+1 yıl

Instagram Takipten Çıkanlar Nasıl Bulunur? Takibi Bırakanları Görme?

Selam,
Instagram takip etmeyenler nasıl bulunur? Instagram takipten çıkanları nasıl görebilirim? Unfollow edeyim ben de boşa yer kaplamasın arkadaşlar. Uygulaması var mı bu şekilde?

0 1

Çok Süper Cevap

 • Instagram Takibi Bırakanları Bulma Yolları Nelerdir?

  Instagram'da takibi bırakanlar çeşitli yöntemlerle bulunabilir. Bu yöntemleri öğrenmeden önce kişilerin neden Instagram'dan takibi bıraktıklarını bilmek önemlidir. Instagram’da karşılıklı takip çok kullanılan bir terimdir. Çoğumuz, bizi takip etmeyen kişileri takip etmemeyi tercih ediyoruz. Karşılıksız takip ettiğimiz insanlar genelde ünlüler, sayfalardır. Ancak bazı durumlarda takip ettiğimiz bir kişi bizi takipten çıkabiliyor ve bir anda takipçi sayısı eksiliyor.

  Bu durumlarda takipten çıkan kişiyi bulup siz de takibi bırakmak isteyebilirsiniz. Maalesef Instagram, kimin takipten çıktığını direkt olarak bildirim veya başka bir yol ile iletmiyor. Bu gibi durumlarda Instagram takip etmeyenleri bulma için uygulayabileceğiniz birkaç yöntem bulunuyor.

  Instagram Takipten Çıkanlar Nasıl Bulunur? Takibi Bırakanları Görme?

  IOS için Instagram Takip Etmeyenleri Bulma Yolları Nelerdir?

  1- IOS Cihazınız için Instagram Takip Etmeyenler Uygulaması İndirin

  IOS cihazlar için geliştirilen ve AppStore’da yayınlanan uygulamalardan bir tanesini indirebilirsiniz. Bu alanda size Reports Pro uygulamasını önerebilirim. Bunun dışında Follow Meter uygulamasını da kullanabilirsiniz. İkisi de Instagram takipten çıkanları bulmak için iyi uygulamalar ve kullanımları çok basit.

  2- IOS Cihazınızda Takipçilerinizi Kontrol Edin

  Çok fazla takipçisi olanlar için verdiğim ilk yol daha uygun fakat çok fazla takipçiniz yoksa takip edilenler ile takipçileri kontrol edip kimin takipten çıktığını bulabilirsiniz. Biraz daha zahmetli bir yoldur ama Instagram geri takip etmeyenleri bulmak için kullanılabilecek yollardan bir tanesidir.

  Android için Instagram Takip Etmeyenleri Bulma Yolları Nelerdir?

  1- Google Play’den Instagram Takip Etmeyenler Uygulaması İndirin

  Tıpkı iOS cihazlarda olduğu gibi instagram takip etmeyenleri bulmanın en kolay yolu, Android için geliştirilen uygulamalardan bir tanesini kullanmaktır. Google Play üzerinden Follow Cop ve Follow Meter uygulamalarını önerebilirim.

  2- Android Cihazınızdan Takipçilerinizi Kontrol Edin

  Android cihazınız üzerinden Instagram uygulamasına girdikten sonra takipçiler ve takip edilenler kısımlarını kontrol edin. Çok yüksek sayıda takipçiniz yoksa kısa sürede kimin takipten çıktığını bulabilirsiniz. Yüksek sayıda takipçiniz varsa biraz zamanınızı alabilir.

  Bilgisayardan Instagram Takip Etmeyenleri Bulma Yolları Nelerdir?

  Bilgisayar üzerinden de sizi takip etmeyenleri bulabilirsiniz. Bunun için bilgisayarınızda tarayıcı ve ofis programlarının olması yeterli. Bilgisayardan instagram takibi bırakanları bulmak için yapmanız gerekenleri tek tek anlatayım.

