+1 yıl

Kmspico Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Arkadaşım bilgisayarıma Kpspico diye bir şey indirmemi söyledi. Kmspico nedir ve ne işe yarar?
1 0

Çok Süper Cevap

 • KMSPico Nedir?

  KMSPico, Windows işletim sistemlerinde kullanılabilen bir yazılımdır. Birçok sitede bu yazılımı bulmanız mümkün. Oldukça fazla kullanılan KMSPico, bilmeyen insanlar için tam bir soru işareti. KMSPico ile neler yapabilirsiniz, nereden indirilir, güvenli mi gibi sorulara yanıt vermeye çalışayım.

  KMSPico Ne İşe Yarar?

  KMSPico’nun bir Windows yazılımı olduğunu belirtmiştik. Ne işe yarar kısmına gelecek olursak; KMSPico, Windows’u ve Windows’un yazılımlarını lisanslamaya yarar. Örneğin, Windows’unuz lisanslı değil ve Office programlarını kullanamıyorsunuz, KMSPico ile hem Windows hem de Office programları lisanslı hale geliyor.

  Bunu nasıl yaptığı konusuna bakacak olursak, Windows içerisinde bulunan bir açıktan yararlanıp Windows sunucularını aşıyor ve KMS sunucuları ile bağlantı kuruyor. Ardından kurulum işleminde kullanılan KMS ürün anahtarı, Windows’u lisanslı hale getiriyor. Böylece Windows etkinleştirilmiş oluyor.

  KMSPico kullanımı da oldukça basit. Sadece indirdiğiniz KMSPico programını çalıştırıp programın önerdiği adımları izlemeniz halinde kurulum gerçekleşecektir.

  KMSPico Nereden İndirilir?

  KMSPico’nun resmi bir internet sitesi bulunmuyor. İnternette arattığınız zaman birçok resmi olduğunu iddia eden site bulunuyor fakat hiçbiri KMSPico orijinal sitesi değildir. Bu yüzden indireceğiniz yer fark etmiyor. Ayrıca indirmenizi tavsiye etmiyorum, dediğim gibi resmi bir sitesi olmadığı için zararlı yazılım bulundurma olasılığı çok yüksek.

  KMSPico Virüslü mü? Zararları Nelerdir?

  Resmi bir internet sitesi olmayan programın çok masum olması beklenemez. İçlerinde belki temiz program olan vardır fakat çoğu zararlı yazılım içeriyor. Bu zararlı yazılımlar bilgisayarınızda çalışmaya başladığı anda bilgisayardan yapılan işlemleri görebilir, kişisel bilgileriniz tehlikeye girebilir. Bunun dışında KMSPico adı altında yüklediğiniz program, virüs içerebilir ve bilgisayarınızı çökertebilir.

  KMSPico İndirmeli ve Kurmalı mıyım?

  Kendim yapmadığım için size de öneremem. KMSPico yazılımını indirebileceğiniz bir sürü site bulunuyor ama bunların çoğu virüslü dosyalar içeren sitelerdir. Bu yüzden KMSPico veya başka bir korsan yazılım indirmenizi tavsiye etmiyorum. Windows’u kendi anahtarları ile etkinleştirebilirsiniz veya etkinleştirmeden kullanabilirsiniz.

  KMS pico nedir, ne işe yarar gibi sorulara yanıt vermeye çalıştım, umarım yardımcı olabilmişimdir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 3
 • Ücretli ofis programlarının keylerini kırıyor sanırım.

 • Lisansı olmayan Windows işletim sistemlerini lisanslamaya yarayan benim de kullandığım bir uygulama.
  Aynı zamanda Office 360(2013) uygulamasının da cracklenmesi için kullanmanız mümkün.

 • Windows ve ofiice lisans

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?