+1 yıl

Lili App Nedir? Ne İşe Yarar?

Bir arkadaşım Lili app adlı bir uygulama kullandığını söyledi. Lili app nedir, ne işe yarar?
1 0

Çok Süper Cevap

 • Lili App Nedir?

  Lili app, Postegro’nun geliştiricileri tarafından geliştirilen bir Instagram stalk uygulamasıdır. Postegro ile aynı mantıkta kullanılmaktadır. Postegro, Google Play üzerinden kaldırıldıktan sonra Lili piyasaya sürülmüştür.

  Lili Ne İşe Yarar?

  Yukarıda da belirttiğim gibi Lili bir Instagram Stalk uygulamasıdır. Hesabı gizli olan kişilerin fotoğraflarını, hikayelerini görmenizi sağlar. Bunun dışında hesabınıza kimlerin baktığını da görebilirsiniz.

  Lili’nin çalışma mantığı havuz sistemidir. Siz hesabınızla uygulamaya giriş yaptığınız zaman sizin ve takipçilerinizin dataları kayıt ediliyor ve ileride birisi sizin hesabınıza bu uygulama üzerinden bakabiliyor.

  Lili Nasıl Kullanılır?

  Lili app kullanımı oldukça kolaydır. Google Play’den veya Lili apk olarak başka bir yerden indirdikten sonra uygulamayı açın. Ardından hesabınıza giriş yapın. Giriş yapabilmeniz için en az 50 takipçinizin bulunması gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra stalklamak istediğiniz hesabın kullanıcı adını girmeniz yeterli olacaktır. “Who looked me?” kısmından profilinize bakanları görebilirsiniz.

  Lili App Ücretli mi?

  Lili, günlük 4 profile ücretsiz şekilde bakmanıza izin veriyor. Ancak 4 profilden fazla profili stalklamak isterseniz ücretli versiyonu satın almanız gerekiyor. “Who looked me?” özelliği için de ücret ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında ücretsiz versiyonda reklamlar bulunurken ücretli versiyonda reklamlar da engelleniyor.

  Lili App Güvenli mi?

  Lili uygulamasının havuz sistemi ile çalıştığını söylemiştim. Havuz sisteminde, siz giriş yaptığınızda verileriniz uygulamaya geçiyor. Bunun içersinde şifre ve diğer bilgileriniz uygulamaya geçiyor olabilir. Bu yüzden güvenilir olduğunu söylemek oldukça zor.

  Lili App iOS için Var mı?

  Lili, şu an için sadece Android cihazlar için kullanılabiliyor. Apple cihazlarda Lili kullanımı mümkün değildir. Yapımcılar yakın zamanda iOS sürümünü getireceğini söylese de henüz bununla ilgili bir gelişme yaşanmadı.

En İyi Kız Görüşü

 • İnstagramda ki gizli hesapların paylaştıkları fotoğrafları, videoları gösterir. Günlük hikaye attıysa onu da görebilirsiniz. Bu arada kendi hesabınızla girmeyin fake, kullanmadığınız bir hesapla girin çünkü bundan 3 hafta öncesine kadar girdiği hesapların şifresini değiştiriyordu bu yüzden kendi hesabınızla girebileceğiniz kadar güvenli değil. Günlük 3 hesaba bakma hakkınız var. Ücretli üyelik almanızı pek tavsiye etmem çünkü uygulama 3 hafta 1 ay öncesine kadar atıyordu tekrar aynı şey olabilir günlük 3 bakma hakkınız olduğu için önce deneyin sonra almaya karar verirsiniz.

  • şu an girmeye çalışıyorum uygulamaya girince atıyor tek bendemi var diyordun telefon değiştim acaba telefondanmı kaynaklanıyor diyorum

  • @aykut1510 nunu postegro var onu indirebilirsiniz postegronun aynısı arama yeri falan hepsi aynı ordan da deneyebilirsiniz

  • teşekkürler deneyeceğim

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

5 2
 • Günde3profil bakabiliyosun

 • İnsanların gizli profiline bakıp. Ne yapıyorlar acaba 🤔😂

 • Gizli instagram profillerini görüntğlemeye yarıyor usta

 • sorsana apple store için mi skalsnka
  stalk uygulaması

 • instagram gizli hesapları gösteriyo kankim

 • gizli uygulamalari gorur postegro diye de geciyor

 • Hesapları çalıyor benim hesabım çalındı