+1 yıl

İnstagram profilime kim baktı nasıl öğrenebilirim?

İnstagram profil bakma uygulaması
İnstagram profil bakma uygulaması
Ya hani bazı programlardan Instagram profiline kimler bakıyor görebiliyormuşuz ya. İşte o nasıl yapılıyor? İnstagram'da profilime kim baktı nasıl öğrenebilirim?
3 2

Çok Süper Cevap

 • Merhaba🌺👋

  İnstagram profilime kim baktı nasıl öğrenebilirim?

  Uzun süredir Instagram kullancısıyım. Eskiden daha çok aktif kullanırdım. Bilmen gerekiyor ki İnstagram kendi bünyesi içinde bir hizmet olarak böyle bir özelliği kullanıcılarına sunmuyor.
  Ancak İnstagram için İnsta profilime kim baktı konularında birçok şey için harici uygulamalar çıktı. Güvenlik konusu kesinlikle tartışılır. Çünkü genellikle kullanıcı adın ve şifren ile giriş yapmanı isteyen harici uygulamalar ve uzantılar ile hesabının çalınabilme olasılığı var.

  Ayrıca bunu öğrenmenin bazı masum ve basit taktiği de var.

  İnstagram profilime kimin baktığını nasıl öğrenebilirim?

  • Birincisi çokta garanti olmayan yöntem olan “hikaye paylaşmak
  Hikaye
  Hikaye

  Sadece müzikte olsa paylaş. Böylece kişi merak edip hikayeni açtığında hikayeni görüntüleyenler kısmından kimler bakmış profiline, görebilirsin. Instagram profilime gizlice bakanlar görürsün böylelikle.

  .
  .

  Ama tabi ki bazı insanlar tam bir stalker oluyor. Karda yürüse izini belli etmeyecek olan bu sinsi stalkerlar maalesef hikayeyi açıp bakmak gibi bir hata yapmazlar 😄🤭

  Instagram profilime gizlice bakanlar
  Instagram profilime gizlice bakanlar

  Profilde gölge gibi dolaşan stalkerlar bu basit numaraya düşmeyeceği için harici uygulamalar kullanmak durumunda kalabilirsin.

  Ancak bu uygulamaların kesinlikle doğruları gösterdiğini de söyleyemem. Takipçilerin veya takip ettiklerin arasından rastgele insanları sana gösteriyor olabilirler.

  Yinede kesinlikle ama kesinlikle hesap güvenliğin tehlikeye gireceği için sana bu tarz uygulamaları kullanmanı önermiyorum. Olsun önemli değil ben yinede bakacağım diyorsan telefonunun mağazasına appstore ve google play store gibi mağazalara girerek “İnstagram profilime kim baktı” yazıp aratırsan karşına birçok uygulama çıkacaktır. 3. Taraf uygulama dolu bu konuda. Genel olarak uygulamaya gelen yorumları okuyarak kendi tercihini yapabilirsin. Uygulamadaki yorumlar bile sahte olabilir. Hiçbir şekilde güvenli olmadığını sakın unutma.

  İnstagram'da profilime kim baktı
  İnstagram'da profilime kim baktı

  soruna cevap olabilmişimdir umarım. Ve umarım hesabını çaldırmazsın♥️

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 3
 • Profilinizi kimin görüntülediğini size göstermeyi vaat eden uygulamaların çoğu para kazanmak için sahte yazılımlardır, bilgilerinizi ikincil taraflarla paylaşırsınız.

 • Onun için ücretli uygulamalar var ücretsizlerde var ama onlar pek güzel çalışmıyor yani yapana kadar diyorsun ki keşke para verseydim ücretlisini kullansaydın ücretli uygulamayı kullanmak en mantıklısı

 • Öğrenince ne olacak diye sorsam..

 • Bakılsa ne olur bakılmasa ne olur bırakın şu faydasız uygulamaları

 • ne gerek var ergen işleri onlar
  ayrıca şifreni veriyorsun, hesap çalınıyor öyle