+1 yıl

Oppo Telefonlar Nasıl, Kaliteli mi? Kullanan Var mı? Tavsiye Eder misiniz?

Merhaba. Son zamanlarda çok fazla Oppo telefon alan görüyorum. Reklamlarda da sıklıkla dönünce, kullananlara sormak istedim. Sizce Oppo telefonlar nasıl? Kaliteli mi? Aramızda kullanan arkadaşlarımız varsa yorum yapabilirler mi? Bilhassa kamerasını merak ediyorum. Teşekkürler!
1 2

Çok Süper Cevap

 • Dünya’da uzun bir süredir satış yapan Oppo, Türkiye pazarına yeni giriş yaptığı için çoğu kişi “Oppo markası nasıl, kaliteli mi?” sorusunu soruyor. Bildiğim kadarıyla Oppo markasından bahsedeyim.

  Oppo Nasıl Bir Marka, Kaliteli mi? Telefon Alınır mı?

  Oppo Telefonlar Nasıl, Kaliteli mi? Kullanan Var mı? Tavsiye Eder misiniz?

  2004 yılında Çin’de kurulan Oppo, telefon üretmeye 2008 yılında başlamıştır. Sadece Çin’de telefon üreten teknoloji devinin dünya pazarına girmesi 2013 yılını bulmuştur. Akıllı telefon üretimine çıkardığı Find modeli ile başlayan Oppo, o dönemin en ince akıllı telefonunu çıkararak adından söz ettirmeyi başarmıştı.

  Dünya pazarında akıllı telefon satarak başarı yakalayan Oppo, akıllı telefon üzerine çalışmalarını yoğunlaştırdı.

  2018 yılında Türkiye pazarına girdi ve o günden bugüne kadar iyi satışlar elde etti. Özellikle Acun Ilıcalı ve Sıla Gençoğlu gibi kişilerle reklam çalışması yapmaları birçok insanın dikkatini bu markaya çekmeyi başardı.

  Oppo Telefon Nasıl? Kaliteli mi?

  Akıllı telefon pazarına Find modeliyle giren Oppo, Türkiye’de özellikle Ax17 ve Rx17 modellerini çok sattı. Bu telefonların fiyatlarına göre verdikleri performans gerçekten çok iyi.

  Oppo Telefonlar Nasıl, Kaliteli mi? Kullanan Var mı? Tavsiye Eder misiniz?

  Telefonun kamerasını ve performansını deneyimleme fırsatım oldu ve çok beğendim hatta çoğu üst düzey telefona göre çok daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Oppo kullananlar bu yorumlarıma katılacaktır diye düşünüyorum.

  Telefon modellerine göz gezdirecek olursak;

  • En uygun Oppo telefon: Oppo A5S
  • Oppo en iyi fiyat performans telefonu: Oppo Reno 2Z
  • En iyi Oppo telefon: Oppo Find X2

  Bütçene hangisi uyuyorsa onu tercih edebilirsin. Oppo Find X2 10 bin TL’yi geçkin bir fiyatla satışta o pahalı gelirse diğer önerdiğim modellerine göz atmanı öneririm.

  Kısaca Oppo markası Türkiye’de henüz çok yeni olsa da güzel bir ivme yakaladı. Telefon almayı düşünüyorsan kesinlikle Oppo’ya göz gezdirmeni tavsiye ederim.

  Oppo telefon kullananlar da yorumlayacaktır ancak benim naçizane "Oppo nasıl bir marka, telefonları kaliteli mi?" Sorusuna cevabım bu şekilde.

En İyi Erkek Görüşü

 • yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum bugün yayalar ve amna kodumun belediyesinin dar kaldırımı yüzünden elektirik direğine diz attım ve bisikletin hızlı çarpımı sonucu telefon elimden fırladı dengemi kaybettim yere kapaklandım telefon arabanın altına uçtu ve çaattttt diye ses geldi kendi kendime heh yarra yedim kesin 3 parça dedim ve telefonu arabanın altından aldığımda hiçbirşey olmadığını fark ettim sadece arka tarafında fırçalanmış bölgede 2 çizikle karşılaştım eğer tank kılıfı taksaydım onlar olmayacaktı her neyse kullandığım model 1600 tl ye aldığım realmi 5i şu an fiyatı ne oldu hiç bilmiyorum ama telefon çok mükemmel benim içimden hiçbir sıkıntısı yok.

  • açımdan*

En İyi Kız Görüşü

 • ben kullanıyorum alalı birkaç ay oldu. oppo reno 2z kullanıyorum şarjı, hızı filan harika. ama güncellendikten bir süre sonra donmalar başladı. arada bir düzeliyor tekrar başlıyor bazen neden oluyor bilmiyorum devam ederse göstereceğim. şikayetler kısmında çoğu kişinin bu sorundan muzdarip olduğunu gördüm. sistemle alakalı bir şey düzeltirler muhtemelen. bunun haricinde harika yani. kamerası da mükemmel

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 7
 • Bir buçuk yıldır oppo Ax7 kullanıyorum memnunum

 • Alınır oppo reklamında Lisa vardı 😃

 • Ben tavsiye ederim

 • Xiomi mi ne o güzel diyorlar hacı bilmem ben pek Oppo

 • Kullanmadim hic

 • Marka modelinden ziyade iç parçalarını firmaları araştır ona göre kendine bütçen ile beraber en ideal telefonu almış olursun

 • Hiç kullanmadım bilemiyorum