10 gü

İnstagramda fake hesabım engellendi, cihazımda açık olan tüm hesaplarda engellendi?

Arkadaşlar bir arkadaş benim kendi instagram hesabım ile bağlantılı olmayan bir sahte hesabı engelledi. Fakat sırf aynı cihazda açık olduğu için benim kendi hesabımdanda artık o arkadaş görüntülenmiyor. Sadece kendi hesabım değil cihazımda daha önceden açık olan hesaplardan da görüntülenmiyor. Belki telefondan kaynaklıdır diye bilgisayardan denedim bilgisayardan da görüntülenmiyor. Sırf aynı cihazda açık olduğu için tüm hesaplardan engellenmesi mantıksız geliyor. Engellenen hesapla numara, e-posta vs aynı değil. Bu sorunu nasıl çözebilirim. İnstagrama sorun bildirdim ama dönüş yapacaklarını düşünmüyorum.

Yardımcı olabilir misiniz lütfennnnnnn

Okumaya devam

0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • İnstagramda yeni özellik olarak bir süre önce geldi bu. Biri senin herhangi bir hesabını engellemek istediğinde 2 seçenek çıkıyor. Birinde sadece o hesabı engelliyor diğerinde senin oluşturabileceğin tüm hesapları engelleyebiliyor. Bir hata yok yani. 2. seçeneği seçmiş bütün hesaplarını engellemiş.

    • Oluşturabileceğin ama, o an cihazımda açık olmayan hesaptan bile engellenmiş. Engellenen hesapla tek ortak özellik aynı cihaz üzerinden açık olmaları. Sadece bu mantıklı gelmiyor. Sırf o an benim hesabım açık diye ben neden engelleniyorum.

    • Aynı cihaz üzerinde açık olduğu için birlikte saymış demek ki.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

    Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?