 MB

  Vestel MD-20 MB
  Vestel MD-20 MB

  Başka bir yerli markamız olan Vestel de tıpkı Arçelik gibi mikrodalga fırın konusunda gayet başarılı üretimler yapıyor. 30 dakikaya kadar ayarlanabilir zamanlayıcısı, 5 farklı güç kademesi bulunuyor. Buz çözme özelliği de bulunuyor. Fiyatı 650 TL civarı.

  6- Bosch HMT72G420

  Bosch HMT72G420
  Bosch HMT72G420

  Dev Alman beyaz eşya markası Bosch, bu mikrodalga fırın modelinde birçok özellik bulunduruyor. 60 dakikaya kadar zaman ayarı ve 5 kademeli güç ayarı bulunuyor. Bunun dışında hızlı buz çözme özelliği bulunuyor. Ayrıca içerisinde bulundurduğu ızgara sayesinde kısa sürede ızgara yapabiliyorsunuz. Fiyatı ise 1000 TL civarında.

  7- Altus Almd-20

  Altus Almd-20
  Altus Almd-20

  Altus Almd-20 hem uygun fiyatlı hem de oldukça kullanışlı bir mikrodalga fırındır. 20 litre iç hacmi bulunan mikrodalga fırın, 30 dakikaya kadar zamanlayıcıya ve 5 farklı ayarlanabilir güç programına sahiptir. Buz çözme fonksiyonu da mevcuttur. Fiyatı ise 650 TL civarında.

  8- Beko Bmd 2090 Ds Solo

  Beko Bmd 2090 Ds Solo
  Beko Bmd 2090 Ds Solo

  Beko tarafından üretilen ve en iyi mikrodalga fırın listemize giren Bmd 2090 Ds Solo, oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Kontrol paneli sayesinde oldukça kolay bir kullanımı vardır. 20 litre iç hacmi, 6 farklı güç seçeneği ve 30 dakikaya kadar ayarlanabilen pişirme zamanlayıcısı bulunmaktadır. Fiyatı ise ortalama 800 TL civarındadır.

  9- Renno Md3

  Renno Md3
  Renno Md3

  Renno Md3 modeli de tasarım açısından güzel bir mikrodalga fırın. Dijital gösterge paneli hem güzel bir görüntü hem de kolay bir kullanım sunuyor. 20 litre iç hacmi, 9 farklı güç ayarı bulunuyor. Alabileceğiniz en iyi mikrodalga fırınlardan bir tanesidir. Fiyatı ise 950 TL civarıdır.

  10- Goldmaster GMW-7417 Pratico

  Goldmaster GMW-7417 Pratico
  Goldmaster GMW-7417 Pratico

  Goldmaster tarafından üretilen GMW-7417 Pratico, 20 litre iç hacme sahip bir mikrodalga fırındır. 35 dakikaya kadar ayarlanabilir zamanlayıcı ve 5 farklı güç programı bulunuyor. Buz çözme ve işlem sonu uyarısı gibi kullanışlı özellikleri mevcut. Ürünün fiyatı ise 750 TL civarında.

  11- Fakir Mw70200 S

  Fakir Mw70200 S
  Fakir Mw70200 S

  Beyaz eşya sektörünün liderlerinden bir tanesi olan Fakir, mikrodalga fırın konusunda da kalitesini gösteriyor. Çoklu zaman ayarı ve 5 güç ayarı bulunuyor. Bunun dışında 20 litrelik bir iç hacmi bulunuyor. Fiyatı 900 TL civarında.

  12- Dijitsu MD10

  Dijitsu MD10
  Dijitsu MD10

  Dijitsu MD10 modelinde dokunmatik bir kontrol paneli bulunuyor. Genel anlamda oldukça hoş bir tasarımı bulunuyor. 20 litrelik bir iç hacmi bulunuyor. Bunun dışında birçok özel pişirme modları bulunuyor. Özel pişirme modları sayesinde her yemeği tam kıvamında pişirebiliyorsunuz. Bu kadar çok özellik bulunduran Dijitsu MD10’un fiyatı sadece 650 TL.

