+1 yıl

Oppo Realme Buds Air Nasıl? Alınır mı?

Arkadaşlar selam, Amazon tarafında Oppo Realme Buds Air indirimde. Aranızda kullananlar var mı daha önce? Sizce alınır mı? Yorumlarınızı merak ediyor ve bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim!
0 0

Çok Süper Cevap

 • Oppo Realme Buds Air Nasıl, Alınır mı?

  Kullanıcıların kablosuz kulaklıklara olan ilgisinden dolayı telefon firmaları bu alandaki çalışmalarını arttırdılar.

  Türkiye’de yeni sayılacak bir firma olan Oppo, tıpkı diğer telefon firmaları gibi kablosuz kulaklık alanında da kendisine müşteri portföyü oluşturmaya çalışıyor. Yakın zamanda piyasaya sürdüğü Oppo Realme Buds Air kulaklıklar görünüş itibariyle Airpods kulaklığa çok benziyor. Kulağa rahat bir şekilde oturan yapısı sayesinde kullanıcıyı rahatsız etmiyor.

  Oppo Realme Buds Air Nasıl? Alınır mı?

  Oppo Realme Buds Air Özellikleri Neler?

  Hem iOS hem de Android işletim sistemleri ile uyumlu çalışan Oppo Realme Buds Air, birçok özelliğe sahip.

  Özelliklerini kullanabilmeniz için realme Link uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Bu uygulama ile birlikte kulaklığın dokunmatik kontrollerini öğrenebilirsiniz.

  Özelliklerine gelecek olursak:

  • Uygulamasını indirdikten sonra kulaklığın üzerindeki kontrollerden arama cevaplama ve şarkı değiştirme yapabiliyorsunuz.
  • Kontroller üzerinden Süper Düşük Gecikme modunu aktif edebiliyorsunuz. Böylece oyunlarda daha iyi bir optimizasyon yakalayıp sesi en az gecikme ile alabiliyorsunuz.
  • Bass seviyesini arttırmak için Boost+ özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde daha dinamik bir bass deneyimi yaşayabilirsiniz.

  Oppo Realme Buds Air Ses Kalitesi Nasıl?

  İlk öncelikle kulaklığın Bluetooth 5 desteğini kullandığını belirteyim. İçerisinde bulunan 13 mm’lik bass kuvvetlendirmesi ile yüksek kalite bass seviyesi sunuyor. Yukarıda da bahsettiğim gibi bass özelliğini Boost+ özelliği ile arttırabiliyorsunuz. Bass dışında ses kalitesinin iyi olduğunu söyleyebilirim. Oppo Realme Buds Air ile ses konusunda herhangi bir sıkıntı çekmezsiniz.

  Oppo Realme Buds Air Nasıl? Alınır mı?

  Oppo Realme Buds Air Pil Performansı Nasıl?

  Şarj kutusu ile birlikte 17 saatlik bir çalma süresi bulunuyor. Tek seferde aralıksız ne kadar dinleyebilirim diye soracak olursanız, 3 saat cevabını verebilirim. Bir kulaklık için gayet iyi süreler olduğunu söyleyebilirim. Yani Oppo Realme Buds Air pil konusunda geçerli not almayı başardı.

  Oppo Realme Buds Air Kullanıcı Yorumları Neler?

  Kullanıcıların Oppo Realme Buds Air yorumlarına bakacak olursak;

  • “Ürün gerçekten kaliteli. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum şarjı iyi gidiyor. Telefonla konuşurken de gayet net sesim iletiliyormuş ve gayet net ses alabiliyorum. Müzik dinlerken güzel bas veriyor ayrıca oyun modunu aktif ederek güzel ve sorun olarak PUBG oynuyorum. Oyun modu açıkken bir tık fazla şarj gidiyor bu da normal zaten. Almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilirler.”
  • “Gerçekten tam manasıyla fiyat performans ürünü bu ürünün beraberinde Xiaomi’nin kulaklığına bakıyordum fakat benim kulağım küçük olduğu için ergonomik yapısından dolayı bunu tercih ettim iyi ki de bunu tercih etmişim hem ses kalitesi olarak hem şarj dayanıklılığı olarak gerçekten memnun etti. Şarja en son ne zaman taktığımı unutuyorum bazen. Oyun modunda da gecikmeler oldukça aza düşüyor gerçekten performanslı bir ürün herkese tavsiye ederim.”
  • “Merhaba arkadaşlar, uzun süre araştırmalarım sonucu bu üründe karar verdim gerçekten ses kalitesi çok iyi tavsiye ederim.”

  Ürün hakkında yorumlar genel anlamda bu şekilde olumlu yönde.

  Oppo Realme Buds Air Fiyatı Ne Kadar?

  Oppo Realme Buds Air fiyatları mağazadan mağazaya değişkenlik gösterebiliyor. Şu an 489 TL’den satın alabiliyorsunuz.

  Özetlemek gerekirse, Oppo Realme Buds Air tam bir fiyat performans ürünü. Uygun fiyata yüksek ses kalitesi arıyorsanız kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 3
 • Ya yorumlara bakıyorum güzel diyorlar ama almakta tereddüt ediyorum

 • Sarı rengi çok hoş

 • Fiyat ne

 • Çakma iphone gelmiş, hoş gelmiş