+1 yıl

Netspeed internet ile IPTV kullanan var mı?

Netspeed internet ile IPTV kullanan var mı?
0 0

Çok Süper Cevap

  • Hiçbir beklentisi olmayan bir kişinin bir işi yapmaya istek duyması oldukça zordur. Bu nedenle kendimiz için birtakım beklentiler ortaya koymak gerekir. Bu beklentilerimizin olumlu olması da önemlidir. Bunun yanında bir davranış veya işin olumlu sonuçlarını düşünmek de motivasyonu arttırır. Örneğin kitap okumanın sınavlardaki başarıyı olumlu etkilediği düşüncesine inanmak bizi sınavlara daha çok motive edecektir. Kısacası hayatta bir beklentimiz olmalı ve bunun olumlu sonuçlanacağına dair kendimizi inandırmamız gerekir.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

0 1
  • Merhaba dostlar. An itibariyle Netspeeda geçmiş bulunmaktayım.

    Nasıl gelişti geçiş süreci? Site üzerinden ön başvuru yaparken "Boş port yok." uyarısı alanlar için müşteri hizmetlerini arayarak ön başvuru yapmalarını önerebilirim öncelikle. Yaklaşık 10 dakika süren bir konuşmada gerekli bilgileri (ad-soyad, adres, kimlik bilgileri.) verdikten sonra tarafınıza (mail adresinize ve telefonunuza) gelen bilgilendirmeler ve evraklar ile birlikte hareket ederek ilerliyorsunuz. Referans kodunuz varsa bunu müşteri hizmetlerine iletmeyi unutmayın, ek indirim sağlanıyor. Tarafınıza gönderilen evraklar sizin verdiğiniz bilgilere göre hazırlanıyor, çıktısını alıp imzalayarak size SMS olarak ilettikleri ücretsiz kargo kodu ile kargoya veriyorsunuz. Bu andan itibaren geçiş işleminiz resmi olarak başlıyor diyebiliriz

    Iki gün içinde Netspeed'ten arandım ve onayım alındı. (İmza, adres vb.) Geriye sadece 48 saatlik geçiş süreci kaldı. Bu süreçte Netspeed, halihazırda kullanmakta olduğunuz firmaya gerekli iptal belgelerini ve geçiş belgelerini ibraz ediyor ve geçişiniz tamamlanma safhasına geliyor.

    Yaptığım geçiş başvurusunun üzerine 48 saat içerisinde SMS yoluyla hizmetimin aktif hale getirildiği ve kullanıcı adı- şifre içeren bir mesaj iletildi. Bu bilgileri modem arayüzüne girip gerekli yerlere yazdığımda ve uygula dediğimdeyse sorunsuz bir şekilde yeni ISS'ye (netspeed) erişimim gerçekleşti. Hız testi yaptığımda vaad edilen hızı aldığımı görüyorum ve şu anda hiçbir sıkıntı yok.

    Sizde geçmeyi düşünürseniz 8M92YN indirim kodunu müşteri hizmeleri ile paylaşırsanız bir yıl boyunca her ay 10 TL indirim alacaksınız. Kalın sağlıcakla. IPTVde sıkıntı yok.

Sen de görüşünü paylaşmak ister misin?