  Instagram Takipten Çıkanlar Nasıl Bulunur? Takibi Bırakanları Görme?
  • Tarayıcıdan Instagram’a girin ve kullanıcı adınız ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapın.
  • En sağ üst köşedeki Profil işaretinize tıklayın.
  • Profil sayfanıza gittikten sonra kullanıcı adınızın yanında bulunan “Profili düzenle” kısmına tıklayın.
  • Profil düzenleme sayfasının altında sol menüde en altta bulunan “Gizlilik ve Güvenlik” butonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan sayfada “Hesap Verileri” başlığının altında bulunan “Hesap verilerini görüntüle” yazısına tıklayın.
  • Buraya tıkladıktan sonra karşınıza gelen sayfada sağ tarafta bulunan “Bağlantılar” başlığını bulun. Buradan ilk olarak “seni takip edenler” kısmının altındaki “tümünü gör” butonunun üzerine gelin ve sağ tıklayarak bağlantıyı yeni sekmede açın.
  • Ardından “takip ettiğin hesaplar” yazısının altında bulunan “tümünü gör” tuşuna sağ tıklayın. Böylece bağlantıyı yeni sekmede açabilirsiniz.
  • İki sekmeyi açtıktan sonra ikisinde de “Daha fazlasını gör” yazan mavi butona tıklayarak sizi takip eden ve sizin takip ettiklerinizin hepsi karşınıza çıkacaktır.
  • Bilgisayarınızdan Excel’e girin. Excel’e geçtikten sonra takip edenler ve takip ettiklerinizi ayrı ayrı sütunlara yapıştırın.
  • Yerleştirme işlemini yaptıktan sonra A sütunu seçiliyken sağ üstte bulunan “koşullu biçimlendirme” yazısının üstüne gelin ve “yeni kural” butonuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan pencereden “biçimlendirilecek hücreleri belirlemek için formül kullan” seçeneğine tıklayın. Altta bulunan formül bölümüne “= EĞERSAY ($B$1:$B$30” formülünü yazın ve biçimlendir seçeneğine basın. Ardından aynı işlemi B sütunu için uygulayın.
  • Sonrasında formülün yazılı olduğu bölüme “;” işareti yani noktalı virgül ekleyin. A sütununda A1’in üzerine gelip formülde A1 yazısı çıkana kadar F4 tuşuna tıklayın. Formülde A1 yazısı belirdikten sonra formülün devamına “)=0” yazın. Daha sonra “biçimlendir” yazısına tıklayın.
  • Karşınıza çıkan pencereden “dolgu” kısmına geçerek renk seçimi yapın ve “tamam” deyin. Son olarak kuralı oluşturmak için yeniden “tamam” tuşuna basın.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra sizi takip etmeyenler seçtiğiniz renk ile ortaya çıkacaktır.

  Biraz uzun bir işlem ama uygulama indirmeden instagram takip etmeyenleri bulmak istiyorsanız kullanabilirsiniz.

  Instagram Geri Takip Etmeyen Uygulamaları Güvenli mi?

  Instagram geri takip etmeyen uygulamaları son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Bu uygulamaları hem APK olarak hem de uygulama mağazalarından bulabilirsiniz. Benim tavsiyem, APK indirmemeniz yönünde. Appstore veya Google Play üzerinden indirilebilen programları ise yorumlara ve puanlara bakarak indirebilirsiniz. Bu alanda güvenilir olduğu kadar güvenilir olmayan program da mevcut.

  Instagram gizli profile nasıl bakılır diye merak ediyorsan ilgili soruya linkten bakabilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

5 0
 • Birkaç uygulama var ama çoğu para istiyor zaten. Bir de güvenilir mi emin değilim açıkçası. En iyisi tek tek bakmak kim takip ediyor kim etmiyor diye.

 • Hiç uygulama indirmene gerek yok takipcilerine bak takip ettiklerin takipçi listende yoksa sende çıkar onları..

 • İnProfile diye bir uygulama var oradan bulabilirsin ama haberin olsun paralı uygulama

  • Paralı mı

 • takipi bırakanlar diye bir uygulama var ücretsiz Bayadır kullanıyorum sadece güven olsun diye 1 aydan 1 aya şifremi değiştiriyorum ne olur olmaz hiç sıkıntı yaşamadım play store dan falan indirebilirsin güzel bir uygulama

 • Google storeue yaz takipçi analizi indir