+1 yıl

İtopya Güvenilir Mi?

İtopya'dan kasa toplamayı düşünüyorum. Sizce İtopya güvenilir mi? Aranızda alışveriş yapmış olan var mı?
0 0

Çok Süper Cevap

 • İtopya, IT ve oyuncu ekipmanları satan bir mağazadır. Yayıncılarla yaptığı anlaşmalar ve müşteri memnuniyeti ile kısa sürede çok hızlı bir şekilde büyümüştür. Genelde satışlarını internet üzerinden gerçekleştirse de mağazadan da satış yapmaktadır. İlk mağazasını Acıbadem’de, ikinci mağazasını ise Beylikdüzü’nde açmıştır.

  itopya güvenli mi
  itopya güvenli mi

  İtopya Güvenilir Mi?

  İtopya gayet güvenilir bir sitedir. Çevremde ve internetteki forumlarda birçok kişinin alışveriş yapıp memnun kaldığına bizzat şahit oldum. İnternetten aldığınız ürünler kısa süre içinde elinize geçecektir.

  Herhangi bir sorun yaşamanız halinde müşteri hizmetlerine 0850 259 26 96 numarasından ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden sorunu çözemezseniz, Acıbadem ve Beylikdüzü mağazalarından bir tanesine gidebilirsiniz. İnternette birkaç tane İtopya şikayet bulunsa da sayısı oldukça az ve şikayetlere en hızlı şekilde dönüş yapılmış.

  İtopya Kasa Kaç Günde Gelir?

  Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız 24 saat içerisinde teslimat gerçekleşir. İstanbul dışında 2-3 gün içerisinde teslim edilir. Ancak teslimat il, ilçe ve olumsuz durumlara göre değişkenlik gösterebiliyor.

  İtopya Garanti Var Mı?

  İtopya’dan alınan ürünlerin en az 2 yıl garantisi bulunuyor. Sorun yaşamanız halinde fatura ile birlikte ürünü garantiye gönderebilirsiniz.

  İtopya Kullanıcı Yorumları Neler?

  İtopya yorumları oldukça iyi. Genelde uygun fiyatlı ve güvenilir bir site olarak iz bırakmış. Arada birkaç tane şikayet bulunsa da genel anlamda kullanıcı yorumlarının olumlu olduğunu söyleyebilirim. İtopya ilgili en çok şikayet müşteri hizmetleri konusunda olmuş. Bazı kullanıcılar, müşteri hizmetlerine bağlanırken çok beklediğini yazmış.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2 7
 • Güvenilir

 • Kasa toplamak çok pahalı hazır sistem bakın ekran kartı karaborsa.

 • Teslimat uzun sürüyor haberin olsun 20 gün kadar hazır sistem alacaksan eğer.

 • Güvenilir çok köklü Bir site ama kazık

 • kasa toplamak yerine laptop bile alırsın😄 hatta apple macbook al

 • Evet daha önce alışverişlerim oldu oradan

 • Dene ve gör

 • ben hiç duymadım

 • 2 yıl öncesinde 17 bin liralık kasa topladık teknik servisi gelişi güzel yapıyor teslimat süresi çok uzun oluyor biz 10 gün falan bekledik. üstüne işlemci bozuk çıktı tekrar yolladık bi 15 gün falanda onun için bekledik ondan sonra bir daha oradan alışveriş yapmadım. he bir de 17 bin lira verip kasa aldım üstüne kargo parası verdim :D