+1 yıl

Nedir Bu Tosla Kart, Ne İşe Yarar? Bilen Var mı?

Arkadaşlar son dönemde çok fazla reklamı dönüyor, Tosla kart nedir? Özellikleri nelerdir, sahibi kimdir bilen var mı acaba? En iyi ön ödemeli kart seçenekleri arasında görülüyor ama sanıyorum kampanyalarından ötürü. Bilgisi olanlar varsa, bilgi verebilirse çok sevinirim.
0 1

Çok Süper Cevap

 • Merhaba, Tosla Kart Akbank tarafından sunulmuş ön ödemeli kartlardan bir tanesi. İninal gibi düşünebilirsin, yüklediğin kadar harcıyorsun; ancak çok büyük avantajları var.

  Tosla Nedir? Ne İşe Yarar? Özellikleri Nelerdir?

  Tosla Kart Akbank’a ait olan “AkÖde” tarafından geliştirilmiş bir ön ödemeli kart sistemi. Bütün ödemeli kartlar gibi kullanabilmek için öncelikle içine para atmanız gerekir. Para atma işlemi ise Akbank banka hesapları üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

  Kartın yanı sıra Tosla uygulaması üzerinden de işlemler gerçekleştirilebiliyor. Belli bir sınır içerisinde para çekmenize izin veriliyor, yanlış hatırlamıyorsam yıllık 300 TL gibi bir sınırı vardı. Şu an Carrefoursa ve Teknosa üzerinden ücretsiz bir şekilde alınabiliyor. Ayrıca Tosla Kart’ın sosyal medya tarafı da bulunuyor yani Tosla ile yaptığınız işlemleri arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz.

  Tosla Kart
  Tosla Kart

  Tosla Ne İşe Yarar?

  • Tosla ile ücretsiz para gönderimi yapabilirsiniz
  • Tosla ile ücretsiz bir şekilde ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sosyal medya özelliği sayesinde yaptığınız işlemleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
  • Oyun pinlerini uygun fiyata alabilirsiniz.
  • Kısacası banka hesabınız olamadan birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz, tabii ki belli başlı sınırları bulunuyor. Sınırları yükseltebilmek için doğrulanmış Tosla’lı olmanız gerekiyor.

  Tosla Hangi Bankanın Kartı?

  Tosla Akbank’ın bir girişimcilik projesi olan AkÖde tarafından üretilmiş bir ödeme sistemidir yani Akbank altyapısını kullanır. Akbank’a ait olduğunu söyleyebiliriz.

  Tosla Yaş Sınırı Nedir?

  Tosla Karta para gönderme işlemi kendi banka hesabınız üzerinden yapılıyor. Banka hesabınızın olabilmesi için 18 yaşını doldurmuş bir birey olmanız gerekiyor. Yani yaş sınırı 18 diyebiliriz.

  Tosla Kart nedir, özellikleri nelerdir? Gibi sorulara dair bildiklerimi yazmaya çalıştım. Umarım verdiğim bilgiler işine yarar.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 0
 • Papara gibi ön ödemeli bir kart, yani para yüklediğinde kullanabiliyorsun anlamına geliyo. Birçok avantaja sahip almanızı öneririm. Giriş yaparken de " BXW1L "
  davet kodunu girerek 10 tl kazanabilirsiniz:)