+1 yıl

IPhone 11 mi Poco X3 Pro mu?

2 telefon arasında çok kararsızım, Xiaomi telefonlarını hiç kullanmadım, ne kadar dayanıklılar veya ne kadar süre kasmadan, donmadan götürürler bilmiyorum. 2017'den beridir iphone 6 kullanıyorum ve emin olun telefon artık eskimese, güncellemeler almaya devam etse kullanırım. Fiyatları aynı olsa gözüm kapalı iphone 11 alırım ama aralarında tam 2 kat fark var biri 5200 diğeri 10800. Yardım eder misiniz anlatarak. Bazıları iphone al xiaomi gibi elinde kalmaz bozulmaz kasmaz sonuçta yıllarca kullanıcaksın diyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz?
IPhone 11 mi Poco X3 Pro mu?
IPhone 11
A seç
IPhone 11 mi Poco X3 Pro mu?
Poco X3 Pro
B seç
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kızım Erkeğim
0 1

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • sarj için poco
  hız için iphone

  ikisinide kullandım poco ipnone 11 in tırnagı etmez. sarj konusunda 2 katı uzun süre sarj performansı var ancak zamanla eskisi gibi olmuyor çöplük yani.

  • senin yorumunu okuyup sana güvenerek 11 aldım çok da memnunum teşekkür ederim

  • ben telefon sektörüne nokia ile başladım sybiam sistemi sonra android kullandım samsung yıl tabi 2010 falan sonra iphoneye geçiş yaptım 2014de daha sonra 2018de androide geçtim tekrardan ve fiyatlar aldı başını gitti dedim zikerler öyle işi :D iphone x den beri iphone kullanıyorum bu senenin başında poco nfc x3 kullandım yalan yok sonra girdim banka borcuna iphone 12 pro max aldım. 11 i de halamda var ordan biliyorum.. kardeşim iphone çok farklı bir dünya gerçekten çok farklı hayırlı ugurlu olsun. telefonun 2 sene sonra 2 kat fiyatına sattıgında diyeceksin iyi ki almışım.

 • İphone ile aralarinda 2 kati fiyat farki var ama o fiyat farki zaten malzeme kullaniminda sana hissettirecek.
  Uzun yillar apple kullandiginda da kars gecmis olacaksin..

  • senin ve diğer yorum atan arkadaşın yorumunu okuyup güvenerek 11 aldım çok da memnunum teşekkür ederim

 • poco al hem daha uygun hem daha güvenilir iphone yeni model çıkardıkça eskileri devre dışı bırakıyo bi iki yıl sonra iphone 11 tarihe karışacak ve antika haline gelicek çünkü

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?