  13- Korkmaz Nerowave

  Korkmaz Nerowave
  Korkmaz Nerowave

  Ülkemizin markalarından bir tanesi olan Korkmaz, Nerowave mikrodalga fırın modelinde birçok özellik sunuyor. 35 dakikaya kadar ayarlanabilir zamanlayıcı, 5 kademeli güç ayarının yanı sıra buz çözme ve hızlı pişirme fonksiyonları bulunuyor. Bunun dışında pişirme bitiş sinyali gibi klasik özellikler de bulunuyor. Fiyatı ise 950 TL civarında.

  14- Siemens HF12G240

  Siemens HF12G240
  Siemens HF12G240

  Dünyanın önde gelen beyaz eşya markalarından bir tanesi olan Siemens, HF12G240 modelini 17 litrelik bir iç hacimle üretmiş. İçerisinde bulunan ızgarası sayesinde ızgara yemekleri de pişirebiliyorsunuz. 5 farklı güç modu ve ayarlanabilir zamanlayıcısı bulunuyor. Fiyatı 1500 TL civarında.

  15- Telefox P-20

  Telefox P-20
  Telefox P-20

  En ucuz mikrodalga modellerinden bir tanesi olmasına rağmen oldukça kullanışlıdır. 20 litre iç hacmi bulunuyor. Bunun dışında 5 farklı mikrodalga ayarı ve 35 dakikaya kadar ayarlanabilen zamanlayıcısı mevcut. Buz çözme fonksiyonu ve pişirme bitiş sinyali de özellikleri içerisinde yer alıyor. Fiyatı ise 450 TL civarı. Yani listedeki en ucuz mikrodalga modelleri arasında yer alıyor.

  En iyi ekmek yapma makinesi önerileri için linke tıklayabilirsiniz.

 • Arçelik ankastre olduğu için her evde kullanıma uygun olmayabilir, çünkü her evde ankastre mikrodalga fırın yeri yok. Samsung ile vestel arasında isimden başka fark yok. Yerli olsun bizim olsun da denebilir, isim önemli marka severim de. Bence Samsung bir tık önde

 • Samsung teknolojik olarak devamlı kendini yeniliyor malzeme kalitesi iyi garantinsüresi 7 yıla çıkabiliyor.

En İyi Kız Görüşleri

 • Arçelik kaliteli ürün bende memnuniyetle kullanıyorum..

 • Siemens. En uygun olanlardan fazla bisey beklenmez

  Hazır yiyecekleri ısıtmak için en uygun mikrodalga fırın hangisi?
  • Bana ulasabilir misin a.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

29 43
 • Miele ürünleri bence

 • Arçelik vintage mikrodalga fırın tercih edebilirsiniz

  En Uygun ve Kaliteli Mikrodalga Fırın Hangisi?

  Vintage tasarımı şık duruşuyla mutfak dekorasyonunuza sıradandan çok uzak bir hava katcak arçelik vintage mikrodalga fırın görüntüsünün yanı sıra size mutfakta pratik bir yardımcı olmayı da ihmal etmiyo vintage mikrodalga fırın solo bir ürün olduğu için kullanmaya başlamadan önce herhangi bir kurulum işlemi gerektirmez 800W’luk mikrodalga çıkış gücüne sahip ürün 5 güç kademesine sahip standart bir buz çözme özelliğine sahip olan ürünün ağırlığı ortalama 10kg ürünün ölçüleri 35.5 cm derinlik 45 cm genişlik ve 25.5 cm yükseklik olmakla birlikte ortalama 20 litrelik geniş iç hacmi ve 27 cm’lik döner tabla çapıyla tek seferde daha fazla yiyeceği hazırlamanıza destek olur dijital saat göstergesi ile kullanım esnasında süreyi kolayca kontrol edebilmenize olanak sağlarken mekanik kontrol paneli sayesinde uzun ömürlü kullanım sunuyo

 • Samsung der ve susarım 😶

 • Bence ger evde olmasi gereken bir cihaz. Bazen cok ise yariyor

 • Sağlıklı değil ama alınacaksa, arçelik..

  • Ben bu saglik duzeyini araştırdım. Sistem radyasyon usulu calissa da. Maddedeki su molekullerini titrestirip isinmasiyla calisan bir makinedir dendi. Dunya uzerinde mikridalgadan ölen cikmadi dendi. Hem zaten basit isindigi icin de basitce de soğuyor.

 • Samsung

 • Ortalama fiyatlı her zaman tercihim olmuştur :)