Mobil oyun içi reklam yardımı?

Arkadaşlar hepinize iyi günler, bir kaç ün önce burada bir konu açmıştım yaptığım mobil oyun üzerinden. Şimdi başka bir şey sormak istiyorum. Oyunumda gelir amaçlı admob reklamları kullanıyorum. son zamanlarda etkileşim baya düştü. Yani reklam isteği var ancak reklam gösterim yok. acaba giren kişiler internetinimi kapatıyor. yoksa 200 üzeri indirme var en az 80-100 arası etkin kullanıcı var hiç mi gösterim olmaz.
0 0

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
  • Arkadasım pek bilgim yok ama admod da kullandığın çeşitler ile ilşkili olabilirmi acaba derim ancak bunun dısında oyununuz nedir kendiniz mi yazdınız tamamını. Merak ettim paylasırsanız sevinirim bende bir uygulama yeni yazdırdım bitti yakında sunucam kullanıma da sizinle de bilgi alısverişinde bulunabiliriz belki dedim.
    • kendim yazdım baştan sona, Soccer run : The amazing training ismi oyunun. play storede bu isime aratın. tam isimle uyuşan takım logosuna enzer yeşil siyah bir logo var. yayıncısıda soner yıldırım yazar. tabikide bilgi alışverişi yapabiliriz. benim içinde çok iyi olur

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 0

    Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?