+1 yıl

Paybucks Uygulaması Nedir? Paybacks Para Veriyor Mu? Güvenilir Mi?

İnternetten böyle bir uygulama buldum. Reklam izleyerek, görev yaparak para kazanılıyormuş ama nasıl işlediğini tam anlayamadım. Paybucks Nedir? Para Veriyor mu? Güvenilir mi?
0 1

Çok Süper Cevap

 • Paybucks Nedir?

  Son dönemlerde görev yaparak, reklam izleyerek para kazandıran uygulamaların sayısında artış görülüyor. Paybucks uygulaması da bu uygulamalardan bir tanesidir. Paybucks, marka veya sponsor görevi, soru cevaplama, reklam izleme ve belirli sosyal medya kanallarını takip ederek para kazandırdığını iddia eden bir uygulamadır.

  Paybucks Para Veriyor Mu?

  Paybucks, uygulaması belirlenen görevleri yaptıktan sonra size belirli miktarlarda para veriyor. Yaptığınız görevlerden sonra cüzdanınızda biriken para 200 TL olunca “ödeme talep et” diyerek ödeme alabiliyorsunuz. Ancak en az 8 kişiye referans olmanız gerekiyor. Yani görevleri yapıp 200 TL biriktirdikten sonra 8 kişiye referans olursanız para çekebildiğiniz iddia ediliyor. Ancak paraların ödenmesi ile alakalı birçok şikayet mevcut. Uygulamayı kullanan kullanıcılardan bazıları bakiyelerinin silinmesinden şikayetçi, bunun dışında paraların yatırılmadığını söyleyenler de mevcut. Kısacası paraların yattığı çok söylenemez.

  Paybucks Güvenilir Mi?

  Paybucks, eskiden Google Play Store üzerinden indirilebiliyordu ama şu an sadece APK ile indirilebilir durumda. Şikayetleri ve APK olarak indirilebilmesini göz önünde bulunduracak olursak, güvenli olup olmadığı tartışılır. Para alamadığını söyleyen kullanıcıların yanı sıra para çektiğini söyleyenler de var. Bu yüzden güvenlik konusunda kesin konuşmak doğru olmaz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3 0
 • İnanmayın böyle şeylere hep boş , kendileri kazanıyor izlediğin reklam üzerinden

 • Pek güvenli değil sanki

 • Tanitim gorevleri indir o veriyor ben on uu kullaniyorum